Millest mõtlen praegu 3/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 3/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 376 through 390 (of 759 total)
  • Autor
    Postitused
  • #246428 Reply
    Must Kitty
    Member

Soolikaid kasutati tanguvorsti tegemisel.
    Siia juurde väike nali ehk tõestisündinud lugu seatapul. Minu ema oli väike tüdruk, neil oli talu. Hakati siga tapma, laps saadeti tuppa, ta ei tohtinud näha. Kui asi toimetatud, tuli vanaisa tuppa ütles, et nüüd on seal vedru väljas. Minu ema ootas kannatlikult, millal tal lubati välja minna(selleks ajaks koristati kõik ära, sest vanaisa oli kindel, et väike laps ei pea ega tohi sellist asja näha) ja tormas siis kohe õue- ikka sea vedru otsima. Muudkui otsib ja otsib ja lõpuks hakkasid vanemad inimesed küsima, et mida laps otsib ja said kõvasti naerda. 😆

#246429 Reply
    Verpin
    Member

9chin Plaaniline operatsioon on “lahe” asi – sain täna 16.11 2009 teada, et lõigatakse 17.01 2011 ja hea kui siiski 😯

#246430 Reply
    Guest

Kas tõesti järjekord on üle kahe aasta? Ja veel operatsioonile.

#246431 Reply
    Verpin
    Member

1,5 aastat ja kuna ninavaheseina vildakus ei kuulu eluohtlike, vaid lihtsalt pikapeale tervist ruineerivate asjade valdkonda, siis … aega küll, me arstide arvates. Maksa ise ja saad tükk maad kiiremini – raha pole – oota – Eesti meditsiini tänapäev.

#246432 Reply
    Susa
    Member

Ma arvasin, et see 11 seal 20 lõpus on trükiviga… 😯 Et peaks olema 2010!

#246433 Reply
    Must Kitty
    Member

@Verpin wrote:

9chin Plaaniline operatsioon on “lahe” asi – sain täna 16.11 2009 teada, et lõigatakse 17.01 2011 ja hea kui siiski 😯

Õudus kuubis! Ja tööandjad muudkui maksavad ja maksavad haigekassale ja kasu pole mitte peerugi.

#246434 Reply
    luiselotte
    Member

Ka erakorralist võib oodata pool aastat. Lapse mandlilõikuseks hakkasime arste mööda käima juunis. Erakorralise lõikuse aeg pandi 6.jaanuariks. Siis hoiad hinge kinni, et jumala eest haigeks ei jääks selleks ajaks, muidu jälle ei tehta. Meil on see õudus ja igakuised angiinid õnneks möödas. Mõjus igatahes.

#246435 Reply
    Member

mina ootasin üle suve 4 kuud arsti juurde aega (arsti puhkus venitas ootamise aja pikemaks), õnneks ei läinud meelest ära. ja nüüd ootan operatsiooni 5 kuud. õnneks ei valuta.

#246436 Reply
    Adelliine
    Member

Hullu olete näinud? Ajagi silmad punni ja vaadake mind (kui muidugi näete)! Mina, kes ma olen täielik käsitöösõltlane, ei mallanud oodata hommikuni, et voodi alt kastist saada kätte heegelniiti, tõstsin voodil, kus magab meie pesamuna, külje täie rahuga üles…. 😳 ma vajan juba teate küll, mida…. 🙄

#246437 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Adelliine vajab lõnga… :P

#246438 Reply
    Member

Mina mõlgutan juba eile hommikust saati mõtteid ,et elu on karm ka noorte inimeste seas , kes kukuvad igavikuteele jalapealt 😥 Ma ei usu enne kui olen teda näinud ,kuigi nägin kuidas haiglas noormehe riideid kokku korjati omakestele … 😥 😥 😥

#246439 Reply
    Must Kitty
    Member

Noore inimese surm on alati ülekohtune ja kõige raskem.

#246440 Reply
    Adelliine
    Member

@Pisi-Pisi wrote:

Adelliine vajab lõnga… :P

… Ei, psühholoogilist abi…

Pirrele: oleme selle tee korra läbi käinud ja iga kord võpatan kui tagasi mõtlen kuidas see oli…. Ahastus, viha, arusaamatus, kogu lein kokku… Ja keegi ei oska sulle seda tõelist põhjust öelda MIKS ta minema pidi… Jaksu omastele…

#246441 Reply
    luiselotte
    Member

Nüüd on siis käes. Pool tundi tagasi hakkas muidu üsna lõbus ja ergas laps peavalu kurtma, põsed hakkasid õhetama ja nüüd on palavik juba 38.6.
    Ise olen kaks päeva suure nohuga ringi käinud. Nädalavahetusel tulevad Jõgevamaa isetegijad. Laupäeval peab kohalike lastega meisterdamispäeva tegema…
    Mure kohe.

#246442 Reply
    Verpin
    Member

Ma ei ole “hommiku-inimene”, no ei ole, eriti praegu kui hommik näeb välja nagu õhtu. Kui kohustused jalaga tagumikku ei taoks jääkski vist kohvitass pihus teki alla. Aga et pole kedagi, kes kohvi tooks, tuli ikkagi üles ronida. Nüüd ma siis istun (oodates kohvi valmimist) pahur ja sassis ja ootan, millal ma üles ärkan .

Viewing 15 posts - 376 through 390 (of 759 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 3/2009
Your information: