Millest mõtlen praegu 3/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 3/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 759 total)
  • Autor
    Postitused
  • #246353 Reply
    Member

ma ei teadnudki, et suppi saab tetrapakis ka osta. ma oleks arvanud, et sulle tuuakse purgi- või pakisupp. ma olen tõesti liiga kaua kodus olnud :?

#246354 Reply
    miramis
    Member

Ära muretse, Annu :) Ma olen juba mõnda aega Belgias ja siin müüakse Knorri ja Campbelli firmade suppe tetrapakis. Siin ma ei ole just purgisuppe näinud, kui plekkpurgis supid välja arvata. Eestis oleksin kohe endale Salvesti või Felixi seljankat, rassolnikut või borši tellinud! Ah, suu hakkab sellele mõeldes vett jooksma…

#246355 Reply
    Jux
    Member

Ka sealkandis on võimalik Salvesti suppe leida, aga muidugi oleneb sellest, kus sa elad. Mina ostsin Salvesti suppe Saksamaal Aachenis asuvast vene poest, nimeks Mixmarkt, aadress Sittarderstrasse 30. Netis on ka koduleht olemas, Rohkem seal Eesti kaupa pole,aga muidu palju meile tuttavaid asju.

#246356 Reply
    miramis
    Member

Brüsselis on ka vene pood, aga ma ei ole sinna veel jõudnud. Räägitakse, et seal on Eesti kohukesi, aga need on külmutatuna siia toodud ja seejärel sulatatud, mis paraku ei ole maitsele just hästi mõjunud. Põhimõtteliselt saab siia ka ühe transpordifirma kaudu Salvesti tooteid tellida. Aga isu tuleb ju alati siis, kui ei ole parajasti võtta… Eks siis tuleb varuda või Eestis käies end suppidest silmini täis süüa! 🙄

#246357 Reply
    helikene
    Member

loveshower icon_g020 Sain kätte uue õmblusmasina! Kuna viimati ostetud masin oli 80ndate alguses käsi- podolsk, mõistate kindlasti mu rõõmu 😆 . Kuidagi kummaline oli saada nö alasti masin, seega esimene töö ongi uuele pereliikmele kleidi st katte õmblemine.

#246358 Reply
    kyllikek
    Member

Meil oli siin kohalikus vene poes L2ti kohukesed. Olid ka sygavkylmas aga m6nikord kui v2ljas oli 40 kraadi sooja siis sai neid sygavkylmutatud kohukesi s66dud j22tise asemel, p2ris head olid :D
    Vene poed on t2itsa m6nusad, ma ikka ostan heeringat sealt ja hapukoort mmmm n2mma

#246359 Reply
    Susa
    Member

Mul on siin Pärnus oma poe kõrval väike toidupood ja seal on ka kohukesed sügavkülmas. Mulle õudselt meeldivad :) Ongi nagu minijäätised aga tunduvalt paremad :)

#246360 Reply
    miramis
    Member

Heh, siis peaks tõesti proovima. Võib-olla kohukesi müüaksegi külmutatuna, aga kommentaare olen kuulnud inimestelt, kes on seda söönud pärast ülessulatamist.
    Heeringas ja hapukoor… Mmm, vaatame seda asja!

#246361 Reply
    Member

Äkki need taimerasvakohukesed muutuvad külmutades pahaks?
    Mul endal imeheade kohukeste kogemus Petserist, ma polegi kusagil mujal nii häid saanud (mine tea, äkki enam pole, viimati käisin vist viie aasta eest, siis ju lamatist polnud), ja olid ka külmutatud. Ühel sordil oli veel keskel samasugune iirisesüdamiks nagu mõnel jäätisel on.

#246362 Reply
    Heily
    Member

Mõtlen, et kas ka sellel aastal ei tule ühtegi mardisanti? Kommikauss ja küpsistevaagen ootamas… Kohe kurvaks teeb… 😥 Koos väikse preiliga ootame siin, suurem läks ise jooksma.

#246363 Reply
    Annyliis
    Member

Käisin koeraga jalutamas ja mõtlesin ka, et kus need Mardid kõik on… vaid üks kamp liikus (koosnes kahest vanaemast ja hulgast väikestest tegelastest):roll: .

#246364 Reply
    Guest

Raasiku vahel küll sandid liikusid.

#246365 Reply
    Member

Mina viisin oma poja küll Marti jooksma, läksid kahe klassivennaga (ja ühe klassivenna vanaemaga :D )

#246366 Reply

Mina olen ka akna taga päris mitut seltskonda luusimas näinud, meile vist sisse ei tule, kortermaja…

#246367 Reply
    Heily
    Member

Meil ei käidudki – söön nüüd üksi kommi ja küpsist…

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 759 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 3/2009
Your information: