Millest mõtlen praegu 3/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 3/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 759 total)
  • Autor
    Postitused
  • #246308 Reply
    Member

Urri, ruuteri seadistamisest jagab keegi Sul seal midagi?
    Nad mõlemad jagavad Sul ühte sama IP aadressi (192.168.1.1) ja sellest tekib konflikt. Ära tuleb muuta ruuteris DHCP jagamine, nt. 192.168.10.1

#246309 Reply
    Urri
    Member

Kontrollime! Igal juhul suured tänud kaasa mõtlemast!

#246310 Reply
    Guest

Oh kui hää tunne – sain just meie õpetajatele oktoobri palgad üle kantud. Loodan, et neil nüüd rõõmsam uut õppeveerandit alustada. :)

#246311 Reply
    Member

Mõtlen, et tuleks vist panka vahetada… :?

#246312 Reply
    Guest

šöön mandariine ja mõtlen, et varsti on jõulud, mis tähendab, et mul on veel tapvalt palju kingitusi tegemata. Peaks nimekirja tegema hakkama, mida kellele kinkida või teha…oeh, nii palju kududa, heegeldada, pärlendada ja kaardikesi kleepida. Aga jõulud on toredad, jumal tänatud, et ainult üks kord aastas :)

#246313 Reply
    Guest

@SissyJ wrote:

Aga jõulud on toredad, jumal tänatud, et ainult üks kord aastas :)

seda olen minagi siin mõelnud muidugi õnneks õnneks õnneks on mul juba osad asjad olemas ja osad kohe tulevad nii et ehk saan kõik ikka õigeks ajaks valmis ja muidugi on mul veel õnn veel selline et osad pakid tulevad vanematega kahasse teha nii et see mind natukene päästab see aasta, sest sellist maratoni nagu mul eelmine aasta oli seda enam üle elada ei taha

#246314 Reply
    Verpin
    Member

Kui hea on vahel mõelda “aega on” ( isegi siis kui teda päriselt pole) ja istuda kohvitass pihus ja olla, lihtsalt niisama olla!

#246315 Reply
    Susa
    Member

Hmmm… oleks vaja ühed Buffini papud kududa, aga mul ei ole kodus vajalikke lõngu!
    Mul on umbes 8 kasti-kotti lõngu ja neid vajaminevaid seal ei leidu. Uskumatu! 😯

#246316 Reply
    Member

Mul on sama seis, et lõngavarud on suured, aga kui midagi on vaja teha – lähen poodi jälle uusi lõngu ostma 🙄

#246317 Reply
    Member

Mul vaja homme Tartu sõita – huvitav kas sealpool on juba lumi maas või alles ootate lund. Meil siin peaaegu kesk-eestis on täna öösel miskit tulnud ja praegu lendleb mõningaid helbeid 9chin

#246318 Reply
    Member

@pirre wrote:

Mul vaja homme Tartu sõita – huvitav kas sealpool on juba lumi maas või alles ootate lund. Meil siin peaaegu kesk-eestis on täna öösel miskit tulnud ja praegu lendleb mõningaid helbeid 9chin

Hetkeseisuga pole Tartus lumelõhnagi. Lumest rääkimata.

#246319 Reply
    Member

See on hea uudis ,et lund veel pole aga homme on homme 😆

#246320 Reply
    Member

Homse suhtes ma ei vastuta 😯 (aga eriti ei usu küll, et eriti sadama hakkab)

#246321 Reply
    l6ngarott
    Member

Mina üritan meenutada, et kes see oli, kes köitmistehnikaga “Pitsiliste koekirjade raamatut” päästis ja et kuidas ta seda tegi,sest seljaosa äär ju nii kitsuke,et augurauaga tuleks augud keset juttu..oeh, olen hädas…

#246322 Reply
    Silpsolps
    Member

See oli linavastrik!

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 759 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 3/2009
Your information: