Millest mõtlen praegu 3/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 3/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 759 total)
  • Autor
    Postitused
  • #6918 Reply
    LaanteLaps
    Member

9chin

#246054 Reply
    Member

Mina vaatasin ja mõtlesin, et LaanteLapsel on nii kihvt avatar.
    Ja siis mõtlen sellele mida tegema hakata, olen jälle haigena koolist kodus ja näpud sügelevad. Tahan jälle heegeldada, kududa, õmmelda ja kõike muud KORRAGA teha :D

#246055 Reply
    Adelliine
    Member

Kas keegi nohu tahab? Musutame? :P icj7 Sügis on kätte jõudnud…

#246056 Reply
    Urri
    Member

Nohust rääkides – kas mõned kassid on kassimad kui teised? Mul enda teada on miski kerge allergia, sõbranna juures saan ikka tunni kassiga mängida enne kui aevastama hakkan ja silmades kribelus tekib. Täna sattusin ühte koju, mille kohta ei teadnud, et seal kass on. Loom viidi ära kohe kui palusin ja esialgu oli kõik okey. Hiljem koju sõites oli tunne, et kutsu või mees vastu. Silmad jooksid niimoodi vett, et sõita ei näinud, nina teist sama palju. Kokkuvõttes hakkas pea kah veel üksjagu valutama, võibolla nohust. Alles kaks tundi hiljem on nüüd tiba parem hakanud, muidu on aidanud kui õue saan. Nüüd siin mõtlengi, et oli see üldse allergia või kuidas see saab äketsi nii hulluks kätte minna? Kass paistis mingi tõuloom olevat. Kas peaks arsti juurde minema või mis? Ega ma ei saa edaspidi kah kindel olla, et mõnda kiisudega kohta ei satu ju.

#246057 Reply
    Member

Ma olin ka haigena kodus, homme lähen kooli. Mul üldse tasakaalu ei olnud vahepeal, pea käis ringi, kurk valus ja süda ka jube paha. Mul vererõhk ka on tihti madal… Arst ütles, et mingi viirus on liikvel, paljudel pidi olema nii.
    Igastahes mina jään nüüd ootama Helmehaldja pakikest, mille emaga enne tellisime. Oi sealt tuleb mulle mõnusat kraami :wink:.

#246058 Reply
    Member

Minul on ka kasside vastu allergia. Oleneb täitsa kassidest kui kaua saan külas olla 10 minutit- 2 tundi ,siis hakkab nohu ja silmist vett tulema ja sügelema, tavaliselt ma muidugi väldin sellistesse kohtadesse minekut. Aga allergia tabletid on ka alati kaasas ,saab natuke aega kauem olla. Muide mul tekkis allergia ka ühes külas olles kus kassid olid elanud mitu aastat tagasi, hetkel siis enam ei olnud. Ja allergia on ka osade koerte vastu, aga oma koera vastu ei ole.

#246059 Reply
    Guest

Vahva jalgratas :D

#246060 Reply

Huvitav, kui ma oma rattale sellise kampsuni koon, kas võin ta talveks rõdule hoiule panna? :D

#246061 Reply
    mannu
    Member

HÄMMASTAV, mida inimesed teha oskavad ja mina pusin siin juba tund aega stendi kaunistusega

#246062 Reply
    Hetty
    Member

Sõnatu! Ääretult kaunis kunst!

#246063 Reply
    Member

Käidud, nähtud, hiljem ka muljetan.

#246064 Reply
    Member

Oli see mul nüüd jonn või shokk tõsiasjast et ma ei saa hakkama? Igatahes on mul häbi. 😳

#246065 Reply
    Member

Mina siin mõtlen, et ma olen geenius 8)! Enne sähvatas mulle pähe mõte, kuidas saaks suurepäraselt kaelakeesid pildistada (ja ka heal juhul käevõrusid). Iseasi nüüd, kas see plaan õnnestub… :D

#246066 Reply
    Member

Pidin end praegu tööle kuduma unustama. See on kui asi läheb kiirelt edasi.

#246067 Reply
    stuart
    Member

@Hõbevaas wrote:

Mina siin mõtlen, et ma olen geenius 8)! Enne sähvatas mulle pähe mõte, kuidas saaks suurepäraselt kaelakeesid pildistada (ja ka heal juhul käevõrusid). Iseasi nüüd, kas see plaan õnnestub… :D

Anna teistele käsitöölistele ka vihje ;)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 759 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 3/2009
Your information: