Millest mõtlen praegu 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Millest mõtlen praegu 2/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 916 through 930 (of 998 total)
  • Autor
    Postitused
  • #278760 Reply
    Guest

Paiselehe tee võtab hästi röga lahti!

#278761 Reply
    Must Kitty
    Member

Mina määrin köha puhul tärpentiini salvi rinna peale ja mõjub juba samal päeval.

#278762 Reply
    eidzu
    Member

Aga minul oli kunagi köha (bronhiit) mis ei allunud isegi antibiootikumile. Mitu kuuri sõin ära enne kui arst proovi võttis ja oh imet! oli mingi bakter hingamisteedes mis sellele tavalisele hingamisteede antibiotsile ei allunudki! Sain siis teist tüüpi atibiotsi veel otsa. Niiet tasub arstilt ka proove nõuda.

#278763 Reply
    eria
    Member

Mure suur- kiriku linale vaja kuldsed risti masin tikkandina, kuid vot ei leia ma seda faili ja teine arvuti tuksis ehk oskab keegi aitada lihtne kuldne rist on vaja. failina hus. :(

#278764 Reply
    Member

Arstil käidud.
    Kopsud korras ja allergiat netu.
    Sain antibiotsi ja Ventolini topeltannuse paariks päevaks = need minu puhul töötavad ja ei tekita probleeme.
    Loodan nüüd paraneda. ;)

#278765 Reply
    ussicke
    Member

Minul leevendas köha Bromexine (tabletid). Ja Isla Moos tabletid, need ka islandi samblik, aga jälgi maitseta. Ja üks Poola päritolu kotikeste-tee, Bronchial Fix, võtab hästi röga lahti.

KUI on päris köha. Kui miski moodustis on kilpnäärmes ja sellega hingetoru kinni surub, siis aitab ainult nuga :?

#278766 Reply
    Snowdrop
    Member

Jõulupeod ja aastavahetuse peod tulemas :) Kuidas triikida meeste triiksärki. 😉

#278767 Reply
    Verpin
    Member

c555r4
    Ma teen vähemalt midagi õieti, aga noorematel seda kindlasti vaja.

#278768 Reply
    Member

c555r4 st mehed ise omi särke triikima! ;)
    Koos poistega … ;)

#278769 Reply
    eria
    Member

Suur mure leidis lahenduse:

Küll viimasel minutil kuid mulle on tähtis ,et oma lubatuse täitsin!
    Täna üle pikka aja tundsin oma töölaua taha istudes tunned “No nii nüüd ma kohe teeks midagi!”- lõppude lõpuks on minul jõulu kiire läbi ja saan nüüd teha omi asju-super tunne on !
    Kirjad postis!
    Üllatus pakid pakitud.
    Toitu ette valmistused nii palju kui võimalik tehtud.
    Homme veel veidi tube koristada ja ongi see ilus päev käes!

nj665

#278770 Reply
    Hetty
    Member

Eria – hea, et sul nüüd kõik hästi on! Tulgu teile toredad jõulud!

#278771 Reply
    VintajRose
    Member

@Põhjatäht wrote:

c555r4 st mehed ise omi särke triikima! ;)
    Koos poistega … ;)

Mina ei häbene öelda, et minu mehed (abikasa ja 16 aastane poeg) ise triigivad ja viigivad. Ja see asi sai kohe päris alguses paika pandud. Ma ei kannata saamatuid mehi, kes ise enda eest hoolitseda ei oska (ei taha).

#278772 Reply
    Verpin
    Member

Särgid triigib see kel aega ja tahtmist, aga viikima mind ei lasta – see mehe pärusmaa, ka minu pükste puhul :D

#278773 Reply
    Must Kitty
    Member

Minu mees teeb ka omad viigid, lipsusõlme ja särgitriikimise ise, õnneks kannab ta ülikonda üliharva, kui ainult siis, kui matusele või juubelile või laste koolilõpetamisele minek.

#278774 Reply
    Must Kitty
    Member

Praegu tuli meelde, kuidas aastaid tagasi minu isa pesi valge ülikonnasärgi ära ja pani radiaatorile ajalehe peale kuivama. Kui ära võttis, oli rinna ees üle särgi kiri RAHVA HÄÄL. 🙄

Viewing 15 posts - 916 through 930 (of 998 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010
Your information: