Millest mõtlen praegu 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Millest mõtlen praegu 2/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 886 through 900 (of 998 total)
  • Autor
    Postitused
  • #278730 Reply
    Adelliine
    Member

Aga mina sain täna üllatuse osaliseks: nägin Raplas korraldatud laada teises saaliservas tuttavaid kotte ja otsisin silmadega tegijat…. Oligi Mareli… Tükk aega kogusin ennast et minna tere ütlema, ikkagi nii proff tegija :D . Aga ööd olid Raplaski mustad… Päris hea tunne on… c555r4

#278731 Reply
    Member

Aga mina sain ühe kauni koti osaliseks ka ! Väga kena kott ! Aitäh , Mareli ! Veel olid laadal tublid Isetegijad Valdur ja Thea ja andke andeks , kui veel keegi keda mina ei tunne . Muidugi Adeliine oli ka aga tal oli asendaja hetkel , kui mina seal käisin 😆

#278732 Reply
    Moni
    Member

@avastaja wrote:

Praegu on loomadel “märgistamise” aeg, see tähendab, et ka võõrad loomad jätavad endast “jälje” maha, teadmiseks kõigile, et ta ka on käinud…
    .

See on nüüd küll linnalegend :D
    Märgistamised ja jooksuajad ei ole koertel aastaaegadega seotud.

#278733 Reply
    Moni
    Member

@PostiPiiga wrote:

Kas mingeid trahve ei ole selle junnitamise vastu? Mingi avaliku korra eeskirja järgi vms. Muidugi see tähendaks, et peab hoolega peale passima ja tõendeid koguma. Ei saa ka kohe üldse aru sellest suhtumisest – peni on, aga tema järelt koristada ei viitsi. Nagu häbiasi oleks.
    Alati tuleb selle peale meelde meelde vahva kampaania, mille otsa sattusime 4 aastat tagasi Prantsusmaal ühes linnas sugulasi külastades. Kõikjal oli kõnniteedele joonistatud loosungeid: C’est trottoir ne crottoir. Tõlkes siis: See on kõnnitee, mitte junnitee.

On! MUPO peaks trahvima neid kes ei korista ja samuti neid kes omi koeri ilma rihmata avalikesse kohtadesse lahti lasevad.
    Ega enne see anarhia ei lõpe ka :(
    Kui vaadata asja niipiidi et parkimiste eest saab linn päris suured summad sissenõutud trahvide näol siis lohakate koerapidajate trahvimisega vaeva näha ei viitsita millegipärast kuigi tööd jaguks. Kahjuks muidugi….

Ma ei teagi kumb mind rohkem härib ka junniline maapind või lahtised koerad – esimestest võivad mu oma koerad saada viiruseid ( ka siis kui ma seda oma saapataldadega koju peaksin tooma) ning teised ahistavad nii minu rihmastatud koeri kui ka inimesi.
    Me elame nüüd õnneks küll juba viimased 8 a maal ja koerad oma kinnistust väljapoole omapea ei saa, aga aia sees tuleb koristada sellegipoolest, mis sellest et oma aed- veel kõikse hullem on kui oma koer selle s…a käpakarvadega elamisse sisse toob.

Samas , linnas elades, veel 1998 aasta paiku kui polnud selle nõuet ega erilist kommetki veel, koristasin alati oma koera järelt ja sellegipoolest sain sõimata majadest eemal võsa vahelgi kui – emane koer pissib siis seda ju kaasa ei võta kuid eemalt inimestele paistab nagu omanik kõnniks koristamata minema ja sõimata saime niimoodi ikka suht tihti. Oleme väga palju reisinud koertega eri Euroopa riikides ja koristamine on nii elementaarne asi, lausa kummaline et meil see ikka siin ei edene. Valgel lumel on kõik veel eriti näha…. Korralikke koeraomanikke masendab see samapalju kui koeratuid inimesi, mõnes mõttes veel enamgi, lapsed vähemalt ei topi seda suhu aga oma kutsikaga peab kärme olema, veterinaararve pärast võib kujuneda lausa 4 kohaliseks……

#278734 Reply
    Guest

#278735 Reply
    Rees
    Member

Haa, mul tuli praegu hea ideepoeg suurte majade koerajunniprobleemi lahenduseks! Kuna avalik häbi on see, mis inimestele mõjub, siis usin käsitööline võiks sellised A4 suuruses papist sildid varrega junni korvale lumme torgata ja sildil oleks kirjas midagi sarnaselt, et “Selle kingi eest võid tänada pr Seda ja Seda korterist nr See ja See” Kui naabrinaise foto ka veel kusagilt feissbukist juurde printida, siis jubearmas…

Nali naljaks, aga koerajunniprobleem on ikka jube asi küll. Meie 30 korteriga majas, üllatus-üllatus, ei ole hetkel ühtegi koera. Kassiinimeste maja tundub hoopis olevat. Ja kohalik munitipaalpolitseinik on alevis legendaarne koeraomanike trahvija. Tee vaid foto ja informeeri, mees hakkab kohe tööle (endal pole kellegi peale põhjust kaevata olnud, aga kuulu järgi on ta lausa üliagar koeraomanike “piinaja”).

#278736 Reply
    Guest

Vaat selle foto põhjal trahvimisega on nii ja naa… Kes tõestab et koerajalutaja pärast foto tegemist junni ära ei korjanud? Tagantjärgi “tõestama” minna et vot pea aegu samas kohas on junn alles, no tõesta et junn just selle inimese koerale kuulub. Sama värk avalikku inforuumi fotode riputamisega. Uskuge, kohtu case`d on kiired tulema kui vähegi hakkajama-rahakama koeraomaniku varbale on astutud.

Mitte et ma sigatsejaid õigustaksin, aga ise kahe koera omanikuna läksin kord ühele jõmmile märkust tegema. Lubati pidulikult maha lasta nii mind kui ka mu koeri nii et tänan, rohkem ma oma nina igale poole ei topi.

#278737 Reply
    Rees
    Member

Noh, nalja ju vähemalt saaks… Sõimata saab nii või teisiti, vahet pole. Ja kui mõni sellesisuline kohtulugu oleks, siis oleks ka see veel eriti naljakas 😆

MUPO teeb usinalt tööd lahtiste koerte teemal, keda tuvastatakse. Junnide “tõestamine” on vist jah, tiba keerulisem. Unustasin mainida…

#278738 Reply
    Member

Kui meie trepikoja tibi meile veel vahele jääb, eks ma siis pakin talle tema junnid lihsalt kaasa. Paraku pole Mustamäel küll mingeid MUPO-lasi nähtud, peale nende, kes bussijäneseid püüavad.
    Lihtsalt ei saa aru, mida sellise inimesed maailma asjadest üldse arvavad.

Kes tõestab et koerajalutaja pärast foto tegemist junni ära ei korjanud?

Trepi kõrval maas vedelev junn ju tõestab.

#278739 Reply
    Susa
    Member

Ma mõtlen, et kes küll homme tööle läheb.. St. üles ärkab!? Jõulunädal võiks vaba olla.. Nii palju mõnusat oleks kodus teha!

#278740 Reply
    Heily
    Member

Ma loen juba tunde, millal saaks puhkama… Ja neid on veel palju… Aga nüüd tööle!!! :)

#278741 Reply
    eria
    Member

Seda, et jõulunädal vaba võiks olla ,pooldan ka mina. Lapsed aetakse kooli hommiku kella 8-ks ja mis nad seal siis teevad -ei mitte kui midagi .Hinded on välja pandud, tunnis edasi ei võeta ja see 24 hommikul kell 8 tunnistuste üle andmine no sellest saan ma veel vähem saan aru.23.12 kell 8 kooli minna selleks ,et saada tunnistus ja siis koju tagasi tulla- pigem las laps puhkab kuid kuidas sa siis sellega. 🙄
    Jah minu vabandused 23.12 on see tobe päev kui lapsed lähevad kooli ainult 10 minutiks!

#278742 Reply
    toopink
    Member

Jõululaupäeval küll keegi kooli minema ei pea, see on ju kalendriski pühade päev. Tunnistused saab vist ikka 23. detsembril. Aga jõuluajal oleks muidugi hiiglama tore kodus toimetada!

#278743 Reply
    Member

23.dets . on sel aastal koolpäev jah , kuna koolivaheaeg lõpeb alles 9. jaan . Tavaliselt on kooli alanud ju kolmekuningapäeva paiku (6.jaan). Meil ka homme jõulupidu , siis kolmapäeval kool ja neljapäeval kool ja teatrisse minek lastel (tuisu ajal ärajäänud ) . Meie omad olid õnnelikud , et ei võtnud teatripileteid ja nüüd üks päev rohkem saavad puhata 😆

#278744 Reply
    helikene
    Member

Meil keskkooli osa tunnistust ei saa, tundub, et nad 23-ndal kooli ei lähegi 😆 .

Viewing 15 posts - 886 through 900 (of 998 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010
Your information: