Millest mõtlen praegu 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Millest mõtlen praegu 2/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 841 through 855 (of 998 total)
  • Autor
    Postitused
  • #278685 Reply
    t7pi
    Member

kolleegidega koos lõunat süües tuleb ikka häid mõtteid :D
    jutt läks selle peale, kuidas lennujaamad on selle lume tõttu hädas ja suletud ja lennud jäävad ära. samas tallinna lennujaam vist enamasti suudab toime tulla ja võtab lennukeid vastu, kui vaid oleks väljuvaid lende muudest lennujaamadest. ja väljuda lennukid saavad.
    tekkis geniaalne äriidee! tuleb teha selline lennufirma, mis viib inimesed täpselt sinna, kuhu nad tahavad. ei mingeid lennujaamu! ei mingeid tüütuid pagasiprobleeme ja vastutulevate sugulaste lõputut ootamist! tuleb inimesed vaid langevarjudega varustada ja nad saavad maanduda kasvõi oma rõdule! lisaväärtusena adrenaliini ja põnevust. isegi reklaamlause mõtlesime välja: Freerk Molleman’s airlines – drop off where-ever you like! (välju seal, kus tahad)

#278686 Reply
    Member

Nagu liinitaksod – lasevad välja seal, kus tahad :)

#278687 Reply
    Adelliine
    Member

“nunnud? pimedad olete vä? su lapsed on kindlasti selliste kingituste üle väga pettunud
    10 Det 2010 – 15:45
    Kommenteerib külaline Külasta teda Blog”

Minu blogis selline kommentaar…. Keegi pritsib jälle sappi… Kui tõepoolest mu mänguasjad talle meele järele ei ole, siis võiks avalikult ja kasutajanimega seda öelda… Ega kõigi maitsed ei saagi ühesugused olla…

#278688 Reply
    Mercar
    Member

@t7pi wrote:

samas tallinna lennujaam vist enamasti suudab toime tulla ja võtab lennukeid vastu, kui vaid oleks väljuvaid lende muudest lennujaamadest.

No ei ütleks, meie tiirutasime Tallinna kohal eile mitu tundi ja lõpuks suunati Helsinki. Ja oleksin ilmselt siiani Helsinkis kui poleks laevaga ära tulnud. Tallinna lennujaam on jah lahti (terminal ei ole tõesti suletud). Aga kuna neil maandumisrada vaid 1 suunas siis tugev külgtuul ei lase maanduda. Kui oleks mitu rada üksteisega risti siis saaks vabalt seal ka maanduda, aga pole. Paar lenud täna ikka sisse tulnud ilmselt tuulevaiksematel pausidel aga üldiselt suunatakse kõik Helsinki.

Meie lennuk tegi 4 maandumiskatset ja siis otsustas ikka Helsinki ära minna.

#278689 Reply
    Susa
    Member

Adelliine – ära lase igasugustel külalistel oma blogi kommenteerida! seda saad ise oma blogi seadistustest muuta. Tundub, et selle kommentaari on kirjutanud mõni pahane teismeline :)

Meil seisab pühapäeval lennureis ees – koju tagasi. Loodame, et saame ikka Tallinnas maanduda!

#278690 Reply
    Member

Nõus Mercariga. Minu väimees tuli eile hilisõhtul Kopenhaagenist – kolm korda prooviti maanduda ja siis suundus lennuk Helsingisse. Koos lennuki stardiga Kopenhaagenist startis Täts Raplast Tallinna lennujaama poole mehele vastu. Ta ju siis ei teadnud, et lennuk ei maandugi. Hommikul arvas Täts selle sõidukohta, et vabatahtlikult ta enam sellist reisi ette ei võta.

#278691 Reply
    Adelliine
    Member

@Susa wrote:

Adelliine – ära lase igasugustel külalistel oma blogi kommenteerida! seda saad ise oma blogi seadistustest muuta. Tundub, et selle kommentaari on kirjutanud mõni pahane teismeline

Aitäh, Susa, ma teadsin, et kusagil peaks selline võimalus olema, näe, üles leidsin! Nüüd saavad kommenteerida vaid registreeritud.

Aga nendest õelustest mõtlen ma nii: vist iga blogiomanik saab vähemalt kord sellise mürgise kommentaari. Ei tea, kas kommenteerijal pole ennast tõepoolest kusagil mujal ennast välja elada? Mitte et ma nüüd oma käsitööd taevani kiidan, ei! Ka negatiivne kommentaar on vahel hea, aga tehku siis seda avalikult, mitte anonüümselt. Kui Sul on oma arvamus, siis nii see olgugi, kõigile ei peagi kõik meeldima. Ja ma millegipärast olen ikka sinisilmselt arvamusel, et need kes käsitööd teevad, ei saa halvad inimesed olla. :D . Ilm võib olla vahel halb ja elu keerulisem kui muidu, aga käsitöölise silm lööb särama kui talle temale armsa materjali ulatada…

#278692 Reply
    Member

Meie liikmete kaitseks ütleks, et eks blogisid käivad lugemas ka mitteregistreerunud inimesed, vähemalt tahaks väga loota, et need ei ole omad.

#278693 Reply
    Member

@Mutt wrote:

Nõus Mercariga. Minu väimees tuli eile hilisõhtul Kopenhaagenist – kolm korda prooviti maanduda ja siis suundus lennuk Helsingisse. Koos lennuki stardiga Kopenhaagenist startis Täts Raplast Tallinna lennujaama poole mehele vastu. Ta ju siis ei teadnud, et lennuk ei maandugi. Hommikul arvas Täts selle sõidukohta, et vabatahtlikult ta enam sellist reisi ette ei võta.

Tätsile annaks medali , et üldse julgesid nii kaugele sõita 😆

#278694 Reply
    eria
    Member

Jah mis päev see selline on selle nädala jooksul telliti mu käest kahel korral käsitöö asju, üks soovis linasele riidele tikitud järjehoidjaid 40 tk hinnaga 20.- tk ja teine teisi asju seal oli küll veidi teist moodi mina ütlesin hinna ja inimene loobus . Kas käsitöö hinnad on viimasel ajal langenud või milles mure, vot ei saa aru.

#278695 Reply
    Mimm
    Member

Mõtlen ja mõtlen, et kuhu on jõulueelses saginas kadunud kõik head ideed ja mõtted 🙄 Hetkel on täiesti tühi tunne….

#278696 Reply
    Guest

Mimm, kas sa siia oled vaadanud? Sattusin sinna täna ja põmaki! – see oli armastus esimesest silmapilgust!

#278697 Reply
    Member

Oijah, mul vastupidine mure, ideid on nii, et öösel ei saa magada, lausa häirib, et käsitöömõtted käivad peas ringi, aga aega vähe ja vaid üksikud saavad teoks. Kuhu see aeg kõik kaob? Kuidas teised nii palju teha jõuavad? Kole aeglane nokitseja olen ma ka :(

#278698 Reply
    Guest

#278699 Reply
    meery
    Member

Mu õde tegi eile kõrvitsast moosi. Pean tõdema, et nii head moosi pole ma veel saanud 😆

Viewing 15 posts - 841 through 855 (of 998 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010
Your information: