Millest mõtlen praegu 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Millest mõtlen praegu 2/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 998 total)
  • Autor
    Postitused
  • #277875 Reply
    helikene
    Member

Sain eile tohutult suure positiivsuse laksu. Koolituse raames külastasime Müüsleris [url=ttp://www.kilplased.ee/:2hw61t8j]Kilplalat[/url:2hw61t8j]. Mamsel Helena soovitus enne Nõukoja külastust kempsus ära käia oli igati päevakohane- naersime nii, et… Seinal ripuvad pildid kilplaste leiutistest, näit keskkütteradiaator, elektriline koerasügaja. Peab ikka koljuehitus olema, et midagi sellist välja mõtelda! Kuna tegemist ettevõtluskoolitusega, rääkis mamsel sellest, kuidas ta alustas ja praegu toimetab. Ta on niiiiii positiivse ellusuhtumisega, et kõik saime tohutu energialaengu. Oleme perega küll seal pargis käinud niisama vaatamas, kuid järgmiseks planeerin minna sel päevad, kui saab giidiga liikuda- hoopis midagi muud. Olen kaua otsinud mehele kingiks kahe sangaga õllekruusi. Seal müüakse koguni kolme sangaga kruuse! :wink:[/url]

#277876 Reply
    Must Kitty
    Member

@Susa wrote:

@helikene wrote:

Susake, see ju Suur saak, mitte suusad! 😆

😳
    Seda ma arvasin, et ei ole võimalik, et praegu suuski müüakse :P

Aastaid tagasi, kui raadoisse ilmus TIIBUR-laevade reklaam, ei saanud minu isa kaua aega aru, miks laevade kohta öeldakse PIIBURlaevad. (Piibur on meie perekonnanimi). 🙄

#277877 Reply
    Member

Mõtlen, et täna, kui poeg helistas ja teatas, et sai magistritöö eest A, on palju-palju uhkem-õnnelikum tunne kui omal ajal ise lõpetades.

#277878 Reply
    Guest
    #277879 Reply
    Susa
    Member

Oh kui kift! Ja kujutan ette, kuidas seal kõik lõhnas :)
    Tigu on eriti lahe :P

#277880 Reply
    Eliko
    Member

Esmaspäeval viimane eksam – muusikaajalugu .
    Jääb oodata veel kirjandi tulemust… pöidlad pihus (y)

#277881 Reply
    Eliko
    Member

Muusikaajaloo eksam läbitud , hindeks 4 :)

#277882 Reply
    Member

Laupäevast saati tegelen blogis uuest pildialbumist piltide panemisega ja tundub ,et lõppu ei tule 😥 Kui saan blogis korda , tuleb ju koostegemiste pildialbumistes ka veel pildid ringi vahetada 🙄 Teist korda ma küll sellist tööd ette ei võtaks , siis jääb küll vist blogi pildituks 😳

#277883 Reply
    helikene
    Member

Kuulasin poole kõrvaga jalgpalli MM-i ja kuulsin, et seal, st Aafrikas on külmem kui meil 😆 (geograafiasse ma lihtsalt ei süvene praegu).

#277884 Reply
    Member

Lõuna Aafrikas on praegu talve keskpaik.

#277885 Reply
    helikene
    Member

Sellepärast ma geograafiasse ei süvenenudki 😆 aga nii lahe on ju mõelda- Aafrikas on külm!

#277886 Reply
    Eliko
    Member

Juhhhuuu ! Sain kirjandi tulemuse teada – 37 punkti. Olen rahul, sest pole tugevam kirjutaja. Ja üliõnnelik nii enda, kui klassikaaslaste üle, sest saame pühapäeval kõik koos lõpetada, kõik said edukalt eksamid läbitud :)

#277887 Reply
    helikene
    Member

Tore! Selleks aastaks suur pabistamine läbi- jääb vaid pidu veel 😉 Poiss eriti ei õppinud ja läks eksamitele mõttega- 20 punkti saab ikka kätte. Tegelik elu- kõik eksamid üle 60. Tema kohta supertulemus. Olen väga rahul.

#277888 Reply
    Eliko
    Member

Õpetaja oli suhteliselt kindel, et mina ja veel 2 klassikaaslast ei saa läbi. Kuid tulemused olid tunduvalt suuremad, kui õpetaja prognoosis.

#277889 Reply
    quenelle
    Member

Palun abi. Nimelt võtsin selle aasta projektiks kõik eesti neli orhideed ära pildistada (neli on need millel ladinakeelne nimi sisaldab orchid) Ühega sain hakkama, kolm veel puudu.
    Seega kui keegi hea inimene oskab soovitada kus õitseb: jumala käpp, kuldking või ööviiul oleksin väga tänulik. Mida lähemal Tallinnale seda parem, sest hetkel vist hakkab nende õitseaeg varsti läbi saama ja kaugemale iga kell ei jõua. Aga nuh siis saaks sellest lihtsalt kahe-aastane projekt;)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 998 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010
Your information: