Millest mõtlen praegu 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Millest mõtlen praegu 2/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 998 total)
  • Autor
    Postitused
  • #278250 Reply
    Member

Ma vaatasin ühte dokki Kambodža lastest, keda meelitatakse toiduga kooli, muidu vanemad neid sinna üldse ei laseks. Peredes on 10 ja enam last, maatükk peaaegu olematu, st süüa ei jätku, ja lapsed saadetakse igal hommikul kell viis kohalikule prügimäele kaevama, kuigi nad peaksid koolis käima. Üks portsjon päevas, mida koolis saab, on nende ainuke söögikord. Need pole üksikud asotsiaalid, vaid tavaliselt talupojad. Ja meil inimesed virisevad majanduslamatise pärast, mis ei lase neil enam mõõdutundetult tarbida. Tegelikult aitab küll oma hädade teiste omaga võrdlemine, sest sageli selgub, et mure on enda välja mõeldud. Ma ise olen kodus paras viriseja, muretsen raha pärast päris palju ja mees ikka aegajalt kutsub mind korrale ja tuletab meelde, et meil pole häda midagi.
    Ei mõtle siin sellised tõeliselt mõõdetamatuid asju nagu lapse haigus või lähedase surm vms.
    Anu ja Kadri Tali rääkisid ühes intervjuus kunagi, kuidas nad lapsena olid arutanud, et neil on elus ikka väga hästi läinud – ema ja isa elavad, kodu on olemas, ja üks sõber on ka, mida sa veel tead tahta. Mulle väga meeldis see.

#278251 Reply
    Mareli
    Member

Just, Kosmosemutiga 100 % nõus !!

#278252 Reply
    Member

Meie naabrimees ütles, poe juures õlut trimbates: küll siin on hea elada ei ole tornaadoosid, maavärinaid, sõdu, terroriste jne. See tuli tal nii südamest, et aeg-ajalt tuleb see jälle meelde ja tal oli ka tõsiselt õigus. Väike mure pidi siiski kimbutama raha saab otsa,aga küll seda ka jälle kuskilt saab :D

#278253 Reply
    Hetty
    Member

@kaltsu-kati wrote:

Meie naabrimees ütles, poe juures õlut trimbates: küll siin on hea elada ei ole tornaadoosid, maavärinaid, sõdu, terroriste jne. See tuli tal nii südamest, et aeg-ajalt tuleb see jälle meelde ja tal oli ka tõsiselt õigus. Väike mure pidi siiski kimbutama raha saab otsa,aga küll seda ka jälle kuskilt saab :D

Ma ka olen palju niimoodi mõelnud. Mul sõbranna tahaks Kreekas elada – ma olen talle alati siis meelde tuletanud just seda, kui hea meil on elada. Ja meil on 4 aastaaega – mis sest, et vahel ei ole neil üldse vahet, aga ikkagi.

#278254 Reply
    Susa
    Member

Abipalve!

Kellel on kodus Maalehte? Kirjuta mulle palun!
    Mul oleks sealt üht asja vaja, aga mul ei ole lehte.
    Aitäh juba ette!

Edit: abi leitud! Aitäh Põhjatäht :)

#278255 Reply
    Guest

Sattusin üht line-tantsuõpetust otsides sellele lingile http://www.ladiesemporium.com
    Ehk on vahel mõnd sellist kostüümiideed vaja. :D

#278256 Reply
    Hetty
    Member

Vaatasin just Lotte vanaema pakutud linki ja naera end või puruks, mitte linki – link on väga hea – vaid tõlget. Mul viskab vahest automaatse tõlke peale ja seal on lehvikud – ventilaatorid ja päevavari on langevari. 😆

#278257 Reply
    Guest

:D :D

#278258 Reply
    Guest

Tahtsin ka tuju tõsta, kuid ei oska kuskil seda tõlget otsida.

#278259 Reply
    Eliko
    Member

Midagi isetegijatele, kes kasutavad ka facebooki..

Hei kõik käsitööhuvilised/lõngafännid! Liann alustab esmakordselt oma FB kampaaniat. Kui soovid võita Liann Lõngade lõngapoe 300.- kinkekaarti, siis jaga seda pilti oma sõpradega, kirjuta pildi alla “jagatud” ning võit ongi juba peaaegu käega katsutav :D Kinkekaardi loosime välja siis, kui Lianni FB lehele on kogunenud… 500 fänni (loomulikult mida rohkem, seda uhkem)

http://www.facebook.com/pages/Liann-Longad/368000224683?v=wall

#278260 Reply
    Member

Mina ei saa aru, kuidas on võimalik Kihnu sukki kududa 32 silmust vardal 😯 . Proovisin varrastega nr 1,25, lõng Raasiku 8/2 ja minu kudumistiheduse juures on maksimumiks, et ikka jalga ka sobiks, 26 silmust vardal. Tundub, et tuleb mustreid hakata kohandama…

#278261 Reply
    helikene
    Member

Tuleb võtta peenem varras. 😆

#278262 Reply
    Adelliine
    Member

Külm on… nii külm. Meil ikka veel ei köeta 😥 . Joodikust naabrimehel on supersuured tasumata arved, ju siis sellepärast….

#278263 Reply
    Member

@Adelliine wrote:

Külm on… nii külm. Meil ikka veel ei köeta 😥 . Joodikust naabrimehel on supersuured tasumata arved, ju siis sellepärast….

Tunnen kaasa ! Võtan puid kaasa , kui külla tulen ! 😉

#278264 Reply
    Hetty
    Member

@Ojake wrote:

Tahtsin ka tuju tõsta, kuid ei oska kuskil seda tõlget otsida.

Mul ise viskab aegajalt eesti keelse tõlke. Kunagi arvasin, et on hiiglama hea välismaiseid käsitöölehti lugeda selle abil ja lasin pojal panna, aga noh see ajas veelrohkem segadusse ning siis lasin ta uuesti pojal maha võtta. Kuid siiski vahest tõlgib mõne lehe ära ikkagi.

Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 998 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010
Your information: