Millest mõtlen praegu 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Millest mõtlen praegu 2/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 998 total)
  • Autor
    Postitused
  • #8520 Reply
    Susa
    Member

Ma mõtlen, et alustame uue mõtlemisteemaga :)

#277846 Reply
    Guest

Et oleks rahu ja veidi päikest,
    mis saadaks maa peal nii suurt kui väikest.

http://www.youtube.com/watch?v=Z-qzYLg_QBY&feature=player_embedded#!

#277847 Reply
    Guest

Tõin päeval peenralt suure peotäie sibulapealseid õhtusöögi jaoks. Kui õhtusöök sai söödud, märkasin köögikapi peal, otse nina all, seda sibulapunti, kasutamata…

Ja sedasi oli juba teist õhtut järjest… Eks siis süüakse need sibulapealsed hommikul ära, nagu läks ka eileõhtuse sibulapundiga.

#277848 Reply
    Member

Sain matemaatika riigieksami 81 punkti ja olen ikka veel niii õnnelik. Enne eksamit mõtlesin, et tore on kui läbi ei kuku ja peale eksamit mõtlesin, et arvatavasi saan umbes 60. Ja kui täna tuli sõnum, et 81.. täiesti uskumatu tunne. Mulle ei jõudnud algul kohalegi. Hea tunne on, viimasel aastal pingutamisest ja eraõpetaja võtmisest oli ikka abi. :)

#277849 Reply
    Eliko
    Member

@Erbium wrote:

Sain matemaatika riigieksami 81 punkti ja olen ikka veel niii õnnelik. Enne eksamit mõtlesin, et tore on kui läbi ei kuku ja peale eksamit mõtlesin, et arvatavasi saan umbes 60. Ja kui täna tuli sõnum, et 81.. täiesti uskumatu tunne. Mulle ei jõudnud algul kohalegi. Hea tunne on, viimasel aastal pingutamisest ja eraõpetaja võtmisest oli ikka abi. :)

Oh, üllatust. Tubli !
    Ei tea, kas siis tuleb varsti ka kirjand ja ühiskond? Kardan natukene kirjandit.., aga istun ja ootan pöidlad pihus. (y)
    Praegu veel pole midagi tulnud..

#277850 Reply
    Member

Aitäh! :) Ühiskond peaks küll varsti tulema aga kirjandi kohta ei tea midagi.

#277851 Reply
    Annyliis
    Member

@Erbium wrote:

Sain matemaatika riigieksami 81 punkti ja olen ikka veel niii õnnelik.

Palju õnne. Oleksin omalajal ära vist minestanud, kui nii kenad punktid selle õppeaine eest oleksin saanud :D .

#277852 Reply
    Member

Mõtlen , kuidas lahti saada naabri kassist , kes koguaeg kraabib mul kasvuhoones ja lillepeenardes 😥 Igavene ülbik teine – ajan minema , tuleb teiselt poolt maja tagasi 😈

#277853 Reply
    Pets
    Member

Mina mõtlen ka kassist :D
    Mõtlen ,et mida teha kassiga , kes on meie aeda tulnud ja enam ära ei lähe 🙄

#277854 Reply
    Verpin
    Member

Ma tulin just lodjaga sõitmast lahe. Soovitan!
    http://www.lodi.ee

#277855 Reply
    Eliko
    Member

Ühiskonna riigieksami tulemused tulid – 51 punkti.
    Just enne ütlesin, et olen rahul, kui vähemalt pooled punktid 100-st on :)

#277856 Reply
    Member

@Pets wrote:

Mina mõtlen ka kassist :D
    Mõtlen ,et mida teha kassiga , kes on meie aeda tulnud ja enam ära ei lähe 🙄

mina ka ei tea. meil siin pidevalt nii, et ise ei võta kassi, aga ikka õuepeal kaks. ja ei lähe minema. Maja on küll sellise kohapeal, et kass saab tulla vaid üle jõe.

#277857 Reply
    Susa
    Member

Meil magavad öösiti hulkuvad kassid rõdul kiige peal. Igal hommikul vaatan, et mõned karvad ja hunnik liiva on jälle kiigepatjadel.
    Aga noh, mis seal ikka teha. Ise magan ju ka madratsi peal, mitte otse põrandal. Ega ma kade ei ole, las kasutavad nemad kiiku öösiti ja meie pävasel ajal. :)

Talvel, kui hanged olid suured, käis paar tänavat edasi elav koer meil aias puu otsast rasvapalle söömas :P

#277858 Reply
    luiselotte
    Member

Elame kolmandal korrusel. Maja ees on kolm majast kõrgemat kuuske. Üleeile õhtul oli kõige kõrgema tipus viimasel oksal varakevadine kassipoeg. Päästeamet väitis, et nii kõrget redelit pole. Hommkul kassipoega polnud. Loodan, et sai õnnelikult ise alla.

#277859 Reply
    Member

sellises kirstus puhkaks isetegija rahus.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 998 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010
Your information: