Millest mõtlen praegu 1/2010

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 901 through 915 (of 1,077 total)
  • Autor
    Postitused
  • #261474 Reply

Heily, mu käsitöösoolikas on ka kuskil kaugel maal rännakutel ilmselt. Mõtteid on küll, aga kuidagi on soiku jäänud see värk. Või siis solvus mu käsitöösoolikas äkitse lahvatanud kokkamiskire peale nii, et sõitis puhkusele?

Viimasel ajal ma ainult köögis elakski. Mässaks-kokkaks-küpsetaks. Või kui ma parajasti köögis ei ela, siis nami-nami foorumis, isetegija kokaraamatus või Jamie Oliveri kodulehel-raamatutes. Või turul-toidupoodides. Õnneks või kahjuks on muid kohustusi ka ja kõike ei jõua teha, mis plaanis. Ikke üritan mõistuse piires kokata, et toitu raisku ei lähe.

Aga lahe on katsetada :)
    Täna menüüs kukeseene risotto, natuke kanast midagi kõrvale (Ago meelheaks, ise võiks vahelduseks ka liha kõrvale jätta) ja oliivileib minu meeleheaks.
    Suvine-sügisene metsas müttamine tasub ennast ikka ja alati mitmekordselt ära :)

Aga nüüd tegudele, et õhtupoole oleks aega rahus kokata.

#261475 Reply
    Eliko
    Member

Nüüd olen kurb, sest eile tutipeol MEIE istutatud mänd on kadunud… , läksime täna konsultatsiooni ja ainult tühi auk on seal, kuhu me ta istutasime… on näha ainult jälgi, et see on sikutatud välja ei tea kas mõni võttis selle, et lõhkuda või endale koju viia…:/

Õpetajad lohutasid sellega, et leidub igasuguseid inimesi ja võib olla sai mõni sellest rahuldust, et sai teistele niimoodi haiget teha .

#261476 Reply
    Member

Mina lõpetasin Võhma Keskkooli 22 aastat tagasi ja meie istutasime kuuse. Seda ma ei oska küll öelda, milline on olnud tema saatus, sest hiljem ei ole ma sinna kooli juurde sattunud (elutee viis mujale ja kooli kokkutulekutel käija ma ei ole).
    Lohutuseks – ehk võeti see puuke ikka istutamiseks, mitte niisama lõhkumiseks, siis on teie puu ikka kuskil kasvamas.

#261477 Reply
    Susa
    Member

Jube kurb :( Nõmedaid inimesi ikka liigub!
    Eliko – vaadake lähedalasuvad hekialused üle, vahel tehakse nii, et tõmmatakse taim välja ja mõne aja pärast visatakse kuskile minema. Ehk leiate üles.

#261478 Reply

Eriti nõme käitumine kellegi poolt! Väga kurb tõesti :(

Susa soovitus on hea. Ehk leiate…

#261479 Reply
    Member

Rakvere Gümnaasiumi õue istutas üks lend( siis veel Rakvere I Keskkool)kolm kaske, kasvasid nad suureks ja siis ühel öösel oli keskmine neist kaunitest lihtsalt maha saetud ja sinnasamma vedelema jäetud.

#261480 Reply
    LillySmuul
    Member

Ma m6tlen miks ikka jälle saab iga heategu kätte makstud? :m8hh:
    Miks see reegel ei muutu… 😥

#261481 Reply
    Must Kitty
    Member

@kahtegija wrote:

Rakvere Gümnaasiumi õue istutas üks lend( siis veel Rakvere I Keskkool)kolm kaske, kasvasid nad suureks ja siis ühel öösel oli keskmine neist kaunitest lihtsalt maha saetud ja sinnasamma vedelema jäetud.

Aru ei saa, kust sellised inimesed tulevad.

#261482 Reply
    Guest

Vaatan, et viimasel ajal pakutakse palju kudumismarkereid. Milleks neid kasutatakse? Olen küll oma arust üksjagu kudunud, aga need asjandused on millegipärast minust mööda läinud 😳

#261483 Reply
    yllep
    Member

Kudumismarkerid pannakse vardale mustrikordade vahele, ei pea jälgima, kust mustri kordus algab. Markerid tõstad lihtsalt ühelt vardalt teisele kudumise ajal. Väga mugav kasutada…kui ära proovid, siis hakkadki kasutama 😉

#261484 Reply
    t7pi
    Member

@Must Kitty wrote:

@kahtegija wrote:

Aru ei saa, kust sellised inimesed tulevad.

eks nad kodudest tulevad, kust mujalt. “the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world.”

#261485 Reply
    Guest

Tänud, yllep!
    Mustrikordade lugemine käib mul kuidagi seljaajuga, rohkem on olnud raskusi pigem ridade lugemisega, aga seal ajavad kontrastvärvi lõngajupid asja ära. Kuigi emmaks-kummaks peab ikka nägema, sest õnneks ainult üks kord on mind tabanud nii-öelda lumepimedus ühevärvilise süsimusta kampsi kudumisega – no lihtsalt kadus korraks pilt täiesti ära ja kui poleks olnud targemaid tädisid hetkel kõrval asja seletamas, oleksin vist täieliku šoki saanud 😯 Vaat, mis võib juhtuda :?

#261486 Reply
    Member

Pojale on lubatud ,et see aasta läheme Vembu Tembu maale.Eelmine aasta ei võtnud seda sõitu ette kuna tibi oli liiga pisike pika maa sõiduks.Aga nüüd.Mis ma loen,ma ei peagi suvel seda sõitu ette ikkagi võtma.Nimelt avatakse Kaiavere külas Tabivere vallas Jõgevamaal kogu pere mängumaa Vudila.Uuri lähemalt http://vudila.ee/

#261487 Reply
    Member

Mõtlen homsest kirjandist ja tuli meelde üks küsimus.
    Miks ütlevad osad inimesed “ära ole kuri/pahane mu pihta”, “ära karju mu pihta”? Miks “pihta”? See on ju “peale”. Võibolla mõni siinne kasutaja oskab seletada mis nähtusega tegu on, kust see alguse sai.. Kunagi varem juba mõtlesin selle peale. Väga kummalist kõlab minu arvates. :P

#261488 Reply
    Guest

See pihta on viimaste aasta trend. Varem oli ikka tõesti “ära karju mu peale”, aga ilmselt on neti.-noored kuulnud midagi peale ja pärast sõnade valesti kasutamisest ja seetõttu mindi mingil hetkel lihtsalt n.ö. kolmandale variandile.
    Ametlikult ära sa kirjandis küll …pihta kirjuta.(kui oled kirjutaja) Kindlasti mitte!

Viewing 15 posts - 901 through 915 (of 1,077 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2010
Your information: