Millest mõtlen praegu 1/2010

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 766 through 780 (of 1,077 total)
  • Autor
    Postitused
  • #261339 Reply
    undukas
    Member

Mina olen lapseootel ja tähtaeg on 18 juuni. :) Aga praegu on tõeliselt palju tegemist – ülikooli õpingud nii päevases kui kaugõppes, päris oma kodu sisustamine ja varsti ka sinna kolimine :) Käsitöö käib kõige muu kõrvalt. Kuigi suhelda tahaks küll – pole julgenud veel isetegijate kokkutulekul enda nägu näidata – tundub, et kõik on nii kogenenud ja tublid, mina alles roheline.

Kuigi täna kohtasin küll väga toredat isetegijat :) Nüüd nats julgem.

#261340 Reply
    Gerri
    Member

Mulle tundub ka, et kõik on nii tublid ja minul ei tule midagi korralikult välja. Käsitööd teen juba ammu, aga tulemusega pole kunagi piisavalt rahul. Teistel alati väga ilusad tööd :D

Kas sul esimene laps tulekul? Kuidas sa nii aktiivselt koolis jaksad käia? Mina siin ka olen mõelnud, et võiks rakendusliku kõrghariduse omandada kaugõppes, aga pole kindel, kas jaksan :S

#261341 Reply
    Member

Ega me seal kokkutulekul üksteisest mõõtu võta, et kui kogenud või roheline keegi on, nii et ses mõttes ei ole küll meid karta vaja :D Julge kohaletulek on juba pool võitu!

#261342 Reply
    Guest

Mina mõtlen sellest, kui oluline on ikka rahakott. Nii loogiline on ju, et rahakotis on kõik vajalikud dokumendid. Aga kui rahakott ära varastatakse, siis milline meeletu sebimine ja uste kulutamine siis käima hakkab. Mu mehelt varastati eile rahakott ära. Pangakaardid, juhiluba, id-kaart..kõik läinud. Jumal tänatud, et auto olemas on ja asjad eilse õhtuga ikka ära lahendada sai.

#261343 Reply
    Reelu
    Member

Esimesed magusad ja suured maasikad on tänasest müügil :)

#261344 Reply
    Gerri
    Member

Juba maasikad müügil? :O

On nad siis magusad ka? Hind ilmselt nii soolane, et võtab maasikate magusa maitse ära :D

#261345 Reply
    Member

Meile üks külaline tõi, maitsetud hapud junnid on, ei tasu osta.

#261346 Reply
    Member

Järve keskuses olid maasikad minu meelest hinnaga 88 krooni kilo. Ilusad ja punased olid teised küll, aga Hispaaniast.

#261347 Reply
    kyllikek
    Member

Kuigi Hispaanias on maasikad juba päris maasikate maitsega, kahjuks jah need mis Eestisse jõuavad ei ole eriti maitsvad

#261348 Reply
    Member

Mina nägin täna selle aasta esmest kirjut liblikat i87y

#261349 Reply
    Lynx
    Member

@Kosmosemutt wrote:

Kui maitsetud olid siis kuidas Sa saad väita, et nad hapud olid?

#261350 Reply
    Guest

Minu mõte, mille ajendiks oli üks kaunis leid :

Leidsin siit ühe toreda pildi, mida saadab ka tore mõte. Blogiomaniku loal kasutan seda, et öelda välja ka oma mõte:
    Kõigi tublide tegijate käes, kes iganes midagi oma kätega valmis teevad, on Eesti käsitöö tulevik !
    Soovin, et kõigil tegijail oleks niisugune kruus, millest on alati võimalik ammutada edasiarendamist väärivaid ideid !

#261351 Reply
    Gerri
    Member

🙄

Meie usinatel isetegijatel võiks ka olla oma kohvi/tee kruus, millest käsitööst vabadel hetkedel jõudu ammutada 9chin

Mulle see mõte täitsa meeldib. Ei tea, kas teha ise selline kruus või tellida….

#261352 Reply
    Member

@Lynx wrote:

@Kosmosemutt wrote:

Kui maitsetud olid siis kuidas Sa saad väita, et nad hapud olid?

Minu arvamist mööda peab maasikal maasika maitse olema :)

#261353 Reply
    Drex
    Member

Tuleb suveaeg ! sunny

Viewing 15 posts - 766 through 780 (of 1,077 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2010
Your information: