Millest mõtlen praegu 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 784 total)
  • Autor
    Postitused
  • #212453 Reply
    Susa
    Member

Mingi ajalehe vahel oli aasta lõpus ka reformarite kalender, Ave Nahkuri “Meie küla eitede” piltidega. Mul on alati kuidagi kurb kui mõni kunstnik ennast poliitikale müüb.

Mul ka kahju, et kollane ja roheline värv ja armas loom orav on niimoodi ära songitud :?

#212454 Reply
    Member

Ma olin ka pettunud :(

#212455 Reply
    Member

Mul pole kalendri vastu tegelt midagi, sest pildid on seal vaadatavad, ainult üks AGA- milleks oli vaja sinna sisse toppida poliitikute pilte ja arvamust ühe v teise asja kohta. Piisaks täiesti, kui tagakaanel oleks nende partei sümboolika. Mina ei viitsi küll kuu aega imetleda seda poliitikut enda seina peal (isegi vetsus), eriti veel siis, kui see inimene tekitab minus negatiivseid emotsioone. Nende arvamused on ka kuidagi klišeelikud ja banaalsed, lõpukirjand, mitte vähem=)

Nende piltide asemele võiks panna seda teksti, mida pandi ilusa pildi peale ja nüüd seda pilti ei saagi välja lõigata 👿 Siinkohal mõtlen “Russalka” pilti.

See enda reklaamimine on nõme, ükskõik, mis erakonna puhul. Raisatakse hiigelsummasid mingite ebavajalikke kalendrite trükkimisele, plakatitele, kaartidele jms jne ja samas kõrval on plakatid – aidakem haiglale mingit lauda vms osta- mina eelistaksin, et need enda reklaamimise ja promomise rahad läheksid sinna, kus seda raha vajatakse – pensionäridele, haiglatele, inimestele, kes VAJAVAD seda raha, et elus püsida. Rõve promomine ja ilusate laulude laulmine selle nimel, et saaks ikka ennast suruda sinna, kus on soojem ja mõnusam.

Oeh, hakkas kergem nüüd 😆 Tänud tähelepanu eest 😆

#212456 Reply
    Hayley
    Member

Olen täiesti nõus sinuga KatjaII :)

#212457 Reply
    Member

Õues on nii pime.

Talv meeldib mulle nii väga, aga aeg, kuis talve rõõmud hakavad kaduma, koju jõudes varbaotsada alati märjad ja õues alati pime, on vastu karva.
    Ei jõua ära oodata sooja ja mõnusat hämar-valget hilissuveõhtut.
    Tekiga õunapuu all, mere ääres sõprade, juustu ja raamatuga. Lihtsalt oleks vaikselt … igaüks oma tekinurgas vaikselt lehte keeramas.

#212458 Reply
    Susa
    Member

Oh, Rael, sa ikka oskad unistusi tekitada :)
    Täna mõtlesin mitmel korral, et mis oleks ilusam mõnusast soojast ja sumedast suveõhtust, ritsikad siristamas, sääsed pinisemas, muru lõhnamas..

Meie niruks jäänud pimedad ja vihmased talved tekitavad ainult lõputut soovi põõnata ja mitte kuskile majast välja minna! Ainuüksi mõte läbi lompide tööleminekust ja varajasest pimedusest tekitab sorgus tunde :?

#212459 Reply
    Member

Susa
    Pimedus on ööpäevaringne lausa=)) Seetõttu on koguaeg unekas ka…tahan ka suve, las olla vihma, aga siiski suvi=)

#212460 Reply
    Member

Hmm, kas meil kuskil müüakse vildikaid toiduvärviga, et saaks maalida tordi peale?

#212461 Reply
    Member

Kaubamajas tuubides on tordi kaunistus värvid.
    Pole nagu vildikad, aga päris peene otsaga tuubid.

#212462 Reply
    Member

ooo!!Tänud Rael!

#212463 Reply
    kriku
    Member

Mõtlen, et ei tea kas täna on mingi vale kuu seis või mul on lihtsalt närvid läbi. Teatud inimesed tööl käivad lausa närvidele. 🙄

#212464 Reply
    Sunray
    Member

Minu meelest on kuu seisul miskit viga, mingi negatiivne seis vist

#212465 Reply
    Guest

Aga eks aasta algas ka rasketes majanduslikes seisundites. Tööta inimesed, võlad..

#212466 Reply
    kriku
    Member

Ju siis on kuu seis vale tõesti sest meil pole kellegil palka vähendatud ega koondatud. Inimesed on lihtsalt..hmm.. noh kuidagi hirmus emotsionaalsed iga asja peale. Suur kisa-kära ja lõpuks tuleb välja, et polnudki kisamist väärt. Aga võibolla olen mina ise kuidagi tuimemaks jäänud või nii.

#212467 Reply
    Member

Mõtlesin siin vahepeal kahest asjast:
    1. Kui saaks kuidagi Isetegijate suguluse kaardile…
    2. Kui saaks kuidagi Isetegijate asukohad kaardile…

Viimane mõte tekkis sellest, et Vaatasin just Lotte Vanaema asukohta ja see on ju päris peaaegu (tulevase)minu asukoha ligidal.

Esimene mõte on tulnud sellest, et paljude Isetegijate emad, vanaemad, õed, vennad, lapsed on samuti Isetegijad ja no mina ei oska kohe juttude järgi neid koju ajada.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 784 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2009
Your information: