Millest mõtlen praegu 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 691 through 705 (of 784 total)
  • Autor
    Postitused
  • #213023 Reply
    Rees
    Member

Minu kogumishoius on mu elukindlustus. Protsenti küll juurde ei tiksu, aga tulumaksu saab tagasi ja kui näiteks ühel hetkel on vastutahtmist minek, siis on sellest mu lastel abi. Kui seda va minekut ei toimu, siis igal ajahetkel võin lepingu katkestada ja summa kätte saada (ok, pisike protsent kindlustajale kah). Ja kui õnnestub pinsini välja vedada, siis mingi summa tilgutatakse mulle elupäevade lõpuni (isegi kui elan 147 aastaseks 😉 😉 )

#213024 Reply
    Guest

Okei, seda siis uurin pangast veel.

Aga jälle. Otsin ja otsin. Aga ei leidnud mingit punkti seaduses, et millised hügieeninõuded on sätestatud meditsiini töötajale. Toidukäsitlejale need on ilusti ju olemas ja neid näinud, aga just medõed ja sellised huvitavad.
    Vb keegi tead kus on.

#213025 Reply
    Verpin
    Member

Kõige tõenäolisemalt saad vastuse asutuse siseselt – rääkides personalitöötajatega – neil peaks olema kõik asutuse tööjuhendid jne

#213026 Reply
    Guest

neilt kes arvatavasti rikub nõudeid peaksin küsima või :D
    eks ma uurin veel netis ringi ja eks paistab.

#213027 Reply
    Urri
    Member

Aga mis sa nende nõuetega peale hakkad kui need leiad?

#213028 Reply
    Guest

Lihtsalt huvitab, et kui palju rikutakse nõudeid (ja tegelt need seadused ju phm ka?) haiglas.

#213029 Reply
    Member

MustKass
    Antud asi peab olema fikseeritud ikka haigla dokumentides, aga uurida võid igasugu seadusi, neid on lausa hulgi :D :

Tervishoiuteenuste kvaliteedi tagamise nõuded
    Töökohale esitatavad töötervishoiu ja tööohutuse nõuded1
    TÖÖTERVISHOIU JA TÖÖOHUTUSE SEADUS
    Tervishoiuteenuse osutamisel ja hoolekandeasutuses hooldamisel kasutatava piirituse kulunormid 😆 😆
    jms jne, olenevalt MIS haiglaga on tegemist ja MIS teenuseid seal osutatakse 😉

#213030 Reply
    Annyliis
    Member

@MustKass wrote:

Teil peaks kindlasti olema isik, kes vastutav töötervishoiu tagamise eest (töökeskkonnavolinik või – spetsialist). Igal töötajal on probleemide ja küsimuste puhul õigus nende isikute poole pöörduda.
    Kui tõesti rikutakse nõudeid pöörduge kindlasti seaduseid tundvate töötajate poole. Lisaks asutuse sisesele järelvalvele on ka riiklik järelvalve ehk tööinspektsioon.

#213031 Reply
    Polkovnik
    Member

Mis siin mõelda

ANDRUS,ANDRUS,ANDRUS!!!
    Tuleb hea tulemus. peab tulema!!!

#213032 Reply
    Polkovnik
    Member

smile_yard

Ojeeeeeee~!!!!!!! Tubli töö!!! Andrus ja Jaak on supper-tegijad!!!

#213033 Reply
    Sapsi
    Member

Fantastilised mehed!!!!!
    loveshower

#213034 Reply
    Annyliis
    Member

Jeerum, mille ma just maha magasin… 😥
    Aga täna on Eesti mehed super tublid! :D

#213035 Reply
    Member

Pagan, et ma ka just sel ajal poodi pidin minema, täitsa meelest oli läinud, et nii oluline sõit täna on 👿 Aga tore, et Andrus võitis!

#213036 Reply
    Member

Mina kõndisin osakonda ja igalpool hiirvaikus ..järsku vaatan, ühes palatis hooldajad kahekesi koos patsiendiga vaatasid sõidu lõppu hinge kinni hoides pealt :D

Aga jah. Tulbid poisid :)

#213037 Reply
    Guest

@annyliis wrote:

@MustKass wrote:

Teil peaks kindlasti olema isik, kes vastutav töötervishoiu tagamise eest (töökeskkonnavolinik või – spetsialist). Igal töötajal on probleemide ja küsimuste puhul õigus nende isikute poole pöörduda.
    Kui tõesti rikutakse nõudeid pöörduge kindlasti seaduseid tundvate töötajate poole. Lisaks asutuse sisesele järelvalvele on ka riiklik järelvalve ehk tööinspektsioon.

Suht mõttetu pöördumine oleks. Täna juba mult nõuti, et ma rikuks hügieeninõudeid.. Niiet jah.. Kui saan ühte teise kohta tööle, siis teen minekut kah, sest ei ole inimene, kes reegleid rikub.
    Aga sellest pole mõtet enam rääkida. Positiivset kah siis midagi.

Viewing 15 posts - 691 through 705 (of 784 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2009
Your information: