Millest mõtlen praegu 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 784 total)
  • Autor
    Postitused
  • #212903 Reply
    Member

Istun siin isetegijas ja äkki haihtus mu avatar 😯 Lihtsalt kadus ära ja kõik … Kas kustutati ? mõõdud justkui olid õiged 🙄

#212904 Reply
    Member

Kus sul see avatar üleval oli? Äkki kadus hoopis algsest kohast ära, mitte siit?

#212905 Reply
    Drex
    Member

@Dragonfly wrote:

Istun siin isetegijas ja äkki haihtus mu avatar 😯 Lihtsalt kadus ära ja kõik … Kas kustutati ? mõõdud justkui olid õiged 🙄

Mingi hetk tagasi … 10 min või nii, oli Su avatar ühes teemas VÄGA suur, Mõtlesin just, et miks..

#212906 Reply
    Member

Müstika 😯 Avatar on mul Flickris, praegu lisasin sealt pildi uuesti profiili ja mul näitab küll täiesti norm.mõõdus. Ma loodan, et rohkem ta ei vusserda mul :D

#212907 Reply
    Lynx
    Member

@Dragonfly wrote:

Mina kustutasin sest pildi asemel oli flickri logo ja mingi kiri et see pilt pole enam saadaval…ja kuna seda oli pool ekraani täis siis kustutasin ära.

#212908 Reply
    Member

No siis ajame kõik Flickri kaela ja loodame, et nüüd on kõik korras :D

#212909 Reply
    luiselotte
    Member

Tahaks kevadet … ja suve ….

#212910 Reply
    Verpin
    Member

Miks inimesed esitavad küsimusi, millele nad tegelikult vastust ei taha???:roll:
    Ja kui sa siis küsid, et kas ausalt vastata ja nii teedki – siis nad solvuvad maapõhjani 🙄

#212911 Reply
    Member

Või siis nagu siin hiljuti ühes blogis juhtus, et kirjutaja ise küsis ausat arvamust ja ei teinud sellest üldse numbrit, aga kisa tõstsid hoopis kolmandad isikud, et mis te lahmite ja õiendate, sisse toodi mingid “tegijad” ja teiste viletasad tööd jnejne 🙄

#212912 Reply
    Adelliine
    Member

Milleks antakse lubadusi kui neid ei peeta millekski? 🙄

#212913 Reply
    meery
    Member

@luiselotte wrote:

mina tahaks kõva külma, metsast on vaja küttepuud ära tuua, vaja on, et maapind traktorit kannaks.

#212914 Reply
    Member

Ise tehtud koorejäätis on ikka ülihea, ainult et kehakaalule ei mõju hästi :roll:.

#212915 Reply
    Mercar
    Member

@meery wrote:

@luiselotte wrote:

mina tahaks kõva külma, metsast on vaja küttepuud ära tuua, vaja on, et maapind traktorit kannaks.

Taha suve ja pole küttepuid vajagi ;)

#212916 Reply
    meery
    Member

@Mercar wrote:

Taha suve ja pole küttepuid vajagi ;)

minu tahtmisest kahjuks ei piisa 😥
    Ja tegelt mulle meeldib talv, aga lume ja külmaga 😉

#212917 Reply
    stuart
    Member

Ma tahaks, et enne kui miski külm jälle peale tuleb, vähemasti osa sellest lumepudrust ja sulbist ära sulaks ja ära voolaks, mitte ei külmaks teede peale kinni sest viimased nädalad on Tartus Annelinn olnud nagu üks suur liuväli. Väga konarlik ja mühklik liuväli, niiet iial ei või teada, kus jälle kukkuda või libiseda saab.

Ise siin mõtlen, et kas külm ilm oleks peale seda lumesadu nüüd parem olnud ja teed vähem libedamad… nimelt laupäeva hommikul sõitsime Tallinnast Kärule, väiksemad teed olid nii lund täis, et vaevalt eristas, kus autod enne sõitnud olid, ühel pöörangul õnnestus mehel auto tagurpidi ka lasta, õnneks väikse kiiruse pealt. Täna tagasi sõites oli vahepeal hoolega sulanud ja teeolud palju hullemad, nii kui vähegi lund tee peal oli, kippus auto kergelt “ujuma” ja seda ka 20 km/h juures… Õhhh. 😯 Siiamaani võtab käed värisema. 😯

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 784 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2009
Your information: