Millest mõtlen praegu 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 526 through 540 (of 784 total)
  • Autor
    Postitused
  • #212858 Reply
    Verpin
    Member

hmmm.. mul on kodus unitaud – lapsed magavad, mees magab ja kui mu pea ei valutaks, magaks mina ka. Nende vaikne nohin on nii magus unemeelitaja :D Huvitav, kes öösel magab???

#212859 Reply
    Guest

Ja nüüd olen siis ametlikult tõbine. Ja ma käisin veel haiglas õhtusööko jagamas oma hullu palavikuga. Nüüd siis lõpuks teki all. Ja eriti hea on see, et mul päris mõnusalt lõnga, seega igav ei hakka.

#212860 Reply
    Susa
    Member

Paneb tegelikult mõtlema, et kuidas lubatakse haiglas tööle tulla inimesel, kes on ise tõbine?
    Minu meelest justkui nagu hull variant, et palatist palatisse käib õhtusööki jagamas haigeks jäänud inimene!

#212861 Reply
    Guest

Palatis ma ei käinud.
    Muidu polnud siiani viga midagi, aga täpselt enne seda, kui minema pidin tõusis palavik. Eile sellist jama veel polnud. Ja kuna ma ise asendasin üht prouakest, siis ei saanud ka viimasel hetkel midagi teha.
    Ja muide ühe värdja käest haiglas saingi selle 😡 Kurat kuidas ma vihkan seda eite.

#212862 Reply
    Verpin
    Member

😯

#212863 Reply
    pisihaldjas
    Member

ytleks, mida mõtlen, aga parem ei ytle..

#212864 Reply
    Guest

minu kohta või?
    Ega mina ei saa midagi teha, et ma sinna minema pidin. Ega siis keegi asendada ka ei saa, minu asendaja on peale oppi puhkusel.

#212865 Reply
    luiselotte
    Member

Homme on töövaba päev.
    Võiks ju hõisata, aga pole suurem õnn. Hommikul virutasin varbad täie hooga vastu vannitoa uksepiita. Nüüd on kõige väiksem üsna suur ja sinakas ja jalanõudega just suurem sõber pole.

#212866 Reply
    Rees
    Member

@MustKass wrote:

Palatis ma ei käinud.
    Muidu polnud siiani viga midagi, aga täpselt enne seda, kui minema pidin tõusis palavik. Eile sellist jama veel polnud. Ja kuna ma ise asendasin üht prouakest, siis ei saanud ka viimasel hetkel midagi teha.
    Ja muide ühe värdja käest haiglas saingi selle 😡 Kurat kuidas ma vihkan seda eite.

Esiteks- ära muretse, see on kindlasti see Raplamaine viirus, kus palavik lööb ühe päeva lakke ja kolmandal päeval oled juba OK.
    Teiseks- kui keha ka meel on väsinud, siis tulebki haigus. Et sulle puhkust ja mõtlemisaega anda.
    Kolmandaks- halvad mõtted… no need viimases reas kirjas olnud… on nagu, no kuidas nüüd viisakalt öelda… ütlen ka siis otse- on nagu pasamagnet. Mõtled negatiivselt ja kurjasti teise pihta, ise saad samajagu tagasi.

Ära pane pahaks, ei tahtnud üldse mitte kaagutada. Hoopis jõudu sulle soovida ja mölla mõnuga lõngaga. Mulle ka vahel kohe meeldib haige olla, ses mõttes, et siis saab jõudumööda omi asju sehkendada.

#212867 Reply
    Adelliine
    Member

Lootsin täna inimese kombel õigel kellaajal arvuti tagant minema saada ja kus ma siis nüüd olen??? 🙄 See pole küll voodi mu tagumentose all…. 😯

#212868 Reply
    Rees
    Member

Sama siin…
    Endal juba silmad pahupidi, aga ikka vaja vaadata mis “IT mutid” räägivad.

#212869 Reply
    Verpin
    Member

aga mina lähen nüüd küll ja vaatan, kas padi mõjub peavalule halvasti ehk äkki jääb ükskord järele see migreen 👿

#212870 Reply
    stuart
    Member

@Rees wrote:

Kolmandaks- halvad mõtted… no need viimases reas kirjas olnud… on nagu, no kuidas nüüd viisakalt öelda… ütlen ka siis otse- on nagu pasamagnet. Mõtled negatiivselt ja kurjasti teise pihta, ise saad samajagu tagasi.

Käisin täna tuttava juures ja ta hoiatas last, kui see koogitaigna segamisel tigetsema hakkas, et kui segad koogitainast vihaga, siis tulevad vihased koogid. Eks ta ju mõnes mõttes õige ole 🙄
    Samas, eks ole vahest hea natuke turris olla, endast see välja purtsatada (NB!siis tuleb küll vaadata, et inimestele haiget ei tee!) ja on kohe puhtam, kuivem ja muretum tunne, nagu räägib meile reklaamisalm. Tigeolemise endasse kogunemine teeb veel haigemaks.

#212871 Reply
    eria
    Member

Teade kui hea on vahest peale pikka tööpäeva ja kohe ,kohe algava pikka töö päeva teie kirjutusi lugeda. Ja teade kui väsinud on mu hing ,keha ja vaim kuigi silmad kiikavad varraste poole kuid käed kohe mitte ei tõuse. 🙄

#212872 Reply
    pisihaldjas
    Member

@MustKass wrote:

minu kohta või?
    Ega mina ei saa midagi teha, et ma sinna minema pidin. Ega siis keegi asendada ka ei saa, minu asendaja on peale oppi puhkusel.

Mitte Sinu kohta vaid Su eelnenud postituse viimase rea kohta.. Aga Rees andis nii tabavalt juba ka minu eest vastuse ära. Kõik algab suhtumisest ja mõtlemisest. Ära kanna sellist viha ja vihkamist (kasvõi peidetult ja enesegi eest varjatult) endas ja elu on palju ilusam :)

Viewing 15 posts - 526 through 540 (of 784 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2009
Your information: