Millest mõtlen praegu 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 784 total)
  • Autor
    Postitused
  • #212753 Reply
    Member

Minul oli labajalgade paistetuse põhjuseks kõrge vererõhk ja vedeliku kogunemine organismi. Kui hakkasin vererõhutablette tarvitama, sain asja kontrolli alla.

#212754 Reply
    tintsik
    Member

Mul on aeg-ajalt ikka veel turses see labajalg, kus luu katki oli. Teine on täitsa ok. Kui mõlemad jalad turses on, siis võib olla erinevaid põhjuseid (kõrge vererõhk, veresoonteprobleemid, neeruhädad jne).

#212755 Reply
    Must Kitty
    Member

@tintsik wrote:

Mul on aeg-ajalt ikka veel turses see labajalg, kus luu katki oli. Teine on täitsa ok. Kui mõlemad jalad turses on, siis võib olla erinevaid põhjuseid (kõrge vererõhk, veresoonteprobleemid, neeruhädad jne).

Vigastuse järgselt on paistetused tingitud vereringe häiretest.Minu õele soovitas arst verd vedeldavaid tablette. Neeruhädade korral vett väljutavaid, aga seda peab arst soovitama, apteegis on must miljon erinevat asja ja ise ei tarvitse õiget leida. On palju looduslikke ravimeid, mis hästi aitavad.

#212756 Reply
    Drex
    Member

Ainult jalalabade kohta ei tea, aga kui paistes olid kogu jalasääre osa ja põlved, siis avastati inimesel suhkruhaigus

#212757 Reply
    Member

Minu 18 aastasel tütrel on vahel jalad paistes. Käisime arstil ja kontrollisime ära neerud ja muud asjad – ei miskit viga. Ise laps selline kõhn ja sportlik. Ei teagi põhjust.

#212758 Reply
    Member

sellistel puhkudel soovitatakse lümfimassaazi teha.

#212759 Reply
    kriku
    Member

Minul ka labajalad aegajalt paistetavad. Eriti suvel palavaga. Põhjusteks istuv töö, millest tekivad vereringe häired ja samuti kõrge vererõhk. Kuna vererõhk pole koguaeg kõrge, siis mingeid ravimeid ei kasuta. Teen jalavanne, suvel jahedamaid, talvel soojemaid ja kasutan tavalist meresoola. Aitab hästi, vähemalt mul.

#212760 Reply
    Member

arvuti taga ei tohi istuda, jalad maas, siis lähevad paiste päris kenasti, kui ikka tundide viisi järjest niiviisi olla. minul on jalgade all pink, aga parim on muidugi, kui istuda poollamasklevas asendis, jalad kõrgemal. kogu aeg plaanin sellise töötooli ostmist ja monitori seinale kruvimist, aga kole kallid on need toolid.
    ma arvan, et 18-aastase jalad sellest just paistes ongi, nad ju kõik arvutikoid tänapäeval (mitte et ma ise parem oleksin).

#212761 Reply
    stuart
    Member

Ma ise istun arvuti taga igasugu imeasendites, peamiselt jalad ristis, vahest ka tabureti peal ette sirutatud, päris mugav on, eriti kui tabureti peale padi panna. Sellist varianti saab muidugi ainult siis teha, kui arvuti laua peal põigiti on, nagu mul.

#212762 Reply
    Guest

Ma täna mõtlesin, et natuke positiivset külge oli ka sellel Nõukogude värgil. Kui asi maksis, siis oli ka kvaliteeti (no kuidas muidu sai saapaid ja asju kanda niii kaua), raamatud ja kodune tavaar oli odav, hinnad olid kohe paika pandud ja küljes (ei pane hindu oma tahtmise järgi). Aga see pigem siuke minu arvamus. Ise ma siis veel sündinud ei olnud seega jah :D
    Kuigi hullem varastamine käis küll riigi vara näol, kuigi jah, nõme ka ju kui kogu toodang väljamaale läheb.

#212763 Reply
    Silpsolps
    Member

@verpin wrote:

Kes teab, mis heal põhjusel inimese labajalad paistetavad? 🙄

Minul diagnoositi just aasta lõpus lümfostaas. Mitu aastat juba jalad turses, eriti hull lugu on suvel. Tingitud muidugi eelkõige istuvast tööst. Aitavad ravisukad-sukkpüksid.

#212764 Reply
    Polkovnik
    Member

“Nõukaaega” võib ju läbi huumoriprisma meenutada ja sageli on see (hale) naljakas aga minul isiklikult sügavat nostalgiat ei teki. Olla vaba naine vabal maal ja kanda oma kultuuri on liialt armas ent habras aare, et seda narrida.

P.

#212765 Reply
    Member

Vaba naine ja oma riik on toredad asjad, aga mina olen selles Eesti Vabariigis sama pettunud kui ma oskan tagantjärele olla nõukogude korras. Igaühel on küüned oma poole, mingit rahvuslikku kokkuhoidmistunnet või oma riigi alalhoidmise tunnet pole ollagi, eriti “ladvikus” ja eriti rasketel aegadel nagu praegu. Soojendavad end seal oma aupaistes nii kaua kui saavad, tühja sest riigist ja rahvast. Ja loomulikult tekitavad nii vimma lihtrahva hulgas, nii et mis kokkuhoidmistundest sa siin räägid – Suur Vastaseis pigem. Praegu tahaks nii väga näha kasvõi mingisugustki solidaarsust püksirihma koomaletõmbamisel ka ülevalt poolt. Tõmbavad küll jah, aga mitte enda oma, vaid rahva püksirihma. Nii et mina ei saa küll praegu hõisata, et küll on hea tunne olla eestlane Eesti vabariigis. Mis ei tähenda, et ma tahaks mingit muud riiki siia, aga hea tunne ei ole ka mitte. Ainult ebakindlus tuleviku ees.

#212766 Reply
    meery
    Member

Kui oleks meil olnud nõuka aeg kauem, ei oleks enam Eesti riiki eksisteerinud, räägiksime kõik siis vapralt vene keelt ja oleksime üx suur ja õnnelik Venemaa. Parem selline riik, kui üldse mitte midagi. Ah jaa, siis oleks me praegu täiesti näljas, vaadake, mis venemaal lihtrahva hulgas toimub.

#212767 Reply
    Member

meery
    nu ma elan Eestis ja näen, et lihtrahva hulgas on sama probleem – pole raha ja on nälg. Mul endal on 3 krooni rahakotis ja külmikus pool liitrit piima ja paar muna ja ma ei tea, kas mu mees saab täna raha v tuleb järjekordne vabandus/süüdistus/vms, et raha mitte maksta.

Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 784 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2009
Your information: