Millest mõtlen praegu 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 784 total)
  • Autor
    Postitused
  • #212723 Reply
    pisihaldjas
    Member

Mull, ma lähen käin seal ka homme ära ;)

#212724 Reply
    Annyliis
    Member

Mõnusad on “pannkoogipühapäevad” 🙄

#212725 Reply
    Member

Ilus hommik on!

#212726 Reply
    stuart
    Member

Äärmiselt uimane hommik on smile_cof
    Ime ka pole, kui eile sai tsirkusetegemiselt (käisime keskaja klubiga ennast näitamas, rauaga löömas ja keskaegset toitu mekkimas) tagasi alles kella kolmeks öösel + õnnestus mehel ülilibedal metsavaheteel auto 2x spinni lasta, 200 m vahega 😯 Peale seda oli suure teeni väga aeglane sõit.

#212727 Reply
    Susa
    Member

Lõpmata mõnus hommik on!
    Tee ja suusatamine ja kudumine :) Mis sa hing veel tahad!

#212728 Reply
    meery
    Member

Tartus tuleb taevast alla midagi prahi sarnast, teed on libedad ja lompe täis. ootan juba normaalset talve.Need +2 – -2 on ära tüüdanud, -15 on täiesti normaalne 😉

#212729 Reply
    Member

nii hea hommik oli. ma jälle üle mitme aasta suutsin ühe laheda iglu valmis meisterdada. nüüd mõnus rammestus peal :)

#212730 Reply
    Snowdrop
    Member

Õudne, järjekordne avarii Tallinn-Tartu mnt. – 2 hukkunut :(

#212731 Reply
    Sibulaplix
    Member

Kui kaua veel? Noh, et millal saab valmis see 46 kotti 🙄 üpris tüütu tegemine :D😀

#212732 Reply
    Member

@annyliis wrote:

Mõnusad on “pannkoogipühapäevad” 🙄

Appi, mul on ka pannkooke vaja ja kohe! Hakka või kohe kodu poole sammuma… Ma vist siiski ootan hommikuni!

#212733 Reply
    Sibulaplix
    Member

mis paneb mõtlema, et mul on muffini pulbrit 🙄

#212734 Reply
    stuart
    Member

@Kati80 wrote:

Appi, mul on ka pannkooke vaja ja kohe! Hakka või kohe kodu poole sammuma… Ma vist siiski ootan hommikuni!

Ma ostsin endale peale mõningat ülepannikookide peal harjutamist Hackmanni spets väikeste pannkookide panni (kuna ma olen nii koba, et ei suuda neid pisikesi suure panni peal teha). Ja ossajutas, kui hää see on! Ei pea ootama tervet igavikku, et pann piisavalt kuumaks läheks, keraamilisel pliidil piisab kui kuumus 1.5 peale keerata ja küpsevad ülikiiresti pruuniks. Seni olen oma tavalisel pannil teinud 3. kuumuseastme peal ja siis oota ikka terve igavik.
    Ricotta-rosinapannkoogid on kusjuures väga hääd, aga no seda viga ma peale kogemust kaiserschmarrniga enam ei tee, et segan mingeid sihukesi lisandeid nagu rosinad v kirsid vms taigna sisse. Ikka tainas pannile ja siis raputan peale, sest kui taignasse segada, siis esiteks kogunevad need keskele ja teiseks vajuvad taignakausis põhja ja siis aja neid sealt kulbiga taga.

#212735 Reply
    Sibulaplix
    Member

Ma ei ole iial peale punaste sõstarde miskit pannkoogi sisse pannud… või noh, tegelikult seeni ja hakkliha ja porgandipüreed ikka olen, aga see käib teisiti. Samas oli aeg, kui pannkoogid koosnesid pmt veest ja jahust… või veel hullem, jahu asemel oli hoopis manna… või said piimasupist nuudli või riisipannkoogid ühel pisut paremal ajal… Seni parimatel aegadelgi piirdusin sellega, et mätsisin ülepannikookide vahele kohupiima või kondentspiima või lihtsalt moosi ja vahukoort ja ladusin nad ülekuti nagu tordi…. Aga kunagi võiks taigent rikastada küll nt rosinatega vms

#212736 Reply
    stuart
    Member

Ma pole kah kunagi miskit eriti pannkoogi sisse toppinud, vaid pigem eelistanud igasugu muid huvitavaid asju pealemäärimiseks ja vahele rullimiseks, nii moosi, kondenspiima, vahtrasiirupit, hapukoort, juustu jnejnejne. Lihtsalt retseptis olid rosinad ja noh, miks siis ka mitte, võib teinekordki proovida ;)
    Kusjuures, rosinad vajusid ilusti sinna taigna sisse, kui koogikesed pannil kerkisid ja jätsid sellised kenad augud, kuhu vahtrasiirup eriti hästi sisse imbus :D Ja ricottakohupiim on väga hää lisand ja ei maksa kah eriti palju. Lisaboonus lisavalgu näol juures. 🙄

#212737 Reply
    Sibulaplix
    Member

Ma pole võimeline nii pakse kooke tegema, et rosinad neisse augud jätaks, pikem küpseks kooki pöörates ainult rosinad :P😛

Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 784 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2009
Your information: