Millest mõtlen praegu 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 784 total)
  • Autor
    Postitused
  • #5618 Reply
    Verpin
    Member

Vaatasin oma blogi ja leidsin, et mul on olnud väga õpihimuline ja edukas käsitööaasta. Olen õppinud kuduma suuri salle, viltima ehtekarpe, looma imeilusaid keerulisi ehteid, näpu valgeks saanud nii mõneski uues asjas.
    Ja kõige olulisem on see, et asja, mida ei ole proovinud, ei tohi pidada liiga keeruliseks – vaatad – proovid – jätad mõneks hetkeks seisma – proovid veelkord ja oskadki :) On olnud hea aasta !

#212334 Reply
    annejeanne
    Member

Mõtlen, et nüüd peab veel sööma: eilsele kodusele orgiale järgneb orgia number kaks ämma pool.

#212335 Reply
    Monique
    Member

Mina mõtlen, et mida küll tähendab, et mul just vana aasta viimasel päeval said nii mõnedki asjad kodus otsa: nt. pesuseep, viimastest neljaviljahelvestest keetsin pudru koerale, šampoonipudel sai tühjaks…. ja midagi oli veel. Majandussurutis …? või just et uuel aastal uue hooga… 😉

#212336 Reply
    LaanteLaps
    Member

Ikka positiivselt peab mõtlema! Ära lase end langusel suruda ;)

#212337 Reply
    Member

😆 Ma tasusin eile veel arveid, et uue aasta esimesel päeval ei ripuks külmkapi küljes ühtki tasumata arvet.

#212338 Reply
    Member

ja mina mõtlen, et nüüd peab jälle punkte lugema 😆 Sest viimane nädal on olnud väga söögirohke /loe: väga magus/ 😆

#212339 Reply
    stuart
    Member

@annejeanne wrote:

Mõtlen, et nüüd peab veel sööma: eilsele kodusele orgiale järgneb orgia number kaks ämma pool.

Oijee. Sama siin. Hommikul sai veel eileõhtusest pannkoogitaignast hommikupannkooke tehtud (v noh, mis hommik see kell 12 päeval ikka on) ja nüüd meheema poolt koju veeretud. Magustoidu jätsime lausa vahele. Sõbrad aga kutsuvad enda poole õhtuks, et neil hääd sööta veel hulgem üle… Jõulud ei ole selle kõrval miski söömaorgia :P
    Eks ma pean piiri ka tegelikult, aga isegi kui kõike mekid, siis on ikka lõpuks kõht kole täis :D

#212340 Reply
    Guest

mõtlen et tahaks magada…. Aga ei, peab tööl olema :)

#212341 Reply
    lulla
    Member

Juba terve aasta olen siin uurinud ja puurinud. Midagi olen valmis ka pusinud. Aitäh et mu jälle käsitöö lainele tagasi tõite, uskumatu, aga üle kümne aasta ei liigutanud ma ühtegi varrast ega nõela. Hea on jälle tagasi olla.

#212342 Reply
    Snowdrop
    Member

Kas saab veel midagi mõnusamat olla kui õues on külm ja sina oled sooja kamina ees mõnusalt soojas toas ja kood mõnuga :D

#212343 Reply
    Member

mis saab minu “langetame kaalu”esimeseks tööks,,kas midagi piigadele või hoopis enesele, või pojale või ….ei teagi täpselt
    Hommik on õhtust targem

#212344 Reply
    Susa
    Member

..kas ma olen ainus, kellele tundub, et seekordsed pühad ja aastavahetus kadusid nii kiirelt, nagu poleks neid olnudki!
    Kummaline, et homme algab taas tavaline argipäev.
    😯

#212345 Reply
    ussicke
    Member

Ma olen seda tähele pannud, et jõulutunne on otseses seoses oma koduga – võõral pinnal seda ei teki.

Aga pühad läksid jah igavese jooksuga seekord… Viuh ja valmis. Aga millegipärast ei taha veel kaunistuste mahavõtmise pääle mõeldagi ja täiesti tõsine plaan on suveks purk praekapsaid ja teine pohlasalatit külmikusse varuda 😆 Eelmine aasta varusin glögi ja oli ikke hää tormise ja sajuse ilmaga juua küll.

#212346 Reply
    vikike
    Member

appi te ei kujuta ette mida ma teen, nüüd on vaba aega, et koristada ja elu sisse seada oma uues kodus, korterist kolisin minema 4 telekakastitäie käsitöökraamiga, pluss kottide viisi nahka, riiet ja porolooni ;) ja nüüd võtsin esimese kasti ette ja sorteerin…mis on nendes kastides see kõige hullem…õige! PÄRLID mul on siis suur pappkast ehtekraami, mida kõike sorteerin ja panene kõik pärlid uutesse krippkottidesse :D ja väike isetegija on nii usin abiline siin juures 😆

#212347 Reply
    kriku
    Member

Mõtlen, et millejaoks peab täna tööpäev olema?? 👿 inimesed nagunii on mõtetega mujal ja mul kodus ootab varrastel poolik pitssall…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 784 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2009
Your information: