Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1,351 through 1,359 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    virbi
    Member

Aga mina pakkisin natuke aega tagasi mehe ja lapsed koos kodinatega auto peale ja nad sõitsid ära maale tööd tegema ja kartulit panema. Üksi kodus… smile_flirty Ainuke tõrvatilk loos on see et ma pean homme tööl olema ja seda juba kella kuuest nii et äratus on mul 4.45 :?

vikike
    Member

tahate kiiksu…hääldage minu nime
    olen elus näinud ainult 3 inimst, kes esmapauguga kuulmata enne mu nime oskavad hääldada ;)

Member

Minu õige nimi on Krista, aga meie bioloogiaõpetaja ütles mulle alati Piret 🙄 Mul oli sellest ükskõik, pigem ajas naerma (nii mind kui klassikaaslasi), sest ta ise oli jännis, et tal koguaeg vale nimi tuli.
    Muideks mu ema rääkis, et neil olid isaga suured vaidlused olnud, et kas mu nimeks saab Krista või Piret. Jäi Krista, sest naabritel oli 2 nädalat varem tütar sündinud, kes sai nimeks Siret.
    Aga Krista oli tolle aja popp nimi – meie klassis oli 2 Kristat ja kui muud teisendid (Kristi, Kristel, Kristiina) juurde võtta, siis oli meie klassis 8 sarnase nimega tüdrukut. Jube nõme!

Member

@Kristab wrote:

….. 8 sarnase nimega tüdrukut. Jube nõme!

See on see moenimede buumiga tekkinud asi.
    Aga kujutage ette vene klasse — 5 Tatjanat, 4 Annat, 4 Nataljat, Oksanat, 3 Jelenat ja Jekaterinat! Traditsioonilisi nimesid peaaegu ainult pannaksegi ja seda aastakümneid.

yllep
    Member

Meil oli klassis 3 Üllet :D

Pisi-Pisi
    Member

@Mari Marike wrote:

@Kristab wrote:

….. 8 sarnase nimega tüdrukut. Jube nõme!

See on see moenimede buumiga tekkinud asi.
    Aga kujutage ette vene klasse — 5 Tatjanat, 4 Annat, 4 Nataljat, Oksanat, 3 Jelenat ja Jekaterinat! Traditsioonilisi nimesid peaaegu ainult pannaksegi ja seda aastakümneid.

Ja siis pooled on Ivanovid ja teine pool Petrovid. Lisaks sellele kattuvad osadel õpilastel nimed nii ees- kui perekonnanimena. Mängu tulevad isanimed.

Vikike – hääldus oleks Virgiilia? 😉

timps
    Member

@Pisi-Pisi wrote:

Vikike – hääldus oleks Virgiilia? 😉

See oleks minu esimene pakkumine :D

Endal omavanuse nimekaimuga puutusin kokku alles ülikoolis, kus olime samas teaduskonnas. No ja esmakursuslastel olid pea kõik loengud ühised. Ma iga kord hakkasin otsima, kes sosistas nime Imbi. :D

vikike
    Member

hmm, sedasi kirjapildi järgi oleks vist õige aga oi kuidas seda väänatakse vergüülia, virziilia jne

Member

mul poja nimi on Japheth ja vahel nii lahe kuulata, kuidas inimesed nuputavad mismoodi hääldada.

Viewing 9 posts - 1,351 through 1,359 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.