Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,321 through 1,335 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Jões ei tohi võrguga püüda (minu teada) :)
    Aga sääse võrgu pähe tõmbamiseks võiks ju teha. Sellise suviselt kirju, lillekestega. Ka poistele :D

vikike
    Member

heegeldad päästevestid 😆

Member

heegeldad päästevestid

Jah, jah, päästevestid saad heegeldada MULLIkileribadest ju

Member

No nii, nüüd mu hull aju hakkaski igasugu lollusi genereerima.
    Ma parem kaon poodi süüa ostam, muidu keevitangi miskit kokku ja poisid viivad mu enne jõe äärde minekut hoopis Jämejala ukse taha…

Member

hmmmmmm… tegelikult tahaks avalikult vabandada SUSA ees oma liigemotsionaalse käitumise pärast paar päeva tagasi – SUSA kriitika oli ju täiesti õigel ajal õiges kohas – lihtsalt mu enda emotsionaalne seisund oli paigast ära ja reageering kah kõver…
    SUSA – ma palun Su käest palju vabandust! Kui on tähtaeg, siis ON tähtaeg – nui neljaks – ja kuigi seekord läks hästi, siis edaspidi ei eksi ma enam postituse tähtaja suhtes!
    Ja ma tean, et ei ole mitte kerge olla Sina – Sa teed, oskad ja jõuad nii palju – tahaks isegi nii palju osata.
    Nojah – tuvastasin ära, et Su nimi on Tiina, nagu mul endalgi – vähemalt midagi on meil vast ühist – raske koolipõlv seoses kirjandustundidega…”Libahunt”, “Tõde ja õigus”…
    “Tihemetsa Tiina” lauluke… ei ole kerge olla Tiina – vähemalt mitte eestimaal…
    Kui tead, siis ütle mulle ka, kuidas on Tiina norrakeelne vaste…

Susa
    Member

Sassuke100, ma nüüd punastasin siin veidi. Ära vabanda midagi! Võimalik, et ma ajan vahel liiga tugevalt mingit rida, aga kindlasti ei taha ma sellega kedagi kiusta ega isiklikult kellegile pahasti öelda – kui koos on väga palju inimesi, siis peavad lihsalt mõned asjad olema selged ja käima kõigi kohta ühte moodi. Muidu saame varsti isetegija ümber nimetada PusaPesaks. ;)

Mis puutub Tiina nimesse siis jaaa… Küllap teavad kõik sellenimelised kui “lõbus” neil aegajalt koolis oli ja kui palju “head” on meile teinud Eesti kirjandusklassika :P Koolivennad said möödaminnes hundi kombel ulguda ja minu armas meeski on mulle ümisenud, et “kas sa Tihemetsa Tiinat tead…” :D
    A no eks see kasvatas iseloomu ja oskust enda üle naerda ja klassivendade lõbu sellega ära rikkuda.

Norrakeelset vastet Tiina nimele ma ei tea. Ja tumba olen ka, et imestan, kas nimedel on eri keeltes eri vasted olemas? See on küll huvitav!

t7pi
    Member

@Susa wrote:

Norrakeelset vastet Tiina nimele ma ei tea. Ja tumba olen ka, et imestan, kas nimedel on eri keeltes eri vasted olemas? See on küll huvitav!

ma nüüd pakun väga umbes, aga äkki Tine või midagi sarnast? kunagi Norra tuttavad seletasid küll, et kui näiteks on meil levinud Helen, siis neil on selle vasteks Helene.

Member

See nimede teema on siuke kius jah :)
    25. novebril võtan ma alati nimevaba päeva. Olge ise Kadrid, kui tahate :P
    Ja raamatule “Kadri. Kasuema” vihjates üks vendadest ikka aegajalt kiusab, et jah, tegelikult leiti mind korviga ukse tagant jne jne.
    Ning elukaaslane, temagi nimega raamat on olemas. Ja see kohe kuidagi talle ei meeldi. Nüüd hiljuti kuulsin ka miskit lorilaulu tema nimega.
    Ja üldse, teatud nimedega tekib mingi nö oma seos. Ütleme, et kui su elus olnud üks Maimu ja see on ka olnud su igivana tädi, siis täiesti mõistetamatu on, kui kuskilt tekib sinuvanune tuttav sama nimega. No ei ole võimalik :D

Member

selline ilus lehekülg http://www.behindthename.com annab jah Tiina norra keelsena http://www.behindthename.com/name/tine
    saab vaadata, millal on nimepäev erinevates riikides (Kevinil Eestis pole aga Prantsusmaal on 3 juuni)

vikike
    Member

mul ka kevin kodus ;)
    ma leidsin ka oma nime leedu kalendrist mujal pole olemasgi

Member

vikike ma just sinule mõtlesingi kui seda kirjutasin 😳

vikike
    Member

oo :D

Susa
    Member

Aitäh Isabel! Lõpmata põnev lehekülg. Mul pool suguvõsa juba üle vaadatud ;)

Member

Susa võta heaks. 😆 Enne lapse sündi ma selle avastasin ja sealt sai poisi nimi lõplikult kinnitust

stuart
    Member

Hih, nimedega on jah nagu on… 🙄 kui koolis ärkamisaja kirjandust võeti, siis ma olin küll üsna tige, sest peaaegu iga jummala lookese naistegelane kippus Miina olema, eks 😆

Viewing 15 posts - 1,321 through 1,335 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.