Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,291 through 1,305 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    Urri
    Member

Hettel – väga raske teha aga tegelikult lihtne – küsi milles asi on!

Ellu
    Member

Jihaa! Kuus musta valeakaatsia seemet on idanenud kõik kenasti ja kuus väikest taimekest venitab ennast valguse poole… Tõin seemned eelmine sügis Itaaliast, pargis jalutades jäid suured kaunad silma ja korjasin kaks üles, aga ei olnud kindel, et kas nad küpsed on ja üldse idanevad. No, idanevad küll. Oli vaja natuke kõva koort küüneviiliga viilida, ööpäeva leotada ja paari päevaga ajasid idud välja.

annejeanne
    Member

@Susa wrote:

Nii Sulle kui ka teistele teadmiseks…

Aga just täpselt seda ma mõtlesingi! Ja see polnud üldse mitte kriitika adminnide aadressil, vastupidi – ma tahtsin lihtsalt öelda, et asju ei maksa üle interpreteerida ja et konstruktiivse kriitika peale ei tasu kohe kindlasti mitte solvuda sunny

Member

@Hettel wrote:

Mõtlen, et mida teha inimesega, kes on põhjendamatult ja pidevalt minu vastu õel :(
    Suhtlemata ei saa ka jätta, kuna puutun temaga paratamatult kokku…

suhtled nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik.
    vahel aitab kui sa õeluse peale ütled, et see oli sulle solvav. mõnel inimesel on omamoodi huumorimeel (minul näiteks) ja komme oma arvamusi järsult välja öelda (jälle mina), alati ei ole halvasti mõeldud, aga kukub halvasti välja (siis on jube piinlik 😳 ). äkki see inimene ei saa aru, et sulle liiga teeb?

Member

😈 krt, oli mul siis vaja töö e-maili sellisel kellaajal veel pilku visata? Oleks mitte kõige rõõmustavad uudised vähemalt hommikuks jäänud. Ohhhh, jälle kotte pakkima 😈

Susa
    Member

Annejeanne ;) Kõik on ok :D

Hettel, ega muud ei saagi teha kui pead temaga sel teemal rääkima. Lihtsalt võtad kätte ja küsid ausalt ja otse, et milles on probleem? Et Sulle ei meeldi selline suhtlemisviis ja kui on mingeid probleeme, millest Sina ei tea, siis ladugu välja ja klaarige ära!
    Seda pole lihtne teha, aga parem ikka kui kogu aeg jorisemist taluda.
    Jõudu Sulle!

stuart
    Member

Mnjaaa, mu helmetööde karp hetkel ongi selline “teeme sahtlisse” värk… ja oma kotiheegeldusest järeldan, et protsess on mulle olulisem kui tulemus ise… ja sellepärast ootavadki paar kotti siiani viimistlemist 😳

Hetty
    Member

@urvake wrote:

Kas Teil on ka nii, et kuskil kapi nurgasi on valmis näputööd, mis ootavad oma aega, et kunagi kellegile kiir-kingiks minna? Oma ülejääke ma müüa ei oska-julge. Nii mõnigi asi on tehtud kuna tegemise protsess on huvitav aga asi ise pole kasutusse jõudnudki.

Mul on koguaega kapi nurgas valmis asjad. Varem olid ainult kudumid ja heegeldused nüüd on sinna lisandunud ka ehted 😆 , nii igaksjuhuks äkki läheb vaja.

Member

Sain täna hommikul sellise üllatuse osaliseks, mis mind nii pahviks lõi, et see ei aja mind ei nutma ega pane vihastama. Lihtsalt uskumatu ja jõuetu tunne. see pole võimalik. Täna öösel oli meie aias käidud ja minu aiaäärsed tulbid ära murtud (ja naabritädi roositaimed ka). Tulbiõisi ära polnud viidud vaid need olid seal maas või rippusid alles tulbi küljes kinni. lühim vars oli 5 cm, pikim 30 cm. Ja aeda pääsemiseks tuleb tänavalt keerata väiksesse tupik tänavasse, kus sissepääsud 3 maja hoovi. tupiktänava lõpust tuleb minna jalgväravast sisse ja majaukse eest minna veel kümmekond meetrit edasi, et jõuda aiani.
    Vaatan nüüd oma vaasitäit tulpe arvuti kõrval laual ja ma ei tunne mitte midagi. Ei rõõmu õitest, ei kurbust ega viha laastamistööst. Ma ei suuda seda uskuda

yllep
    Member

Kristab, saan täitsa aru kui kurb tunne sul on. Minu jaoks oleks ainult juba seegi vastik kui tean, et keegi võõras on öösel mu aias käinud….rääkimata sellisest hävitustööst. Väga kahju!

Member

@Kristab wrote:

Sain täna hommikul sellise üllatuse osaliseks, mis mind nii pahviks lõi, et see ei aja mind ei nutma ega pane vihastama. Lihtsalt uskumatu ja jõuetu tunne. see pole võimalik. Täna öösel oli meie aias käidud ja minu aiaäärsed tulbid ära murtud (ja naabritädi roositaimed ka). Tulbiõisi ära polnud viidud vaid need olid seal maas või rippusid alles tulbi küljes kinni. lühim vars oli 5 cm, pikim 30 cm. Ja aeda pääsemiseks tuleb tänavalt keerata väiksesse tupik tänavasse, kus sissepääsud 3 maja hoovi. tupiktänava lõpust tuleb minna jalgväravast sisse ja majaukse eest minna veel kümmekond meetrit edasi, et jõuda aiani.
    Vaatan nüüd oma vaasitäit tulpe arvuti kõrval laual ja ma ei tunne mitte midagi. Ei rõõmu õitest, ei kurbust ega viha laastamistööst. Ma ei suuda seda uskuda

On ikka haigeid inimesi! Ei kujuta ette mis putukas ja kust kohast on mõnda inimest purenud.

Member

Kristab, äkki mõni loom? inimene oleks vast lilled kaasa võtnud kui juba murdma hakkab…
    kurb.

Member

Kristab, äkki mõni loom? inimene oleks vast lilled kaasa võtnud kui juba murdma hakkab…

Ei usu, et loom. Kuidas ta siis nii täpselt ainult ühe tulbipeenra ~5 m ära oli rüüstanud. Mitte kuskil peenardes muid jälgi ei ole ja ülejäänud tulbid, mis laigut veel siin ja seal olid puutumata. Ja vaevalt loom ka naabritädi okkalisi roosivarsi murdma oleks läinud?
    Kõige rohkem jõuetust ja arusaamatust tekitabki see mõtetu laastamistöö – lihtsalt murda õied ja jätta need sinna vedelema… Hoopis lihtsam oleks olnud, kui ära oleks viidud, siis ma oleks saanud mõelda, et mõni armuvalus noormees tegi vähemalt oma neiule rõõmu

Member

mina miskipärast ei välistaks looma 100%, vbl jäi just see peenar talle teele ette, seepärast mujal laastanud pole. minu lapsepõlvekoer hammustas oma esimesel kevadel kõikidel kevadlilledel õied otsast, sest “enne neid seal ju polnud” ja kord olgu majas 😯

Member

Meil peenrast kadus suvaliselt siniliiliaid, nii lehti kui öisi. Kasvama jäid pärast näriliste mürgikuubikute peenra äärde poetamist. See oli paari aasta eest. Nüüd kasvab seal elulöng, pidin ükspäev oma kutsuga just kurjustama hakkama, et et on seal maganud ja kasvud maha murdnud. Uurisin ja sain aru, et koer vöib küll varre ära murda, kuid mitte lehtede vahelt ära koorida.
    Äkki siiski loomakesed? Kuigi inimloomad on ka ….

Viewing 15 posts - 1,291 through 1,305 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.