Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,276 through 1,290 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    Pisi-Pisi
    Member

@Noor_Perenaine wrote:

Pisi-pisi, eks ma vaatan! Neid suveniiripoode on seal palju. Kui meeles on, siis ikka ostan :) Ja loodan, et see tass siis lennureisi vastu peab! aga andesta mulle, kui ma kanapea olen ja ära unustan…

Nu eks ma katsun :P

Member

mina saan oma “kodupoes” võtta raha välja aga müüja võtab sellelt pangakulud maha.

urvake
    Member

Kas Teil on ka nii, et kuskil kapi nurgasi on valmis näputööd, mis ootavad oma aega, et kunagi kellegile kiir-kingiks minna? Oma ülejääke ma müüa ei oska-julge. Nii mõnigi asi on tehtud kuna tegemise protsess on huvitav aga asi ise pole kasutusse jõudnudki.

Susa
    Member

Mina kavatsen sellise nurga tekitada. Veel ei ole, aga vahel oleks hirmsasti vaja mõnd kinki ja peale isetegijas tegutsema hakkamist ei kisu eriti poe poole ;)
    Ega tegelikult polegi ju tegu ülejääkidega. Või noh, see sõna ei kõla lihtsalt hästi. Oled ju kõiki oma käsitöid hoolega teinud ja selge see, et kõike ei saa ka endale jätta, mis valmis on saanud :) Nii et minu meelest vägagi vajalik nurgake!

Member

Mul selline nurgake olemas. Seal palju kotte ja salle 😉

vikike
    Member

kuule sassuke100…jäta palun oma solvumine, sa said põhjendatud tähelepanu, kui reedad avalikult et ikkagi saadad olenemata õigest ajast päev hiljem oma paki, kui teised seda korralikult teevad!
    saad natuke riielda ja kohe loobud ja annad asju ära…see on väga lapsik, siin on inimesed hullemaid asju korda saatnud ja uhkelt edasi läinud, jäta jonn!!!!!!!!!!!

Member

tegelt ma ei solvunudki – lihtsalt endal oli kole häbi eile seda pakki posti panna – ma pole harjunud hilinema ja otsustasin juba eile, et ei osale enam projektides…
    nii et asi pole selles, et solvusin kellegi teie peale…
    aga edu teile kõigile ja eks ma asju käin ikka piilumas…

Lynx
    Member

jah uksi paugatada on kerge…aga proovi sa pärast see uks uuesti lahti saada kui viha üle läheb…see on raske…tean omast kogemusest….

Member

seltskond on siin tore – ja ma piilumas asju käin ikka
    ja ma ei vihastanud – ma vihastan väga harva… ja ust ka ei paugutanud…
    pigem sulgesin… lihtsalt välistasin selle, et edaspidi satun jokutajate nimekirja..

annejeanne
    Member

Vabandust, kui ma, üldse mitte asjassepuutuv isik, ka sõna võtan, aga ei saanud lihtsalt teisiti… Sassuke100, tihtipeale on probleem ka selles, et foorumites on väga keerukas oma tooni edasi anda ja teistel sellest aru saada. Kuna adminnide ülesanne on pidevalt silma peal hoida kogu siinsel keskkonnal, siis aeg-ajalt ei jõua nad igati mõistetavatel põhjustel asjadesse pikemalt süveneda ja toimivad põhimõttel “kus viga näed laita, seal tule ja ütle”. Ja siis võibki jääda mulje, et tegu on “õela nähvamisega”, ehkki tegelikkuses see nii pole. Kui see aga väga hinge läheb, siis võib ju alati postituse tegijale eraviisiliselt kirjutada ja asi ära klaarida.
    Muuseas, vikikesel on tuline õigus, selle pärast ei maksa küll jätta edasistes projektides osalemata. Ja põhiline on siiski see, et Su pakk jõuaks õigel ajal kohale (hoian selle nimel pöialt) – postitamistähtajad selleks ju ongi ette nähtud, et seda tagada. smile_lil

liisbet
    Member

@Trika wrote:

Mul selline nurgake olemas. Seal palju kotte ja salle 😉

Minul ka see nurk täitsa olemas. :) Ka emade vahetuse kink tuli sealt. No oli just selline asi, mis kirjelduse järgi sobis suurepäraselt. Mingiks ülejäägiks ma seda ei nimetaks. Sai ikka tõesti hoole ja armastusega tehtud. Ja teen edaspidi ka. Palju siis endale vaja on.

Member

@urvake wrote:

Kas Teil on ka nii, et kuskil kapi nurgasi on valmis näputööd, mis ootavad oma aega, et kunagi kellegile kiir-kingiks minna?

on valmis asju, mis seisavad, aga vat ei raatsi ära kinkida 😆

vikike
    Member

ma vahel mõnda lõiget või ideed teostan ja sedasi jääb seisma valmis asju, kuna oma blogis näitan siis rakse on pähemäärida-kinkida hiljem:D

Hettel
    Member

Mõtlen, et mida teha inimesega, kes on põhjendamatult ja pidevalt minu vastu õel :(
    Suhtlemata ei saa ka jätta, kuna puutun temaga paratamatult kokku…

Susa
    Member

@annejeanne wrote:

Kuna adminnide ülesanne on pidevalt silma peal hoida kogu siinsel keskkonnal, siis aeg-ajalt ei jõua nad igati mõistetavatel põhjustel asjadesse pikemalt süveneda ja toimivad põhimõttel “kus viga näed laita, seal tule ja ütle”. Ja siis võibki jääda mulje, et tegu on õela nähvamisega, ehkki tegelikkuses see nii pole.

Nii Sulle kui ka teistele teadmiseks – kui adminnid midagi ütlevad või teevad, siis ei toimu see asjase süvenemata ja lahmides. Teine lugu on see, et tõtt välja ütlema ei kipu paljud ja need, kes seda teevad, saavad vastu näppe, et on olnud julmad.
    Kummaline – kui vihjad inimesele, et ta ei ole lihtsast reeglist kinni pidanud, siis jääd lõpuks ise süüdi, et üldse öelda julgesid!

Lust ja lillepidu kui kõik jookseks õlitatult ja see oleks loogiline, et kui on antud kuupäev, millest üle ei tohi minna, siis ka ei minda. Et see oleks elementaarne.
    :D

Viewing 15 posts - 1,276 through 1,290 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.