Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,231 through 1,245 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused

Hispaanlased on hulluks läinud või on neile kevad pähe hakanud 😯

Lasevad autodest signaali nagu segased! Üks alustab ja teine lõpetab…jumala suvalt, ei ole mingit pulmarongi ega midagi. Vaatasin rõdu pealt. Mõned autod kaugemal. mõned otse akna all ja aken on õhuke. Vahet pole, kas kinni või lahti. Pole enne veel pühapäeva õhtul sellist möllu siin olnud. Ei tea, millal ja kas magada saab täna öösel :?

Member

Hispaanlased on hulluks läinud või on neile kevad pähe hakanud

Kas sa elad Madriidis? Real tuli ju Hispaania meistriks, küllap siis seda tähistati

Member

miks ma heegelnõela kodus kotist välja võtsin 👿

vikike
    Member

täitsa lõpp….miks ma pidin sõbranna tita pilte vaatama, nüüd on niis suur tahtmine peal,e t süda lausa valutab

Member

Mõtlen esikus pikali olevast 17- aastasest koerast, kes enam jalgu alla ei võta. Tahaks ta sülle haarata ja minema joosta, et homme ei saaks loomaarst…

Urri
    Member

Bubbly o9m9 Tead ma tundsin mõne aasta eest üht vanapaari, kes olid mõlemad üle 90 aasta vanad. Ja nad mõlemad ootasid iga päev surma, lootes et see päev jääb viimaseks.. Tervised olid mõlemal viletsad ja nad rääkisid tõsiselt kui väsinud nad elamisest on. Ma usun koertega on samuti.

Member

Ja meil sajab….

Member

Urri, mõistus ütleb seda sama, mis sa kirjutasid, aga see etteteadmine, et homme hommikul- see ajab südame pahaks ja kriibib ning kratsib sees…

annejeanne
    Member

Pai Sulle, Bubbly o9m9

Mimm
    Member

Kallid Bubbly’ le o9m9

Urri
    Member

Aga järsku saab kuidagi täna?? See ootamine on kõige hullem ju…

Drex
    Member

oh, see on nii valus teema on paha. Mul oli vana haige kassiga arstile aeg pandud, et töölt lähen lõuna ajal, siis…
    Poiss tuli koolist ja helistas, et arsti abi enam pole vaja..

Member

No nii jah. Meie Pätul on elujanu suurem kui välja paistab. Arstil käidud. Pole poiss varem niimoodi urisenud ja iseloomu näidanud, kui täna. Mis siis, et tagumised jalad ei kanna. Aga paar hammast hammustamiseks ikka on ning kõik need paar kikut näidati lõrisedes ette.
    Lõpuks sai arst poisi üle vaadatud ja ütles, et valusid kui selliseid ei tohiks olla ning tema veel süsti ära ei tee, sest tüüp näitas, et tal veel jaksu on.
    Igatahes tunded on sassis- rõõm ja kurbus segamini…

Mercar
    Member

Drex, tunnen kaasa!

Susa
    Member

Bubbly – meil on suht sama seis. Kuts on 18-aastane, ainuke, mis ei vea enam välja, on tagajalad. St. et püsti enam ise ei saa. Kui see asi juhtus, siis tuli Lynx heale ideele – koerale sai lai rihm ümber kere pandud ja esiotsale traksid. Nüüd on juba pea aasta aega nii, et kui vaja koer püsti saada, siis tõstame traksidest ja rihmast nagu kohvrit. Peale mõningast taarumist võtab vaikselt oma jalad alla ja siis koperdab ikka mõned minutid hoovipidi ringi.
    Aga kurb ongi see, et vaim on vägev, aga käpad veavad alt! :( Ja see ka, et ta on kurjaks muutunud. Eks see püstitõstmine teeb ju haiget ka, vanad kondid.

Bubbly – jõudu teile!

Drex – kurb :(

Viewing 15 posts - 1,231 through 1,245 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.