Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,216 through 1,230 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    killukalli
    Member

@Heily5 wrote:

Kellelt: isetegija@isetegija.net
    Teema: Uus Privaatsõnum On Saabunud
    Aeg: 03.05.2008 14:33

Ja praegu näitab ka, et Postkast (1/0), aga postkastis sel ajal saabunud kirja pole… 🙄 Sina, kes sa selle saatsid, äkki saadad uuesti.

Mul näitab seda ühte kirja juba pikemat aega-kuidas või miks ei teagi-otsisin ja polnud ja olen loobunud. 🙄

annejeanne
    Member

@Heily5 wrote:

Kellelt: isetegija@isetegija.net
    Teema: Uus Privaatsõnum On Saabunud
    Aeg: 03.05.2008 14:33

Ja praegu näitab ka, et Postkast (1/0), aga postkastis sel ajal saabunud kirja pole… 🙄 Sina, kes sa selle saatsid, äkki saadad uuesti.

Kui Sa špringliliste hulgas olid, siis võis see olla Joosult, mina vähematl sain tema käest täna arve :)

Heily
    Member

Ei olnud ja ei oska isegi aimata, kes võis mulle kirjutada. 🙄

annejeanne
    Member

Ma lihtsalt lootsin nii väga, et saan kasulik olla icon_coquet (klassi parim nagu ma olen :D )

Susa
    Member

@Heily5 wrote:

Nii võib juhtuda kui keegi saadab kirja, aga mõtleb siis ümber ja kustutab kirja ära. Siis võib see 1 sinna tilpnema jääda.

Heily
    Member

Kusjuures selle kustutamise peale mõtlesin isegi korra… :D

Member

@Susa wrote:

@Heily5 wrote:

Nii võib juhtuda kui keegi saadab kirja, aga mõtleb siis ümber ja kustutab kirja ära. Siis võib see 1 sinna tilpnema jääda.

ükskord ta kaob niikuinii! 😆 ausalt, mul tilpnes ikka mitu kuud, a siis kadus lõpuks ära.

Susa
    Member

Ju tal tekkis lootusetu tunne, et ei loeta ikka seda kirja läbi, ok, kustutan siis ära ;)

Heily
    Member

Ühesõnaga – kannatust! 😆

Tegelikult mõtlesin just, et oli kunagi üks jube vahva raamat, üks paljudest lapsepõlve lemmikutest – “Roostevaba mõõk” ja just praegu tahaks seda lugeda… Aga pole kodus seda raamatut (kuigi lasteraamatuid on palju). :( Mõned aastad tagasi ostsin isegi endale selle, aga laenasin välja ja rohkem näinud pole… Ei jõudnud isegi läbi lugeda…

ussicke
    Member

http://groups.yahoo.com/group/freecycletallinn/ see koht on niisugune, kust saab teiste liikmete käest küsida täitsa niisama midagi, mida sinul vaja ja neil võib-olla üle. Näiteks raamatuid. Sarnane list on Tartus ka :) Astu liikmeks ja proovi, äkki saad oma armsa raamatu tagasi :) Hoian pöialt!

Heily
    Member

Just vaatasin, et Apollos on ka müügil!!! 😆

ussicke
    Member

Käpp pääle ruttu!

timps
    Member

Mõnel tolkneb postkastis sõnum, aga mul tolknes uue sms-i ümbrik mobla ekraanil. Sõnum oli käes, jah, ning loetud ka, aga ümbrikuke ikka ekraanil. Ja see sedasorti sõnum ka, mida ei tahtnud ära kustutada. Kuid ümbrik ikka käis nii pinda, et lõpuks kustutasin ikkagi ära 🙄

Snowdrop
    Member

See ümbrik peaks vilkuma siis kui sõnumimälu täis on või hakkab täis saama, oli vist nii. 🙄

timps
    Member

@Snowdrop wrote:

See ümbrik peaks vilkuma siis kui sõnumimälu täis on või hakkab täis saama, oli vist nii. 🙄

No mul nii vana telefon et mul ei vilgu midagi :D Aga sõnumimälu polnud raudselt täis.

Viewing 15 posts - 1,216 through 1,230 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.