Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,126 through 1,140 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    Sibulaplix
    Member

@Snowdrop wrote:

Kõige lihtsam on piserdada pritsipudeliga niiskeks tapeet, siis tuleb lihtsalt maha :P proovi järgi 😉

proovitud ja ka spets vahend on proovitud…..

kohati tuleb pahtliga koos maha ja kohati on pahtel üldse tapeedi peal ja kohati on tapeet betooni küljes kinni justkui oleks osake sellest

Member

ma kasutasin pahtlilabidat selle niisutatud jura maha lükkamiseks.

Sibulaplix
    Member

jah mul kah pahtlilabidas abiks, et 1x1cm killukesi lahti saada :D
    aasta pärast ehk on lootust uus tapeet seina saada

Member

@Sibulaplix wrote:

mitu päeva veel kulub vana tapeedi köögi seinalt maha saamiseks…lihtsaim viis on ilmselt uus seina panna ja siis tulevad koos kolinal alla…. 🙄

Yks asi on jah vana maha saamine …
    Kui kord maha oled saanud, siis tasub sein korda teha enne tapeetimist.
    Ja siis ENNE TAPEETIMIST teha sein yle niiskust6kkega (millega tavaliselt vannitubades massatakse). Lase ara kuivada.
    Ja alles parast seda pane uus tapeet seina.
    Nii toodeldud seinast pidavat kordi lihtsam tapeeti hiljem maha saada olema = selle kavaluse 6petas mulle 1 toomees.
    Ise pole selleni veel j6udnud, et oleks vaja tapeeti vahetada.

* Mul tegemist palkmajaga

Member

niiskustõke tekitab seinale kile, mis ei lase paneelil hingata ja rikub sellega ruumi mikrokliimat. mina ei soovita.
    kuna mul üks poistest on suht allergiline, siis sai enne lastetoa tegemist põhjalikult uuritud-puuritud, kuidas teha paneelmajas võimalikult tervislik ja allergiavaba elamine. ka selle niiskustõkke kohta uurisin, kuna olin ise kuulnud, et sellele on tapeeti ka parem liimida, nimelt nakkub hästi, aga loobusin. mina värvisin lauspahteldatud seina lahjendatud vesialuselise laevärviga üle, et tapeet paremini kinni jääks. muidu on pahtel nii poorne, et imab liiminiiskuse endasse, enne kui tapeet kinni kuivada jõuab.

ussicke
    Member

Me tegime ka tubadesse lauspahteldatud seinad. Kiskusime KOLM PÄEVA kolmekesi tapeeti viimse kui molekulini seinast maha, pesime seina hoolega üle, pahteldasime, silusime ja võõpasime vesiemulsioonvärviga üle. Ja siis tapeet seina. Jäi väga hästi, püsib siiamaani (remont tehtud aastatel 2000 ja 2001).

Sibulaplix
    Member

ma olen kiskunud 8 päeva :P😛 1ruutmeeter on lage nüüd enamvähem :P😛

Täna öösel nägin mina pulmade planeerimist unes ja minu kallis teinepool nägi pulmi smile_sik
    Mina detaile ei mäleta, aga Ago unenäos oli kõik pulmas vale…minul tavalised riided, temal vanad kingad jms. Et tema sellist asja üldse unes näeb 😯
    Einoh…rääkinud me oleme küll sellest, et kunagi võiks jne. aga mitte midagi konkreetset…………..veel.

Susa
    Member

@Noor_Perenaine wrote:

Täna öösel nägin mina pulmade planeerimist unes ja minu kallis teinepool nägi pulmi smile_sik

Järelikult oligi selline pulmaline öö, sest mina nägin täna öösel unes, kuidas Lynx mulle teatas, et tema abiellub Britney Spearsiga ja siis planeerisime koos nende pulmi :P Ja toanurgas magas purjus Ada Lundver (vabandused Ada Lundveri ees, et ma niukest asja unes näen!) 😳

Susa, sa oled ikka eriti lahke naine kui Lynxi Pritnile lubad :D

Aga peaks vist magama sättima….saab ehk jälle huvitavaid unenägusid isetegijatest või pulmadest vaadata ;)

Susa
    Member

Hmm – ma sain ka täna Raverlysse sisse. Keegi oli juba Susa nime ära võtnud :(
    Nüüd siis vaja asjaga tutvust teha.

vikike
    Member

jube kui paljas tunne võib olla, kui selline tavaline asi nagu läpakas kaduma satub 😆
    see, et mul telefoni ka pole pole poolti nii jube, kui see, et läpakas puudub, ei saa pilte üles panna ega midagi 😥
    aga ões on KEVAD 8)

Member

mõtlen, et küll eestlane ikka on õel. sattusin lugema kommentaare sellele artiklile http://www.epl.ee/uudised/427109, oi kui targad kõik on ja kuidas parastavad. keegi pole meist ju kaitstud haiguste ja muu sellise ettearvamatu ueest.

Member

Ega siis muidu ei kehti ütlus, et eestlase parim söök on teine eestlane. Kahju on…

Urri
    Member

Issver, mulle tavaliselt selliesed lood suurt hinge ei lähe, aga see läks küll tõesti…

Viewing 15 posts - 1,126 through 1,140 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.