Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,066 through 1,080 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused

Tahan kojuuuu….uuu..uu..uuu… :(

Kopp on ees Hispaaniast!

Member

Ma hää meelega vahetaks asumaad hetkel 🙄 :D

Sibulaplix
    Member

Magada või õmmelda???

Bubbly, aga tule külla! Tasuta saad ööbida, meil kummimadrats :D

Aga tegelt on ainult natukene jäänud veel…20. mai õhtul-öösel jõuan Tallinnasse. Vahepeal tuleb emps korra neljaks päevaks külla. See aitab vastu pidada….aga ikkagi tahan koju!

Niiet mull, kiirelt pead tegutsema.

Sibulapliks, loomulikult õmmelda…mille kallal tegutsed?

annejeanne
    Member

Just, ja minnes-tulles külasta ka mind (ehkki Baudelaire’i mul kahjuks siin ei ole, aga mu ema lubas selle õige pea posti panna), siin on küll mussooniperiood, aga see-eest kõik lilled õitsevad hullu moodi.

Heily
    Member

Kaneelisaiakesi tahaks… :D

Sibulaplix
    Member

hambaarstile täna jälle…

Member

Ma vist olen tõesti imelik aga mulle on hambaarsti juures käimine täitsa meeldima hakanud. Mulle hästi meeldib see puuri vilisev hääl. Kahjuks on see “hobi” kallivõitu…

Sibulaplix
    Member

mulle ei meeldi üldse, et keegi näpib igasuguste asjadega minu hambaid :D Karv läheb turri :P aga viimane kord oli täiesti inimlik tohter ja esimest korda näpiti mu hambanärvi nõnda, et ma ei tundnudki :D Ühesõnaga, ma isegi juba julgen minna :P😛

Member

Teate seda ütlust, et pea ei ole prügikast. No mulle hetkel tundub, et minu oma on ja see sai just täis…

Ellu
    Member

Tean. Mul ka täis, aga tühjendada ei raatsi…

VintajRose
    Member

Homme tööle. Nii kõhe on …
    Kui ma olen mingil perioodil kaua kodus olnud ja ainuke täiskasvanu, kellega suhelda on oma mees, siis peale sellist perioodi ma KARDAN inimesi icon_aohu . Eriti õudne, kui kõik on poolvõõrad (teisest rahvusest ka veel) ja ma pean seal üksi olema.
    Samal põhjusel ma ei käi kokkutulekutel. Ma saan aru küll, kui ma seal kohal olen, siis pole midagi hullu ju. Aga see kodust mineku moment on psühholoogiliselt raske.
    Õnneks kohe jõuab mu pere koju ja ma ei pea enam mõtlema. Üksi olek, teeb inimese tobedaks, on ju.

Heily
    Member

Kuidas saaks venituses oleva räti kuivamist kiirendada, noh et saaks juba teistele ka näidata? :tramp: Märtsi-lilla Lilly Lehesall sai lõpuks valmis…

stuart
    Member

@Heily5 wrote:

Kuidas saaks venituses oleva räti kuivamist kiirendada, noh et saaks juba teistele ka näidata? :tramp:

Fööniga ;) ?

Heily
    Member

@stuart wrote:

Fööniga ;) ?

Mul ei ole fööni… 🙄

Viewing 15 posts - 1,066 through 1,080 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.