Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 916 through 930 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    Sibulaplix
    Member

Jogurti-puuviljadipp kahele

Vaja läheb: 250 ml jogurtit, 2 sl fariinsuhkrut, 1 tl vanillsuhkrut, värsket piparmünti, erinevaid puuvilju ja marju.

Valmistamine: Sega dipiained kausikeses kokku ja pane taldrikule. Säti kõrvale meelepäraseid puuviljalõike või marju. Kui aga paned kõik samad komponendid kannmiksrisse, saad suurepärase smuuti

Sibulaplix
    Member

vahel kohe tuleb tahtmine ahvida, alustasin sokikese blogis nähtud vahva mütsiga :)

Sibulaplix
    Member

osta fotokas, või mitte osta…jama selles, et 10-17 000 asja kohe välja osta pole võimu ja siis maksaks ja maksaks ja maksaks….
    ja siis tahaks kursustele minna ja….

Drex
    Member

miks k…t peab mõni lihtne asi nii keeruline olema ??

ja miks Tartu homme kaugele jääb, tahaks savinäppimist teha juu … veel

VintajRose
    Member

Nüüd ma hakkasin kah magusast mõtlema 😈 , enne mõtlesin midagi muud aga see läks peale Kristabi postitust meelest ära 8v6 .

Küpsise kräsupea on lihtne ja see tordipulbri kook on ka imelihtne ja maitseb nagu täidisega kohupiimakook.

Ja miks ma ei lasknud mehel mittemidagi magusat poest tuua 😥 (nu tegelt ikka sellepärast, et oma 6kg alla võtta 😈 )

luiselotte
    Member

Vilma tordipulbritele (Juubeli, Päikeseline jne) õunaviile, suhkrut ja kaneeli peale. Jäätist sooja koogi juurde. Jube hea! Ja vähese vaevaga saab valmis.

Mercar
    Member

Mõtlen et raamatud on ikka kallid.
    Amazoni tellimus saab valus olema…

Member

Aga dollar odav. Krt, mul läks eile toidupoes 1000 krooni ja vat siis küll mõtlesin – kui seda kõhtu ei oleks, kus siis saaks alles raamatuid osta…

Susa
    Member

Ma mõtlesin ükspäev nii, et mina ja Lynx:
    * Me kumbki ei suitseta
    * Me kumbki ei joo
    * Meil pole autot, mis tahaks hooldust ja bentsu
    * Meil pole ühtegi laenu kaelas
    Kõik see tähendab suurt-suurt kokkuhoidu, mille saab rõõmsalt ära kulutada meie mõlema hobidele ja ringirändamisele ;)
    No on ju vaja endale aegajalt tekitada tunne, et see, mida kogu aeg jubedalt kulub, on tegelikult kokku hoitud ja ülejääkraha :P Siis on justkui julgem minna Amazoni lehele ja pärlipoodide lehele ja lõngapoodide lehele jne jne jne.
    😆

killukalli
    Member

Mõtlen, et miks antakse simese klassi õpilasele esimesel aastal klaverikoolis selliseid ilgeid lugusid õppida. 🙄 Nagu matuserongkäik oleks ja veel mitme lehekülje pikkused.
    Minumeelest võiks miskist rõõmsamat ka vahel olla, kahju juba lapsest ,harjutab mitmendat tundi ja õnnetu.

Kissu
    Member

No kui ainult kõlab, pole vast nii hull, mu traumaatilise lastemuusikakoolirepertuaaris olid ka klaveripalad “Nuku haigus” ja minu meelest ka “Nuku surm”, aga selles teises ma pole päris kindel…

annejeanne
    Member

@Kissu wrote:

No kui ainult kõlab, pole vast nii hull, mu traumaatilise lastemuusikakoolirepertuaaris olid ka klaveripalad “Nuku haigus” ja minu meelest ka “Nuku surm”, aga selles teises ma pole päris kindel…

Äkki on see lapse närvide testimiseks, et kas ta kunagi ikka peab rängale muusikukarjäärile vastu? Mina mäletan pala “Liblikast, kes ärkas talvel üles” ja mind ajas see iga kord peaaegu nutma: esiteks mulle lugu ei meeldinud ja teiseks oli liblikast kangesti kahju.

Drex
    Member

meenub, et poisil oli ka repertuaaris mingi “Traum Marss”

VintajRose
    Member

Eks hakataksegi juba varakult seda muusikamaitset kujundama, sis oskab hiljem ju nautida neid oratooriume ja reekviemisi. Eksole ju.
    Kui ma olen üles kasvanud ainult raadio “Uno” või “Elmari” repertuaariga, siis ma ju ei oska seda tõsist muusikat hinnata ka senz3 . Mis on julm aga tõsi, minu jaoks on Bocelli juba suht lagi isegi. Mingit reekviemi ei veaks ennast iialgi kuulama 😳 ( mitte et ma ainult seda va labajalavalssi kuulaksin )

stuart
    Member

Isver, pidin praegu krambid saama, tegin kogemata Photoshopi asemel Illustratori lahti (ise seda tähele panemata) ja klõpsasin kohe ühe pildi lahti, et seda töödelda ja vastu vaatas tont teab mis. 😯 Õnneks jagasin peale natukest edasi-tagasi zoomimist ära, et vale programm (nad raiped on ju sarnased, üks disain ju), aga ehmatus oli küll korralik.

Viewing 15 posts - 916 through 930 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.