Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 901 through 915 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Igivana küsimus – kas sina oleksid rantjee eluga rahul?
    Mina usun, et mina küll saaks hakkama, kuid päris paljud sõbrad arvavad, et esimesed kuud , hea küll, pool aastat, võib olla ka aasta võiks niisama elada, kuid siis tahaks kindlasti kuskile tööle tagasi minna. Mina arvan, et mina saaks nii 50 aastat küll niisama elatud ilma, et tekiks kiusatust kuskile tööle minna

Mercar
    Member

Mul ka töökohta vaja. Praktiliselt töökogemuseta inimest aga kusagil ei taheta. Kust see töökogemus aga tuleb kui viimased 18 aastat koolile pühendatud?

Urri
    Member

Mina oleks ka kodus ülirahul. Mõni selline periood on elus olnud kah, igav pole kunagi hakanud. Ega mul töö vastu ei ole, aga ma vihkan kella!!

Member

Mida pakkuda ootamatutele külalistele???
    Homme peale tööd saabub 13 inimest külla. Tellisin 2 forelli grillimiseks ja ostan arvatavasti ka suurema ämbri jagu “kapsast” sinna kõrvale.
    Aga mida veel….. et ruttu ja vähese vaevaga, et oleks näksimist ja magusat ka, ootan soovitusi!

vikike
    Member

viineripirukas lehtaignaga, lihtsalt lõikad taigna viiner sisse muna peale ja ahju 😆

Hettel
    Member

Lehttaignaga saab veel juustupulki teha. Lõikad lehttaigna tükkideks, riivjuust peale ja ahju. Need saavad alati otsa.
    Ahjuõunu vaniljekastmega. Köögivilju dipikastmega. Puuviljad magusa dipiga. Heeringas hapukoore ja sibulaga :). Hakklihapallid ahjus.

vikike
    Member

kerepeale sulle, nüüd läks kõht tühjaks…aga ei, selle peale lähen ja mugin natuke lasanjet :P

Member

Hettel, mille magusaga sa puuvilju dipid? Pole siiani sellist varianti kunagi kasutanud, päris huvitav võib olla? Õhtul toen poest hulgim lehttaigent, see on otsustatud, tänud

vikike
    Member

mitte magusaa aga porgan (ideaalne), ka kapsas, lillkapsas, paprika, kurk :D

Member

Köögiviljad on jah, kohustuslik osa igast peost, aga Hettel pakkus puuvilju magusaga dippida. No ma ei tea – magusat olen ma ainult shokolaadifondüüga dippinud, aga ei viitsi jännata, ehk saab midagi külmalt – vaniljekastmega ehk???

stuart
    Member

Magusa puhul ytleb kohe mu loogiline meel, et mis on sihuke… dipitav ja magus… mmmm… kohupiimakreem, paksem jogurt (maitsestamata jogurtit saab ise ka maitsestada, meega n2iteks :roll:, aga tere oma ei soovita, kole hapu). V6ibolla ka mingi spets kaste, olen igasuguseid magusaid kastmeid myygil n2inud.

annejeanne
    Member

Pirn ja õun näiteks on imemaitsvad sinihallitusjuustukastmega. Samamoodi nagu juust (näiteks Atleet) on vedela mee või näiteks murakamoosiga.

stuart
    Member

Ma hääletaks juustu puhul pigem vaarikamoosi poolt ;)

Member

No lõpuks midagi mulle…

vikike
    Member

😆

Viewing 15 posts - 901 through 915 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.