Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    Heily
    Member

Paar tundi veel kannatada… :tramp:

Monique
    Member

Lugesin ajakirja Käsitöö värsket numbrit. Nii palju inspiratsiooni, häid mõtteid ja vanu saladusi sain teada, et tahaks siit laua tagant tõusta ja tõsisemate tegude kallale asuda censor

Essu memm
    Member

Käsitöö ajakiri tuli ja minu jaoks üllatusjutuga meie foorumist.
    Hea tunne on olla selle foorumi liige :D . Et master, kikukas ja kogu admin ikka kaua jätkaks ❗ icon_hb

Susa
    Member

Kuulge, kas kellelgi on iPodit? Ma ei saa sinna kuidagi filme sisse pandud :( Äkki keegi oskab aidata?

Drex
    Member

a, Susa, kas “seal” lund on?

Susa
    Member

Peaks olema küll. Kuigi on +/-0C 😯

Member

enne jõule jõuluvana juures käinud rahvas kurtis küll, et lund polnud eriti ollagi.

Susa
    Member

Praegu pidi lund ikka jaguma, aga kardan, et virmalised jäävad küll nägemata – soe on!
    Aga eks saab varsti näha mis ja kuidas :)

iPodi probleemi lahendasin ära, nüüd saan sealt juba isetegija salajaste lapitekkide kätteandmise tseremooniat vaadata ;)

Kes viitsiks kotte pakkida? Mina mitte 🙄

timps
    Member

Mõtlen, et küll sõbralik suhtumine klienti võib päeva ilusaks teha. Kohe soe tunne jääb sisse. Kiidan Tartu Looduspere inimesi :)

Member

Et kui inimene juba mõtleb väga imelikult (mainimata rääkimisest ja kirjutamisest), siis peaks vist magama minema?
    No nt, mõte, et prooviks keelega, mis lõhn on klaasi/metalli värvil!! 🙄

Member

Sa, mullike, pole ainus, kel mõtted imelikke tadu käib :D Mul juba lillaka tooni nägemisest lavendlilõhn ninas 😆
    Korrastasin oma lõngakaste, nendes koide tõrjeks lavendlipadjakesed pandud :D

Tahaks juba seda päris kevadet, aga mitte seda kevadiselt vinduvat talve !!! :(

Verpin
    Member

Miks mu kass kaifib Activiat?

Member

kuidas naine võib soiguda ja viriseda, a´la raamatute riiulisse panek on nii raske, et selg hakkab valutama juba ainult mõtlemisest. 😈

pusapesa
    Member

Mercarsai beebi-draakoni :) nii nunnu ja pisike

Mercar
    Member

Kaks nunnut 😉

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.