Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    Hettel
    Member

eria – meil on 90 minutiline video sellest, kuidas meie suguvõsa minu venna keskkooli lõpetamisel grupipilti tegi :D

helikene
    Member

Aitähh, Annejeanne c555r4

annejeanne
    Member

Alati ja rõõmuga! icon_mersi

Member

Eria jutt pani muigama, mul nende digiseebikatega ka sama probleem.
    Selles suhtes olid enne fotokad etemad, et võisid lõpmatult (no mitte päris – filmilint sai ennem otsa) kiirkaadreid teha. Igatahes laste grupipiltide iga kaader on vaatamist väärt, mulle meeldis sellistest sarivõtetest kollaaže teha.

Mercar
    Member

Aga millepoolest siis nüüd kehvem on? Täpselt samamoodi võid ju 24 või 32 võtet järjest teha ja keegi ei keela neid paberpiltideks teha- odavamgi kui varem…

Guest

Kaunist naistepäeva !

smile_led sunny

karmen
    Member

tahaks magada n7t

Member

@Mercar wrote:

Aga millepoolest siis nüüd kehvem on? Täpselt samamoodi võid ju 24 või 32 võtet järjest teha ja keegi ei keela neid paberpiltideks teha- odavamgi kui varem…

Kui ma oma seebikaga üritan 5 kiirvõtet teha, siis vähemalt 3-l jääb pildile kellegi udune pea, jalg või käsi :D . Aga kui teha tavavõtteid, egas üle 4-5 saa, lapsed juba teab kus laiali pudenenud, pealegi võtete vahe nii suur, et kaob dünaamilisus. Kui püüda nad kaadrisse tegevuse käigus ühekaupa, siis saab küll ka põnevaid kollaaže teha, aga mulle meeldivad need hetked rohkem kui oled nad suutnud ühte punti kamandada ja siis saad jäädvustada need liikumised, mida pealtnäha paigal olevad lapsed teevad, ja nende näoilmed… :D

jaanika1
    Member

Ma juba tükimat aega pean aru, et mida moodi on võimalk tegeleda vajadust rahuldavalt käsitööga, kui peab ka nö päris-tööd tegema? Praegu olen ma kodune ja saan ikka kuu jooksul 2-3 asja valmis, aga sügisest peab tööle kah minema, kust ma selle aja võtan?

Heily
    Member

Mõtlen, et kas võtta veel üks tükk torti või mitte? 🙄

eria
    Member

Oh võta ikka -mina just lõpetasin kuna kohv sai otsa!
    Aga oli ikka hea küll see kohupiima tort! :D

Heily
    Member

No jah, aga veerand torti juba sõin, mees ja lapsed sõid teise veerandi 😳 … Aga pool veel alles ja kõik peale minu magavad…

Lynx
    Member

aga mina?

Heily
    Member

@Lynx wrote:

aga mina?

Tahad torti…? mmm, kui hea – kohupiim ja maasikad…

stuart
    Member

No kui on kohupiim ja maasikad, mitte vahukoor ja v6ikreemist roosid, siis v6ib ikka ju yhe tyki veel v6tta, praegu ysna kylm ilm ka veel, kyll see energia 2ra kulub ;)

Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.