Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    Drex
    Member

@Mercar wrote:

Kaunist rotiaasta algust kõigile!
    Rotiaasta alguse tervitus
    (vajab vaatamiseks Powerpointi või mõnd analoogset programmi).
    Ei ole minu loodud, mulle saadeti see kirjaga.

Igavesti armas !

timps
    Member

Mõtlen, et mis küll köidab inimesi püreesuppide juures 🙄 Midagi ei ole ju närida 😆

stuart
    Member

@timps wrote:

Mõtlen, et mis küll köidab inimesi püreesuppide juures 🙄 Midagi ei ole ju närida 😆

Nu aga m6tle kui hea kerge neelata, hambad ei kulu ega midagi ;) Ja igasugu kurgut6bede ajal, kui toiduvaldkonnas kasv6i tavap2rane v6ileib, r22kimata praest, on kauge ja k2ttesaamatu unistus (ei saa kurgust alla), on pyreesupid t2iega omal kohal 🙄

timps
    Member

@stuart wrote:

Ja igasugu kurgut6bede ajal, kui toiduvaldkonnas kasv6i tavap2rane v6ileib, r22kimata praest, on kauge ja k2ttesaamatu unistus (ei saa kurgust alla), on pyreesupid t2iega omal kohal 🙄

Nujah, ma ju sellest saan aru küll, aga miks süüakse seda muidu ka :D Ma seepärast imestan, et ma täna ühe kõrvitsa lahti lõikasin ja oli kuskile vaja ära toppida, mõtlesin püreesuppi teha – maitsel pole midagi häda, aga… valaks ehk klaasi ja imeks kõrrega :D

Member

Amazonist saabunud raamatutel on ilusad päikeselised kaaned-teraapilised. On täitsa huvitavad ja hea kvaliteediga, ei pidanud pettuma…ma mõtlen et hulga toredam veel oleks neid emakeeles lugeda…aga ju see aeg ka varsti hakkab paistma kui meie poodide kesine valik suurenema hakkab. ..pildid raamatutest panen vist üles blogisse, kuna ei meenu praegu kuidas neid siia pannakse 5y6

stuart
    Member

Peseks ometi pesu ennast 2ra juba…. magama tahaks minna 🙄

eria
    Member

Oh miks algab päev nii halvasti, mida siin siis head veel oodata on kui kõik hommikul juba kihva veab! Miks inimeset kaevad ja valetavad????? 😥

vikike
    Member
    Hetty
    Member

@vikike wrote:

täitsa lõpp ikka… ei oska kommenteridagi
    http://innojairja.blogspot.com/2008/02/leto-svet-tegelik-edu-phjus-paljas.html

No kuidas sa küll, lateske 😆 sellisele lehele kukkusid. RÕVE!!!!!

Member

Tavaline nn.´tööõnnetus´ja mitte ainult tantsijatel, hulga rohkem neid ´tööõnnetusi´ sportlastel. Kui ma andunud jalgpallifännina võistlustel fotoklõpse tegin, siis sai nendest piltidest, kus rüselemise käigus püksisäärest ka meeste kalleim vara välja piilus, terve albumi teha :D

Aga eks kõik meie elus toimuv tõlgendadakse ikka vastavalt vaataja vaimsele tasemele.

karmen
    Member

isver-sussver
    eks inimene näeb seda, mida ta tahab näha ja millel ta mõtte peatuvad.

Mina ei oleks osanud selle piiga hargivahet uurida. :?

vikike
    Member

tundub et kuskil pimedates keldrites on peidus nagu sellised koledad väärastunud quasimodod, kes pilte uurivad ja tähti närivad….mille poolest ka see Ärapanija siin nüüd erineb….ma oleks üllatunud kui seal see nali seekord see poleks 🙄

vikike
    Member

@hetty wrote:

@vikike wrote:

täitsa lõpp ikka… ei oska kommenteridagi
    http://innojairja.blogspot.com/2008/02/leto-svet-tegelik-edu-phjus-paljas.html

No kuidas sa küll, lateske 😆 sellisele lehele kukkusid. RÕVE!!!!!

kallis hettyke, ära arva nii, sellist jama saadetakse minu mehele ja tema armastab mind shokeerida vahel 😆

Hetty
    Member

Minu “rõve” ei olnud tegelikult pildi kohta. Selliseid asju juhub ikka, ja ma ei ole ka nii hea nägemisega, aga lugesin mõne kommentaari ja no see oli jube. Aga no mis sa vanainime oled siis nii uudishimulik 😆 onju.

Member

@karmen wrote:

isver-sussver
    eks inimene näeb seda, mida ta tahab näha ja millel ta mõtte peatuvad.

Mina ei oleks osanud selle piiga hargivahet uurida. :?

no ma panin seda lehes ka ilma eriliselt uurimatagi tähele, mingiks quasimodoks end seepärast küll ei pea 🙄 mõnel inimesel on lihtsalt silma märgata ka pisidetaile. minu erinevus irjast ja innost on ehk selles, et ma ei teinud sest küll mingit numbrit (no tõesti juhtub) ega hakanud sellest oma blogis heietama.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.