Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    timps
    Member

Minu jaoks igihaljas küsimus: kui pärmitaigna kohta on kirjutatud, et lasta poole suuremaks kerkida, kas see tähendab siis, et lasen kahekordseks või siis poole võrra suuremaks kerkida ajr ?

Member

@stuart wrote:

P6sekoobaste puhul (mul on nendega ikka probleeme olnud) olen kohanud sellist arusaama, et vahest on soendamine hea, st siis kui kinni on paistetanud ja miskit v2lja ega sisse ei p22se, siis t88tab soendamine paistetust alandavalt, eritised p22sevad v2lja ja 6hk sisse 🙄

siin kehtib sama, et kuni mäda pole, soojendage palju kulub. ma isegi põskkoobastega hädas olnud.

Member

minu noor ja tark perearst keelas põskkoopa soojendamise rangelt ära – bakteritele soe meeldib ja olukord võib veelgi hullemaks minna.

virbi
    Member

Parem hilja kui mitte kunagi :)

@timps wrote:

Minu jaoks igihaljas küsimus: kui pärmitaigna kohta on kirjutatud, et lasta poole suuremaks kerkida, kas see tähendab siis, et lasen kahekordseks või siis poole võrra suuremaks kerkida ajr ?

Mina teen taigna (tavalisel 1 liitrist piimast 10 liitrisesse pesukaussi) ja teen siis oma toimetusi rahulikult tund- kaks, siis peaks tainas kergelt peale pandud rätikut kergitama hakkama. Ja siis küpsetama!

LillySmuul
    Member

Aga minul 6nnestus l6puks ometi leida netist (ebayst) vahvli kypsetus masin! loveshower
    no need paris 6iged kr6bedad vahvlid! loveshower :tramp:
    jessssssss!
    ma olen juba aastaid unistanud nendest….. ajr

Guest

@Kosmosemutt wrote:

ma tahtsin ka just sama öelda, et aru ma ei saa, mis sambahullus see käib, kogu aeg on vaja jubeda raha eest püstitada mingeid maitselagedaid junne. mida kõike muud saaks nende miljonitega teha.

Veel sambaid-monumente
    ….Sule Soysal lubas, et edastab selgunud andmed Türgi võimudele. “Kui Ankarast tuleb heakskiit, ajame asja edasi ja püstitame mälestussamba ka Rakveresse,” lisas ta.
    ….Maavanem Urmas Tamm ja muinsuskaitsja Inga Raudvassar on selles situatsioonis jäetud statisti rolli. 😯 :?

smile_led sunny

Susa
    Member

1. märts!
    Kas pole mõnus seda kuupäeva vaadata :)
    Mis sest, et talve pole olnudki, aga seda kuupäeva nähes tuleb vägev kevadetunne!
    Kuula kevadet!

Member

@Susa wrote:

Kuula kevadet!

Kui ma laps olin siis laulsin nendega kaasa “pibikond-pibikond”. Tükk aega olidki lauljad minu jaoks pibikonnad :D . Ja kui pibikonnad laulsid siis oli kevad!

Member

….et kolm päeva veel ja saab lõpuks ometi sooja päikese alla :D

Mercar
    Member

Kevad jah :D

Kes arvab ära- kes laulab antud lõiku.

Member

……..vahepeal tundus küll konna moodi.

Mercar
    Member

Kõlab natuke nagu konn, aga ei ole konn :)

Member

@Laurita wrote:

….et kolm päeva veel ja saab lõpuks ometi sooja päikese alla :D

kas lendad 4.03 Egiptusesse!?

Member

@Muhv wrote:

kas lendad 4.03 Egiptusesse!?

Jah 4-dal minek Hurghadasse. Kas sa ka minemas?

Member

mina saadan oma Sipsiku ehk tütre sama lennuga samasse kohta 😉 nii et kui näed üht lokkis juustega teismelist blondi, prill ninal, siis võib see vabalt tema olla. kle, Sa hüüa kõvasti üle lennuki “Ööd on siin mustad!” smile_sik

Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.