Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    pusapesa
    Member

ma unistan kevadest. unistan väikesest kevadpuhkusest stockholmis.. kaks kätt ja rahakott taskus..

kas on kambajõmme ? :D

stuart
    Member

“Uus jooga” ? 😯 Need, kes seda kirjutasid, pole ilmselt kunagi kannatanud k2sit88 kohale kummardumisest tekkinud kaelavalu k2es. :?

Member

mina pean küll tunnistama, et minu jaoks on käsitöö üks teraapia vorme – vahel küll kaed lausa valutavad üliaktiivsest tegemisest, aga rõõm tegemisest ja valmis asjast on seda suuremad

stuart
    Member

Selle vastu ma muidugi ei vaidle :D Lihtsalt, ma ei nimetaks seda joogaks, sest jooga fyysilise kyljega pole sel nyyd kyll pistmist ;) Vaimsega ilmselt kyll. Et pigem siis meditatsioon vms, mitte jooga.

pusapesa
    Member

mõtlen, et mercar on väikese draakonimuna lapsendanud? muna juba tunduvalt heledam, kui eile..

Mercar
    Member

Mercaril on tegelikult kaks muna, kes piisava vaatamiste arvu korral kooruvad… Elavad seal: http://dragcave.ath.cx/user/30628
    Neil veel 6 päeva aega- ehk siiski kooruvad :)

Mercar
    Member

Mõtlen kas on kedagi, kes hästi rotilises tekstis oleks nõus ära parandama eriti silma jäävad kirja- ja lausestusvead lihtsalt suure aitäh eest?

Tulemus ei pea olema veatu. Lihtsalt piisavalt kena, et sobiks netti üles panna. Kokku seda 28 lk (koos kasutatud kirjanduse jms.-ga), reavahe 1,5. Seega üsna hõre tekst.
    Teksti kirjutanud isiku emakeel vene keel. Mul eesti keel kole kehv… Niipalju kui mulle silma jäi sai juba parandatud.

Edit: Leidsin abilise loveshower

Member

mina haarasin üleeile õhtul närvide rahustamiseks heegelnõela ja lõnga.

Mercar
    Member

Kaunist rotiaasta algust kõigile!
    Rotiaasta alguse tervitus
    (vajab vaatamiseks Powerpointi või mõnd analoogset programmi).
    Ei ole minu loodud, mulle saadeti see kirjaga.

Hetty
    Member

Väga armas ja ilusate soovidega. Aitähh!!

redfox
    Member

mõtlen et millist osa Detsembrikuumusest nad küll muuseumis filmivad .
    praegu võttegrupp seal.

Verpin
    Member

@Mercar wrote:

Mercaril on tegelikult kaks muna, kes piisava vaatamiste arvu korral kooruvad…

minu oma ka siin :) draca

ainult et ta lilla on … Wow, purple isn’t a color of egg you expected to see.

mairit007
    Member

mõtlen, et ma olen nii kade inimene. käis üks titemamma siin ja küsis minu poja väikseks jäänd riideid enda pojale. hakkasin siis riideid sorteerima, ja ega eriti ei raatsigi anda 🙄
    ja ega mulle ei tulnud ka ju keegi niisama pakkuma.
    issand kohutav on lugeda endal oma juttu aga olen kadeduse hunnik ilmselt.

Member

iccc, kui ükskord kapid kummi hakkavad minema, küll siis kadedus ka üle läheb :D ma jätsin ka ikka igalt lapselt mõned erilised lemmikud hilbud alles ja esimese lapse asjad olid nagu kallimad kah kui järgmiste omad. nii et ära põe, ju polnud õige aeg neid veel ära anda.

Heily
    Member

Või polnud õige inimene? Mina olen mõnele jätnud andmata samade tunnetega, aga samas teistele annan ja olen selle üle veel ise ka üliõnnelik… :D

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.