Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    -lola-
    Member

Kes Kuressaarde sõbrapäevaks lumesaju tellis?
    Mina see kyll ei olnud 🙄

miokas
    Member

mis lumesadu…
    meil käivad rahehood siit üle ning tuul tuiskab ja keerutab nii mis kole :P
    aga päike on ka hommikust saati ja see teeb vähemalt meele rõõmsaks…

Member

Ja meil on jube tuul, aga päike paistab, lumest pole ei kippu ega kõppu, kahjuks. Ja rahest ka mitte, õnneks

Verpin
    Member

Tuul on meil ka selline, et meestki ei tahtnud hommikul tööle lasta ja kui koer oleks, siis seda kindlasti õue lasta ei tahaks.
    Ise käisin hommikul vara keeru tööl ära ja tänasin õnne, et lund pole, mida koristada, sest kauem õues olles külmunuks kringliks.

karmen
    Member

appikene ❗
    just päike paistis nii eredalt ja nii ilus oli väljas … nüüd on lumetorm :?

Heily
    Member

Olen niiii väsinud… :(

Drex
    Member

miks ma ei saa emalt enam küsida neid asju, mida tahaks 😥

eria
    Member

Drex ja Heily ühed suured kallistused teile! o9m9

Mercar
    Member

Miks jalad külmetavad arvutis olles? Kolm paari sokke jalas (neist 2 paari villaseid) ja jalad põrandapadjal, mitte vastu põrandat… Ikka smile_pkl

Kissu
    Member

Vereringehäire. Kui mul niiviisi on (ja mitte ainult jalgadel, vahel ka kätel), siis aitab pits konjakit või tass ingveriteed…

Urri
    Member

Annaks keegi mulle nõu mida teha.. Kas keegi viitsib?

Drex
    Member

@Urri wrote:

Annaks keegi mulle nõu …….

annan siis..
    poti?
    panni?
    kastruli??

🙄

vikike
    Member

kurda julgelt urri

Urri
    Member

Oh, mis elu see küll on!! Kustutan oma nutu teema siit maha ja kleebin rõõmu-teema asemele! Sest nututeemasid ju jagub meil kõigil.
    http://woman.delfi.ee/sahtel/kirjutasahtlisse/article.php?id=18179142
    Esimese koha saaja on minu laps ja auhinnast pool on minu sõbrapäeva kink! Muide Karnaaks kui juhtud lugema – väiksena oli ta mul väga ülbe ja täiesti kasvatamatu…
    Aga mis tööteemat puudutab – on raske teema aga võtan asju kainelt. Küsin kõigepealt mehelt palju ta teenib viimasel ajal – no et kui ülbeks ma võin minna, siis esmaspäeval lähen räägin ülemusega näost-näkku – no äkki ta ei saanud aru et mul on tõsi taga. Ja kui ka veel kõrgem ülemus ei aita – no siis näeb, tõesti on ju terve hulk kohti kuhu seda raha saab kanda. No natuke kurb on teada kuidas asjad käivad, aga hetkel lööb rõõm üle!!!

Member

Urrikene, tee otsus südame järgi. Ja kui mingi hetk tekib arvele summa, mis tundub “must”, mida ise kasutada ei taha, siis kuskilt kindlasti leiad mõne arveldusarve, kuhu see edasi kanda kellelegi, kes seda vajab :)
    Nt Viljandi Pärimusmuusika Keskus ;)

Olukord on kehva, aga tegutse nii nagu sulle tundub õige (sain nii aru, et otsuse pead tegema nii või naa). Nii, et sinu “mina” liiga ei saaks ja süda hiljem ei kripeldaks. Ja kui keegi siis hiljem vägisi raha üle kannab, siis tegutse edasi.

Pai!

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.