Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,359 total)
  • Autor
    Postitused
    LaanteLaps
    Member

Siin saab edasi mõelda…

Member

Ai kui head maisid :)

Susa
    Member

Nii palju oleks vaja ära teha! Miks ma tööle pean minema aega raiskama???

pusapesa
    Member

mandumine.

kõik toad on segi aga käsi ei tõuse koristama..
    süüa tahaks aga ei viitsi teha..

ojeerum. päikest on vaja. kähku.

vikike
    Member

pusale päikest 8)

Hetty
    Member

Aga minu halast oli vist veidi kasu, täna on väljas täitsa kevad – päike paistab, vaikne ja kevadine linnuke laulab. Mmmmõõõõõnnnuussss 😆

Member

sattusin delfis just toreda jutu peale http://woman.delfi.ee/kodu_ja_aed/kodu/article.php?id=18087281

Uuringud näitavad, et kudumine alandab pulsisagedust ja vererõhku ning “uueks joogaks” nimetatav käsitöö- ning sealhulgas tikkimistrend levib kiirelt üle maailma. Sellele on eelkõige kaasa aidanud tihti avalikkuse ees koovad ja tikkivad kuulsused nagu Julia Roberts, David Arquette, Sarah Jessica Parker ja Madonna.

Lisaks sõbrakuule ongi veebruar ka rahvusvaheline tikandikuu, mida tähistatakse üle maailma.

pusapesa
    Member

smile_c0ti smile_jng
    :)

redfox
    Member

paganus. paganus.

Member

Mina sattusin äripäevas just sama artikli peale, mis Ampsak ja mõtlesin, et miks ma kuskilt pole tikkimisekuust kuulnud? Aga ju ma vist suure tikkimisefännina aimasin, et miskit on, sest juba laupäevast saadik ma kohe PEAN iga päev kasvõi natuke tikkima, muidu pole nagu päev kordaläinud!

Member

ikka pärlitest ja korralike traatrõngaste tegemisest ja sellest et amazonist jõudsid kohale paar pärliraamatut, mis võivad ka jamad olla.. aga võib-olla ka mitte:D

miokas
    Member

@Tondinahk wrote:

…korralike traatrõngaste tegemisest…

…chainmaille?… 🙄

stuart
    Member

Helmekast nurgas m6jub demoraliseerivalt 👿

timps
    Member

Sellega olen nõus, et kudumine alandab vererõhku, kuid tikkimine tõstab minul vererõhu lakke 😆 , sest ma lihtsalt ei oska seda nii, et rahule jääksin.

eria
    Member

Täiesti jube kuidas saab juba teist päeva sisse magada???Veel toredam on kaasa kes pidi viima pakid mitu päeva tagasi posti ja mis mina avastasin pakid siiani auto taga istme peal. Mis meelest läinud see läinud!
    Ühesõnaga kohutav nädal! 🙄

Kevaded ,päikest oleks kohutavalt juba vaja! smile_som

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,359 total)
  • The topic ‘Millest mõtled praegu 2/2008’ is closed to new replies.