Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,006 through 1,020 (of 1,028 total)
  • Autor
    Postitused
  • #102300 Reply
    luiselotte
    Member

Just tuli meelde, et ostsin koju tulles kohalikust poest uue numbri ajakirja KÄSITÖÖ, vaja seda uurima minna!

#102301 Reply
    Guest

No tegelikult ju tavalise mooni seemnetest ei saagi narkootilist ainet. Seda sisaldavad oopiumimooni ja väga-väga vähesel määral unimaguna seemned. Vähemasti on keegi kusagil nõnda väitnud ja ma arvan et tal on õigus. :?: ❗

#102302 Reply
    Rees
    Member

Tead igasugu nödi keedetakse kokku… peaasi, et mõikab 9chin

#102303 Reply
    Guest

Nujah, võib-olla küll. Ma olen selles suhtes ikka üsna nii “maalt ja hobusega”. 😆

#102304 Reply
    Member

Mul läks möödunud suvel mitu nädalat aru saamaks, miks müüja imeliku näoga minema jalutas, kui Tallinnas seemne poes mooni seemet küsisin. No eks igaüks mötleb oma rikutuse tasemel, mul oli lihtsalt tahtmine tühjaks jääv sibulapeenar lillepeenraks teha ja saialilli neil polnud…

#102305 Reply
    Member

Kaks ja pool päeva Võrtsu ääres 110-aasta vanuses talumajas oli puhas paradiis. Isegi sääskede ja parmude poolt ära näritud jalad on täiesti kökimöki. Riisumisest rakud peopesas- keda see ikka häirib. Päikesest kõrbenud õlad (jälle) ja otsaesine- suvi ju…jne.
    Esmaspäeva hommikul läksime, täna (eile) kella viiest õhtul jõudseime tagasi koju. Ja juba mõtlen, et mis päeval tagasi võiks minna. Päeval hulpida kummipaadiga järvel, linnulaul, kähriku haukumine, vana maja lõhnad ja hääled- aahh, see oli mõnus.

#102306 Reply
    eria
    Member

Mis teha siis ,kui keegi tuleb ütlema ,et elad valesti?! Kas peaksin elama siis teiste arvamuste järgi? 🙄

#102307 Reply
    metskass
    Member

Kindlasti mitte, ära kuulagi või lase kõrvust läbi lihtsalt :D

#102308 Reply
    Guest

No sellistelt ütlejatelt on alati “tervislik” küsida, et kas neil on oma eluga suured probleemid ja ületamatu ummikseis……. , et kipuvad teiste elusid elama ! On ka uus trend : soovitada ütlejale närvide rahustamiseks kepikõndi ! :)
    Eks iga halvasti öeldud sõna jätab jälje, kuid vähemasti ütlejale tuleb jätta mulje, et see kuri sõna oli viletsasti sihitud….ja soovida talle lihtsalt kena päeva (on päris mitmeid inimesi, kes justkui toituks ja saaks uut energiat, kui on kellelegi miskit halba öelnud või teinud..).
    Ja endale meelespidamiseks : kui oma pere on oma kodus rahul ja õnnelik, siis on just see kõige tähtsam näitaja, et kõik “kiibitsejad” ja igat sorti “ütlejad” võivad küll olenemata aastaajast “seenele sõita” !
    Jõudu, tervist, rahu ja õnne teie peresse ! smile_led sunny

#102309 Reply
    Member

Eks neid õpetajaid ole palju, eriti maa kohas. Minu soovitus kuula ära ja ela oma elu ikka edasi.
    Tulin ise anonüümsest Tallinnast maale elama. Järsku ma isegi istusin ja astusin valesti, rääkimata söögi tegemisest ja laste kasvatamisest. Ütlejaks oli 76 aastane tädike, kes hakkas pidevalt külas käima. Ma siis naeratasin ja noogutasin kaasa, aga tegin ikka nii nagu ise õigeks pidasin. Ei taha ju riidu ka minna.
    Minu meelest tuleb elada nii ,et öösel rahulikult magad.

Päikest!

#102310 Reply
    mannu
    Member

Täna vaba päev- oi kui mõnus 8)

#102311 Reply
    Member

Täna kolmekesi suures kontoris- oi kui hea vaikne ja rahulik :)

#102312 Reply
    LaanteLaps
    Member

… kui hea on olla omas kodus!
    … kui hea on lugeda jälle isetegijat!
    Mulle kohe meeldib SEE aeg!
    Ja kui hea on mõelda, et pääsesin taas jubedast opist!

#102313 Reply
    Drex
    Member

@LaanteLaps wrote:

… kui hea on olla omas kodus!
    … kui hea on lugeda jälle isetegijat!
    Mulle kohe meeldib SEE aeg!
    Ja kui hea on mõelda, et pääsesin taas jubedast opist!

loveshower

hmm… tikrid kannatavad juba süüa

#102314 Reply
    Guest

Ja-ah, eks me kõik, olles kriitilises olukorras, ootaksime arstilt just seda uudist, et on veel lootust ravida…….. Ja selle rõõmusõnumi saatel Sulle, LaanteLaps, head ja kiiret kosumist ! smile_led smile_led sunny

Viewing 15 posts - 1,006 through 1,020 (of 1,028 total)
Reply To: Millest mõtled just praegu?
Your information: