Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 991 through 1,005 (of 1,028 total)
  • Autor
    Postitused
  • #102285 Reply
    Drex
    Member

@sibulaplix wrote:

drex, räägi lähemalt masinast, mis firma jne….möödaminnes saaks sealtki osta kui väga vaja :P😛

*see on siis poolautomaatne pesumasin Pixi XPB60-220S maksab 1990.- hetkel on 2 masinat. kahekambriline s.t. et pesupool 5kg kuivale pesule ja tsentrifuug teisel pool. (vanasti olid sellised aurikad näiteks). plastmass korpus, seega üle 50 kraadist vett ei soovitata

*on ka poolautomaatne pesumasin Nordy WM-300. see on ainult pesuosaga, pisike vähe vett ja vist 2,5 kg läbipaistva korpusega. 1299.-
    samuiti üle 50 kraadist vett ei taha

#102286 Reply
    Sibulaplix
    Member

pixi oli vist sama, mida linnas öeldi et saab tellida ja maksab 2200 umbes….ohh, peasb mõtlema, laupäeva õhtul ju lahti ei ole te eks :P

Kui viitsid, kirjuta mulle privasse, mis kellani laupäeval avatud on see pood ja kus täpselt asub, mine tea, äkki kolab mees sinna

#102287 Reply
    eria
    Member

Oh poole kergem taas, võib punase risti seinale tõmmata, üks kiire toimetus tehtud ,näitusele asjad viidud koos mehe tehtud klaas vitriiniga! :D smile_aplaus

#102288 Reply
    Guest

Lugesin just pisihaldja blogi jamõtlesin………miks küll pole teda olnud kaasatud nn. Eesti märgi-projekti tegemisse ? Kindlasti oleks väga palju rohkem märgi kasutajaid, kui see oleks emakeelne ja…..nt. selline südamlik, nagu pisihaldja blogis näha on.

#102289 Reply
    Member

Kui paljud teist on pidanud vajalikuks anda oma allkiri maksumaksjate liidu pöördumisele riigikogu poole?

#102290 Reply
    Drex
    Member

arvasin, et kui värvipakivahetusse saabub umbes 20 nime, on kõva küll…. 🙄

#102291 Reply
    Susa
    Member

@drex wrote:

arvasin, et kui värvipakivahetusse saabub umbes 20 nime, on kõva küll…. 🙄

Nüüd on sul suvel päkapikuprojekt kaelas ;)

#102292 Reply
    Member

ma just vaatasin ka, et auväärne seltkond koos värve vahetamas

#102293 Reply
    Heily
    Member

Ja kindlast tuleb veel 😈 😆 .

#102294 Reply
    Susa
    Member

Miks ema moonid peenrast üles kiskus???
    Kes ütles, et moone ei või kasvatada?
    👿

#102295 Reply
    Drex
    Member

@Susa wrote:

👿

haa, meil suvilas kisuti peaaegu valmis moonid …. võõraste poolt, oli mingi 6-7 tutikest. kasvasid lihtsalt ilupärast

#102296 Reply
    Heily
    Member

@Susa wrote:

👿

Mu vanaema enam ei kasvata, peale seda kui mingi süstitud käsivartega noormees tal aias moonikupraid korjas… (vanaemal oli moone ka ikka palju, ta müüs seemneid ühele kohvikule moonisaiakeste jaoks) :( .

#102297 Reply
    Susa
    Member

Sel juhul oleks moonidega riie ju ka narkarirõivas eksole 😡 Ja mooniseemnetega kuklid kahtlane kaup jne.
    Ehhh, ma olen lihtsalt õnnetu praegu :( Ilusad suureõielised moonid pidid tulema!

#102298 Reply
    Heily
    Member

@Susa wrote:

Sel juhul oleks moonidega riie ju ka narkarirõivas eksole 😡 Ja mooniseemnetega kuklid kahtlane kaup jne.
    Ehhh, ma olen lihtsalt õnnetu praegu :( Ilusad suureõielised moonid pidid tulema!

ja-jaa 😆 (tegelikult tal ühes aianurgas ikka mõned on alles ka – suurte punaste õitega.

#102299 Reply
    Susa
    Member

@heily5 wrote:

ja-jaa 😆 (tegelikult tal ühes aianurgas ikka mõned on alles ka – suurte punaste õitega.

Oleks see siis nii! Kõik läksid :(

Viewing 15 posts - 991 through 1,005 (of 1,028 total)
Reply To: Millest mõtled just praegu?
Your information: