Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 961 through 975 (of 1,028 total)
  • Autor
    Postitused
  • #102255 Reply
    Epu
    Member

Loora, tee teist värvi lõngaga triibud vahele ;)

#102256 Reply
    Member

@killukalli wrote:

Mõtlen, et alles nüüd hakkab kohale jõudma, et homme ei peagi tööle minema enam ja saab nautida 47 päeva kestvat puhkust,Hurrrrraaaaa 😆

No küll alles veab. Minul küll suvel puhkust ainult 21 päeva ja 7 päeva talvel. :(

#102257 Reply
    Member

@Epu wrote:

Loora, tee teist värvi lõngaga triibud vahele ;)

Vot – see oleks väga kerge variant, aga värk selles, et ei taha triibulist asja :P

#102258 Reply
    Sapsi
    Member

… , et miks ma ometi ei õpi ja ennast enne õue jalutama minemist sisse ei määri 😥 vähemalt saab öösel kududa, sest magada ju ei saa

#102259 Reply
    Sibulaplix
    Member

haa, siin üks sama rumal klõbistab….kõik tulitab juuuu…enne kui tuppa tulin siis nahk oli nii kuum et jahed tuba võttis tibu tagi ihule kohe 😳

#102260 Reply
    Member

… küll oli mõnus suplus. 8)

#102261 Reply
    Sapsi
    Member

.. küll oli mõnusalt külm piimapakk 😈

#102262 Reply
    Member

@loora wrote:

On olemas 200g lõnga…. (50g – u. 125m) Ei tea kas tuleb vesti jaoks välja… Või kui ei tule, siis millised oleks võimalused, kuidas teist lõnga juurde panna… mingi suuremat sorti motiivimoodi asi teha? Oeh.. jah. Ja kas üldse Tallinnas poodides kuskil Novita Floricat müüakse… sobiks see ju sinna. Oeh, parem mitte mõelda vaid kududa ja vaadata mis välja tuleb.

Kui sa just väga suur inimene ei ole, siis ntx 38 suurus tavalise pikkusega vest peaks välja tulema küll. kududes! heegeldades läheb ilmselt rohkem lõnga.

#102263 Reply
    Susa
    Member

…kui palju oleks vaja teha ja kui vähe ma seda kõike praegu teha viitsin!

#102264 Reply
    Heily
    Member

Mida teha, et üleval püsida… :m8hh:

#102265 Reply
    Sapsi
    Member

kalendri jaoks konkursitööd

küll on tore, et viimasel hetkel võtavad tublid naised meil siin ennast kokku ja aitavad hädast välja c555r4

#102266 Reply
    Susa
    Member

…oi kus saab raske olema, et seekord vaid kolme parimat välja valida!!! ;)

#102267 Reply
    Sapsi
    Member

ä muretse, küll me paremad välja sõelume 😈
    sa aga pane vaid pildid üles :tramp:

#102268 Reply
    Snowdrop
    Member

@Laurita wrote:

@killukalli wrote:

Mõtlen, et alles nüüd hakkab kohale jõudma, et homme ei peagi tööle minema enam ja saab nautida 47 päeva kestvat puhkust,Hurrrrraaaaa 😆

No küll alles veab. Minul küll suvel puhkust ainult 21 päeva ja 7 päeva talvel. :(

mul algab 18.juuni puhkus ja kestab 56 päeva, oi kuidas ma seda juba ootan 😉

#102269 Reply
    luiselotte
    Member

Veel kolm päeva ja siis on 56 vaba päeva!!!!!!

Viewing 15 posts - 961 through 975 (of 1,028 total)
Reply To: Millest mõtled just praegu?
Your information: