Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 631 through 645 (of 1,028 total)
  • Autor
    Postitused
  • #101925 Reply
    Member

Mötlen, et löunapaus isetegijaga läbi ja öhtuks tapeet seinas vist… Maasikmari, miks sa vana tapeeti tüdimuseni nokid, on mingi vedelik, tömbad üle ja vana tapeet tuleb suht lihtsalt maha, aitad väheke ainult pahtlilabidaga takka!

#101926 Reply
    LaanteLaps
    Member

… et täna peaks kodus vähe korda looma. Nädal aega ära oldud…. Tolmurullid kasvasid sel ajal mühinaga.

#101927 Reply
    killukalli
    Member

Mõtlen, et kes küll selle kohutava laadungi lõnga,mis saabus, ära sorteerib ,pildistab ja ülesse paneb blogisse.

#101928 Reply
    eria
    Member

Mõtlen, et kes küll selle kohutava laadungi lõnga,mis saabus, ära sorteerib ,pildistab ja ülesse paneb blogisse.

:D
    Võiksin ise tulla kuid sa oled nii kaugel!
    Ja veel, käisin õues ja avastasin ,et Laantelapse abil saadud maasika taimed on kõik ilusasti kasvama läinud ja esimesed uued lehed ka juba välja ajanud, tänan sind Laantelaps!!

#101929 Reply
    pusapesa
    Member

mõtlen, et täna olen tubli. 8v6

ise ka imestan, kuidas mul jätkus energiat kõige tegemiseks aga jube palju sain ära tehtud.. isegi trepikoja pühkisin-pesin puhtaks ja hakkasin endale takkaotsa poekotti tegema.

#101930 Reply
    mannu
    Member

@LaanteLaps wrote:

… et täna peaks kodus vähe korda looma. Nädal aega ära oldud…. Tolmurullid kasvasid sel ajal mühinaga.

njaaa, sama siin 🙄

#101931 Reply
    Rees
    Member

süüa tahaks…

#101932 Reply
    mannu
    Member

@Rees wrote:

süüa tahaks…

ui Rees, ära kiusa, ma just nii öelda trennist (kepikõnd) saabusin 😉

#101933 Reply
    Member

@Rees wrote:

süüa tahaks…

…täpselt sama mõte…
    Üks uimane Mull unustas täna süüa…

#101934 Reply
    pusapesa
    Member

😯 kui palju lilli sinna aljoosha juurde viiidi.. 😯

#101935 Reply
    Member

@jossu wrote:

Mötlen, et löunapaus isetegijaga läbi ja öhtuks tapeet seinas vist… Maasikmari, miks sa vana tapeeti tüdimuseni nokid, on mingi vedelik, tömbad üle ja vana tapeet tuleb suht lihtsalt maha, aitad väheke ainult pahtlilabidaga takka!

Kui eelmised omanikud on ikka oma neli kihti tapeeti üksteise otsa mätsinud, siis ei taha nii hästi ka selle spetsvahendiga lahti tulla kahjuks, muidu ei viriseks ju 😆 A pole hullu, käed ju meil treenitud 😉

#101936 Reply
    timps
    Member

Kas harriet.ee ei tunnista maikuud ja jätabki vahele?

Kas tõesti on ühe mütsi õmbelmine ja teise mütsi kudumine minu jaoks üle jõu käivad?

Millal ma saan küll topist pildi tehtud? (ei õnnestu kuidagi korraliku pilti temast saada, kaasa peaks tegema siis, kui mul topp seljas on,aga millal ta selle aja leiab :D )

#101937 Reply
    Sibulaplix
    Member

mõtlen et kostüüm on, kingad on, kutse on…juhised on…

et ehted on puudu….türkiisivärvi sellised…ehk jõuan veel

lilli ka vaja…hmm milliseid küll….

et kuda on võimalik et üleeile sain uue fotoka ja eile jäin juba ilma….või et äkki on ikka mul kodus kusagil see veel, et äkki panin hästi ära kuhugi :S või kas tõesti on võimalik, et maja ees varastati see mul taskust…. 😈

#101938 Reply
    LaanteLaps
    Member

.. et aiai on……. :(

#101939 Reply
    Member

… et ikka on mul tööl kaasas valed tööriistad. (Täna siis heegelnõel- lootuses Harrietist pakk saada- saabus hoopis Helmehaldja pakk)

Viewing 15 posts - 631 through 645 (of 1,028 total)
Reply To: Millest mõtled just praegu?
Your information: