Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 586 through 600 (of 1,028 total)
  • Autor
    Postitused
  • #101880 Reply
    Epu
    Member

Oeh, sünnitama tahaks!

#101881 Reply
    Member

tahaks jah, igatpidi on juba raske. kuigi mul veel neli nädalat ametlikku aega…

#101882 Reply
    vikike
    Member

oi, kas kosmosemutt on ka meil kõhukas….mis ta siis on pisi-pisi peaks ka nüüd minema tal oli ju aeg minuga samal ajal ja epu, teen angu mina, tegin reedel enne tuttu minekut torti ja grillliha poja laup sünnaks ja öösel olin toomemäe poole teel 😆
    mul oli tähtaeg alles 28 seega nädal enne kuid juba viimane kuu oli niiiiiii raske ja ka ainult ootasin lõppu, puhake sest varsti on aeg käes :)

#101883 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Ma loodan ikka, et ma täna-homme kuhugi ei lähe veel. Tahan homme hoopis teatrisse, mitte sünnitama 😉

#101884 Reply
    Epu
    Member

vikike, oh.. igast saunad ja söögiorgiad peetud. Laupäeval saab poja maale, siis läheb põrandapesuks :P

Aga mõtlen selle üle, et kuidas teised kõhukad heegeldavad-koovad praegu? Mul võimatu asendit leida… kõht jääb ette v vajub liiga küljele või surevad käed ära või… jube :P

#101885 Reply
    timps
    Member

@Pisi-Pisi wrote:

Ma loodan ikka, et ma täna-homme kuhugi ei lähe veel. Tahan homme hoopis teatrisse, mitte sünnitama 😉

😆 Peaaegu aasta ja 7 kuud tagasi, kui tähtajani oli poolteist kuud aega, käisin ma ka teatris 😆 Aga etendus oli nii kohutav, et laps oli ära ehmatanud ning südaööl tulid veel (õnneks ei tulnud teatris, ju siis niiiiiiiiiii hull ei olnud).

Aga praegu mõtlen, et kumb on tobe-naljakam: kas mu kallis kaasa, kes hoolimata minu pidevast pindakäimisest jäi diivanile tuttu, või siis poeg, kelle leidsin magamistuppa minnes istudes magavana :)

Ja veel mõtlen, et ei mina saa aru, kuis teised nii kibekiiresti kõike teevad: no hea küll, topi lõpetamine on mu oma laskuse taga, selle saaks vabalt lapse kõrvalt ära teha (a no see viimistlemine 🙄 ). Aga täna tahtsin mütsi õmmelda lapsele… päädis see sellega, et kõik pean üles harutama (sest pojake armsake kallike kogu aeg segas) ja niipea ei saa valmis kardetavasti, kuna õnnestus õmblusmasina nõel katki teha ja rohkem neid mul ju ei ole ja ei tea, et siin Elvas neid müüdaks ka 👿

#101886 Reply
    Rees
    Member

minu teinepool jõudis linnast tagasi. Kunagi ei tahaks enam nädal aega temast lahus veeta!!!

#101887 Reply
    Member

Miks ManU poleks võinud Meistrite Liiga finaali saada, oh miks? 😥

#101888 Reply
    Epu
    Member

@Rees wrote:

minu teinepool jõudis linnast tagasi. Kunagi ei tahaks enam nädal aega temast lahus veeta!!!

Noh, nädal aega poleks muidu vast nii hullu, aga sellistes oludes ei soovitaks tõesti sellist lahusolekut vaenlasegi mitte!
    Tubli olid, et vapralt vastu pidasid! Mehele samad sõnad :D

#101889 Reply
    timps
    Member

Mõtlen, et kas ei võiks korraldada nii, et iga aasta kehtiks mingi kaks nädalat kuiv seadus? Vaatan, et mõnele oleks väga vaja näidata, et saab ilma suurepäraselt hakkama.

Samas oleks vist teine häda, et kui see kaks nädalat mööda saab, läheb hullem pralle lahti :?

Inimesed on ikka nõrgad.

#101890 Reply
    Epu
    Member

noh, kaks nädalat on vähe, siis juba terve kuu 😆

#101891 Reply
    Susa
    Member

Mõtlen millise asjaajamisega tänast päeva alustada, et kõik käigud kõige paremini ja väiksema ajakuluga tehtud saaks.

#101892 Reply
    Member
    #101893 Reply
    Member

@Isabel wrote:

http://www.septembriseijoo.ee/

See va Kimmel-poiss mu klassivend. :D

#101894 Reply
    krist68
    Member

Mõtlen, et millal küll Harrietis maikuu kätte jõuab…

Viewing 15 posts - 586 through 600 (of 1,028 total)
Reply To: Millest mõtled just praegu?
Your information: