Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 481 through 495 (of 1,028 total)
  • Autor
    Postitused
  • #101775 Reply
    Susa
    Member

koristajat tahaks majja!

#101776 Reply
    Lynx
    Member

@drex wrote:

miks tehnnikapoes mõni ostja suudab “troppe” küsimusi esitada :?

oijah….ma ei kommentaari

#101777 Reply
    Member

Miks post tuuakse ca 12-13-14 paiku ja mitte varem? (naine, igapaevane postiljon autoga)
    kui varem toodi pluss-miinus 11-paiku …
    Ja kui meespostiljon (vist asendaja) on, siis tuuakse umbes samal ajal nagu varem …

Ja miks ei ole veel Duplette (2 kuud pole tulnud) Ukrainast saabunud Eestisse …

#101778 Reply
    Member

@Nyy wrote:

@drex wrote:

miks tehnnikapoes mõni ostja suudab “troppe” küsimusi esitada :?

oijah….ma ei kommentaari

no kuulge, kõik ei ole tehnikainimesed ja enne ostu tahaks ikka oma lollidele küsimustele mõistlikke vastuseid saada. teie poodidesse ei julge nagu tullagi nüüd 😈

sellega seoses mõtlen praegu tagasi tänasele päevale, kus mul jäigi viirustõrje ostmata, sest müüjad kolmes erinevas poes ei suutnud minu ilmselt “troppidele” küsimustele nii veenvalt (ja kasvõi siis poeti mittevastukäivalt) vastata, et mulle oleks vähemalt mulje jäänud, et nad oma tooteid tunnevad 🙄

#101779 Reply
    eria
    Member

Oh, kõik jookseb kokku ,tahaks nii peitu pugeda, kust keegi sind ei leia !!! 🙄

#101780 Reply
    Member

@Muhv wrote:

sellega seoses mõtlen praegu tagasi tänasele päevale, kus mul jäigi viirustõrje ostmata, sest müüjad kolmes erinevas poes ei suutnud minu ilmselt “troppidele” küsimustele nii veenvalt (ja kasvõi siis poeti mittevastukäivalt) vastata, et mulle oleks vähemalt mulje jäänud, et nad oma tooteid tunnevad 🙄

Teinekord lase kutsuda kas juhataja või omaneik vms tegelane. Küsi samad küsimused. Sest üldjuhul on siiski ülemuste asi oma töötajad nö välja koolitada ja toodetega kurssi viia.
    Lihtne on poodi sisse võtta ikka uut ja uut kaupa ja teine inimene seda müüma panna. Aga kuidas sa müüd, kui muhvigi asja olemuse kohta ei tea. Ja kus kohast müüja selle info saama peab? Saab samamoodi a la toote peale kleebitud sildilt.
    Ma olen ka aastaid müüja olnud ja tean omast okgemusest, mis tunne on niimoodi müüa ning kliendiga suhelda, kui sulle lihtsalt antakse uus/võõras artikkel müüa. Mina olen õnneks olnud piisavalt loll/järjekindel/ise huvitatud ja ülemustele närvidele käinud, kui olen tundnud, et oleks vaja rohkem teada kauba kohta. Kuid on ka juhuseid, kui ülemus ise mulle vastuse võlgu jääb. Ütleb ainult, et vaata ise, kuidagi ikka saad.
    Kas müüja peab omast vabast ajast kuskil toote infot taga otsima?

Ja kõik oleneb ka muidugi olukorrast. Tavaliselt ma püüan olla erapooletu, kuid siinkohal võin öelda omadest kogemustest, et kliendid võivad olla väga vastikud ja nö Kuningad ei ole nad kindlasti mitte alati…

#101781 Reply
    Member

Mina mõtlen, mismoodi heegeldada vanutamiseks kotti (erivärvi mustriga)
    täitsa nõutuks võtab:( siiani olen ainult jõudnud selleni, et panen pärast ornamendid peale..

#101782 Reply
    mdm beadalot
    Member

@eria wrote:

Oh, kõik jookseb kokku ,tahaks nii peitu pugeda, kust keegi sind ei leia !!! 🙄

…ma tean, mida sa tunned… :(

#101783 Reply
    Member

…elu imeb (vahel)… või kuda see väljend on

#101784 Reply
    Member

elu on lill, tegelt. aint tuleb õigeltpoolt vaadata 🙄 reeglina vastaspoolt muidugi imeb täiega 😆

#101785 Reply
    Member

…nät…

:p

#101786 Reply
    VintajRose
    Member

Mina kaalun, kas teisipäevane koolitus või haige laps.
    Ja vahepeal mõtlen kas üleüldse töölt ikkagi ära tulla.

#101787 Reply
    Katake
    Member

Mina mõtlesin täna terve päeva oma lastest. Eriti sellest, kui väga ma nende järele igatsen. Ma tean, et ma pean veel kolm nädalat vastu pidama aga selleks, et ma NII kohutavasse masendusse ilma lasteta langen, ma küll valmis ei olnud o8m8

#101788 Reply
    mannu
    Member

@Katake wrote:

Mina mõtlesin täna terve päeva oma lastest. Eriti sellest, kui väga ma nende järele igatsen. Ma tean, et ma pean veel kolm nädalat vastu pidama aga selleks, et ma NII kohutavasse masendusse ilma lasteta langen, ma küll valmis ei olnud o8m8

o9m9 pea vastu ! Loodan et see kolm nädalat möödub Sinu jaoks ruttu 😉

#101789 Reply
    LaanteLaps
    Member

… et küll on ilus meie köögi uus värv.
    … et kuidas ma jõuan beebiteki õigeks ajaks täditütrele valmis…

Viewing 15 posts - 481 through 495 (of 1,028 total)
Reply To: Millest mõtled just praegu?
Your information: