Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 1,028 total)
  • Autor
    Postitused
  • #101535 Reply
    LaanteLaps
    Member

Mõtlen, et mis asi see nüüd siia moka peale ennast istutab? Kas järjekordne külmavill?
    Saaks siis ometi terveks.

#101536 Reply
    Susa
    Member

Mõtlen, et ma tahan pildistada! Ja mõtlen, et ma vajan selle jaoks kobedamat aparaati!

#101537 Reply
    Hetty
    Member

Ma mõtlen, et kuidas see siis nüüd nii läks? Terve päeva sain aprilli-tüngast eemale hoida ja siis korraga pahh- kaks tünga 15 minuti jooksul neti kaudu. Üks minijalt ja teine Kreysylt. Aga mõlemad olid ka seda väärt, nii tõesed ikkagi. Ja päev ei ole veel lõppenud, mis kõik veel juhtuda võib. 😆

#101538 Reply
    maris
    Member

Ma mõtlen, et kui ma selle aasta vastu pean, siis kõik ülejäänud on käkitegu 😉

#101539 Reply
    Verpin
    Member

😈 Tappa sellele, kes leiutas peavalu!!!

#101540 Reply
    Sibulaplix
    Member

verpin, teeme kambaka

#101541 Reply
    LaanteLaps
    Member

mõtlen, et see köha peab küll viiruslik olema, nüüd meistrimoor ka paugub. 👿 👿 👿

#101542 Reply
    Member

Ja mina mõtlesin,et see ainult meie pere tänane häda!!!Eks kisub vist vihmale varsti-madalrõhk!

#101543 Reply
    Member

Ma mõtlen, kust saada mees. Selline, kellel oleks kruvikeeraja ja kes oskaks kummutit kokku panna. 🙄

#101544 Reply
    Member

milleks seal meest vaja on?

#101545 Reply
    Lynx
    Member

Ise tuleb osata. Mul näiteks on tubli abikaasa…oskab edukalt raamaturiiuleid ja kappe kokku kruvida.

#101546 Reply
    Susa
    Member

Ma mõtlen, et kas see Nyy vihje ja nüüd mu tooliselja taha pakisolevate kummutitükkidega saabumine tähendab seda, et ma pean toda nüüd kokku kruvima hakkama või? 😯

#101547 Reply
    Lynx
    Member

jep…marss tööle vahid siin !!!

#101548 Reply
    Epu
    Member

Mõtlen, et kuhu see aeg küll lennanud on?? Mul on ainult viis nädalat sünnitustähtajani…
    See on põhimõtteliselt nagu kohe ju.. 🙄

#101549 Reply
    Member

naised saavad asjade kokku panemisega hakkama paremini,sest nad ei häbene joonist lugeda-mehed kipuvad ise aretama midagi—ja siis jääb osi üle või puudu tavaliselt!

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 1,028 total)
Reply To: Millest mõtled just praegu?
Your information: