Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 1,028 total)
  • Autor
    Postitused
  • #101520 Reply
    Sibulaplix
    Member

mõtlen, kas võtta üks oksjonipadi ka homme teile vaatamiseks kaasa või ei….

#101521 Reply
    Guest

Susa ja Nyy on täitsa süüdi……….. selles, et minu hing hakkas kripeldama, kui nende kauneid looduspilte vesise suuga vaatasin. No ei saanudki muidu rahu, kui tuli minna endal loodust piiluma. Sel korral tegime otsuse jugade kasuks. Kõigepealt Jägala juga ja siis Keila-Joa juga. Vaatamist ja imetlemist jätkus küllaga ja värsket kevadeõhku sügavale kopsudesse hingamiseks samuti. Ja üle mitme kuu käisin ka õe juures ning viisin talle kingiks pontšo-kampsuni (see siis selline omapärane “ristsugutis”) lihtsalt selle puhul, et ta mu ainuke armas õde.
    sunny sunny sunny Oli väga tore päev ! sunny sunny sunny

#101522 Reply
    Sibulaplix
    Member

kaardid ka peaks äkki võtma ühes…

#101523 Reply
    Drex
    Member

🙄 äkki peaks magama minema… (hommikul olin nagu alati enne seitset juba üleval)

#101524 Reply
    Susa
    Member

Ikka, ikka kõik kaasa, mis vaja maha ärida :) Seda mõtlen ja seda ka, et peaks ka ära magama minema – homme vaja vara jalul olla, et üritust sättima hakata :D

#101525 Reply
    Verpin
    Member

…, et sain just tünga…jube kuupäev :P

#101526 Reply
    Sibulaplix
    Member

icc juba jõuti :D

#101527 Reply
    Guest

nii tore aprillinali !!!!!!

#101528 Reply
    Member

:P pole tuulerõuged. Ja nüüd on tänane päev kohe nii täis pikitud erinevaid külastusi

#101529 Reply
    pusapesa
    Member

mõtlen, kuida smehele tünga teha kui külapäält naaseb.. munavärvi tablett on kraanifiltri vahele sokutatud, arvutiklahvid sassi puistatud.. mida veel teha?

#101530 Reply
    eria
    Member

Miks ma kohe õieti ei teinud, nüüd pean terve töö ülese arutama, vot ajab tigetaks…. 👿

#101531 Reply
    Kristy
    Member

Kui on optiline hiir, siis pane kleeplint hiire alla.

#101532 Reply
    Member

Saaks selle pea maha võtta. Kraabiks selle valu sealt välja ja paneks tagasi. Ai kui valus on olla.

#101533 Reply
    Member

@Kristy wrote:

Kui on optiline hiir, siis pane kleeplint hiire alla.

Vot selle ma peaks küll mehele ära tegema, ta mingeid magedaid nalju niikuinii ei usuks.

#101534 Reply
    Sibulaplix
    Member

Kui keegi minu kohta praegu kanaaju ütleks, siis see oleks ülim kanade solvamine ja loomakaitsjad oleksid kohe kallal …..enne kui pärnust tulema hakkasin viskasin pilgu lauale, kus olid minu kaasa võetud kaardid ja lahkusin, alles tallinnas taipasin, et need oleks pidanud kaasa võtma

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 1,028 total)
Reply To: Reply #101520 in Millest mõtled just praegu?
Your information: