Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,028 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2063 Reply
    Susa
    Member

Ma mõtlen sellest, et homme on vaja uued tangid osta, millega puuoksi peeneks hakkida – vanad said tänase töö käigus otsa.
    Ja siis mõtlen, et kas lähen ja toon alumiselt korruselt oma alustatud heegeldamise üles ja tegelen sellega enne magamaminekut veel või ei.
    Ja sinna vahele mahub üks mõte teemal, et juua tahaks ;) Selleks on vaja käsi sirutada ja pudel lahti keerata :)

#101296 Reply
    Lynx
    Member

Ma mõtlen juustu-vorstivõileibadest

#101297 Reply
    Member

Mõtlen sellest, et paremat fotokat on vaja.
    …, et oma kodu tahaks. Päris oma.
    …, et miks haigused mööda inimesi käivad, mitte nt mööda kive.
    …, et Susa jutt oma aiast ajas “näpud mulda” isu jälle peale… Nät.

#101298 Reply
    Member

Mõtlen sellest,et miks ma ometi ei maga ja ikka siin ringi kondan….ja sellest kui lolli olukorda võib telefon panna…tunnike tagasi ootas üks inimene mu kõnet ja ma loll olen sõnumi hääle ära pannud-nüüd süda valutab,sest alles nüüd märkasin seda ümbriku-aga liiga hilja on helistada.Eks pean homme esimese asjana vabandama siis!!!!

#101299 Reply
    Silpsolps
    Member

Ma mõtlen sellest, mida Eowini blogist just lugesin: et on inimesi, kes meid (käsitööga tegelejaid) ei mõista.
    Ja veel mõtlen sellest, et mu blogist ja käsitööoskusest on ikka kasu. Ja on inimesi, kes küll ise ei tee, aga hindavad käsitööd. Ma sain täna oma esimese käsitöö tellimuse! :tramp:

#101300 Reply
    Rees
    Member

Krt, silmad valutavad suurest heegeldamisest. Aga tahaks veel siin ka natuke ringi vaadata. Päeval titt ei lase. Isetegijad on selline soe ja mõnus seltskond, et täielikult olen sõltuvuses. Peab kohe saama natuke blogisid lugeda ja uusi teemasid sirvida…

#101301 Reply
    Guest

Ma mõtlen , et lähen täna ja küsin meie metsistunud õunapuult ka paar oksa põrandavaasi jaoks. Olen nõnda ka varem talitanud, kuid sel aastal ei olnud see veel pähe turgatanud. Susa oma õunapuude tagasilõikuse jutuga ajas kange isu peale tube nõndamoodi lõhnastada. smile_flirty

#101302 Reply
    Snowdrop
    Member

mõtlen et kuda ma selle filosoofia endale pähe ajan :S varsti exam tulemas 👿

#101303 Reply
    Epu
    Member

Mõtlen, et täitsa mõnus oli pool kaheksa ärgata :D
    Ja mõtlen, kust otsast ruttu asised tegevused ära toimetada, et saaks edasi kududa 😆

#101304 Reply
    vikike
    Member

mõtlen, et laps oleks võinud natuke kauem magada……
    pole midagi, mida üks kohv ei paranda ;)

#101305 Reply
    Susa
    Member

Mõtlen, et miks täna küll väljas lörtsi sajab! Mul vaja linna minna ja siis kui uued oksatangid olemas oksi purustama hakata.
    Ja veel mõtlen, et teises toas tugitooli peal ootab mind eile alustatud suvekoti heegeldamine – et äkki tegelekski täna hoopis sellega!

#101306 Reply
    Hetty
    Member

Mina mõtlen, kas teha üks täitsa vaba päev omale ja kohe mitte midagi teha või……. aga vist ei tule miskit välja mõtte liigib ikka ühes ja samas suunas : teeks midagi huvitavat varraste või heegelnõelaga :D
    Ja veel mõtlen kuhu kadus kevad.

#101307 Reply
    Krets
    Member

Mõtlen, et peaksin hakkama lõunaks süüa tegema, sest mul läheb selle toiminguga alati nii kaua aega … ei viitsi eriti. 🙄

#101308 Reply
    mannu
    Member

Mina mõtlen, et miks ma ikka veel siin istun . Peab hakkama lapsega lauluvõistluse jaoks sättima. loodan et läheb ikka kõik hästi. :D

#101309 Reply
    Member

Mõtlen, et kas hakata kuduma sokki või kinnast või hoopis mõnda juba pooleli olevat tööd edasi teha. Ja siis mõtlen millal ma liha ahju peaks panema, et see õigeks ajaks valmis saaks. Ja veel mõtlen sellele, et köögis pliidil on lõng vildika leotuses, kuidas see mul ometi meelest ei läheks 🙄

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,028 total)
Reply To: Millest mõtled just praegu?
Your information: