Mida veel koos kududa – soovid, plaanid

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Mida veel koos kududa – soovid, plaanid

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 508 total)
  • Autor
    Postitused
    leili33
    Member

kas järgmiseks kooskudumiseks võtame selle
    (väike nali, sest ega ajakirja veel ei ole)

Susa
    Member

Seda teeks küll! Omaloominut liites – see “vöökoht” on minu maitse jaoks kole kõrgel. Aga kehaosa pikendada ja see “sats” tuunikaks mugandada – väga äge.

Member

Näed, te unistate selle aasta talvenumbrist, mulle 2 päeva tagasi potsatas postkasti alles eelmise talve VK 😆

Mercar
    Member

Tegu siiski sügisnumbriga (fall 2007).
    Seda kooks jah modifitseerides, vöökoht kole kõrgel. Külgsuunas jooksva palmikukudumise peaks kah vist ära õppima… :m8hh:

Member

Mnjahh… mudel on põnev, aga…… ise ma sellist ei kannaks. Kuigi, ära iial ütle iial 😉 Kui te selle kooskudumise algatate, siis karta on, et mõtlen välja mingi variandi kaasakudumiseks :D

Member

Oi jah…kampsun igati kena, aga mulle samuti see kõrge võõkoht ei istu. No pole seda modelli keha :D . Aga täna hommikul ma just mõtlesin,et keegi võiks siin mingi kampsuni kooskudumise välja pakkuda :) .

leili33
    Member

@Kylc wrote:

Oi jah…kampsun igati kena, aga mulle samuti see kõrge võõkoht ei istu. No pole seda modelli keha :D . Aga täna hommikul ma just mõtlesin,et keegi võiks siin mingi kampsuni kooskudumise välja pakkuda :) .

hm, mina just mõtlesin, et kuna pole taljesse, siis ei nõua see modelli keha 🙄

aga teeme siis siin teemas mingi arutelu või pakkumised, millist kampsunit teha tahetaks

Member

@Mercar wrote:

Tegu siiski sügisnumbriga (fall 2007).
    Seda kooks jah modifitseerides, vöökoht kole kõrgel. Külgsuunas jooksva palmikukudumise peaks kah vist ära õppima… :m8hh:

külje suunas jooksva palmiku kudumist pole vaja õppima hakata :) minu meelest on ülemine pihaosa ja varrukad kootud lihtsalt ristipidi.

tintsik
    Member

Väikesed ümberkohandamised ja tuleks lahe kampsun. Ma vist küll prooviks kududa :D

Member

Äkki on veel mingi vahva kampsik leitud, siis saaksime valida :D

shalla
    Member

Miks küll pevad kõik need modellid olema nii kondised ja rinnatud ???
    Tahaks ikka teda, kuidas normaalse kehaehitusega inimesele kampsun selga sobib.

Heily
    Member

Mina tahaks ka väga kampsunit kududa, aga see väljapakutud pole päris see vist… 🙄

Mercar
    Member

Äkki on veel mingi vahva kampsik leitud, siis saaksime valida

Sooje ja palmikulisi? Esimesed mis oma arvutis silma jäid (õpetused peaks olemas olema):

Tagant:

Heily
    Member

Oh, mulle meeldib see kolmas – lilla 😯 .

luiselotte
    Member

Lilla on tõesti kena. Pole ammu midagi suuremat kudunud. Prooviks ka ühistegemist, kui suurele inimesele sobilik oleks.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 508 total)
  • The topic ‘Mida veel koos kududa – soovid, plaanid’ is closed to new replies.