mida teha lennukis

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad mida teha lennukis

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1033 Reply
    Member

no lähen mina reisile ja mõtlesin, et lennukis võiks ju ka näppudel käia lasta, aga sinna ju heegelnõela ja vardaid kaasa ei lasta võtta. Vähamalt mitte metallist. No mõtlesin siis natuke, et võtaks kaasa pambusest vardad, need peaksid ju olema OK? Aga sellest tulenevalt küsimus, mida teha? Algul plaanisin oma pisikese heegeldustöö kaasa võtta, et 1,5mm heegelnõel, aga neid ju ei tehta plastikust nii pisikesi :( no ja siis peabki kudumisele üle minema, aga mida kududa, kampsunit ju ei hakka. Liialt palju materjali selle jaoks vaja kaasa tassida. mõistus otsas :(
    ahjaa, kolmapäeval juba sõidan minema, nii et ei ole eriti kaua aega mul mõelda :(

#53890 Reply
    Member

Mul täpselt sama mure. Kas tõesti peenikesi heegelnõelu ei tehta millestki muust, kui metallist. Plaanisin just täna asja uurima minna. Heegeldada oleks ikka kuidagi mugavam. Kududa võib olla ainult ringvarrastega midagi. Keerusalli äkki :)

#53891 Reply
    Member

Pole salli fänn eriti :( ja seega ei vaimustu sellest mõttest eriti. Ja rõngvarraste peale mõtlesingi.

#53892 Reply
    mdm beadalot
    Member

Aga lillekesi saaks ju heegeldada ka suurema heegelnõelaga… 🙄

#53893 Reply
    tripsu
    Member

kas vardaidki äkki külmrelvaks ei peeta??? :?
    aga muidu saaks ringvarrastega nt suvist toppi kududa, nt pitsilist pealekauba…

#53894 Reply
    Member

@mdm beadalot wrote:

Aga lillekesi saaks ju heegeldada ka suurema heegelnõelaga… 🙄

asi ei olegi selles, et ei saa, aga see ongi point, et ma ei suuda ette kujutada mida teha :)

#53895 Reply
    Member

Ma käisin metallist heegelnõelaga Egiptimaal nagu naksti ära ja mitte keegi lennujaamas ei palunud isegi näidata seda. Ja stjuuardessidel nagu ka selle vastu midagi ei olnud, kui nägid inimest terava metalloraga rahumeelselt heegeldamas.

#53896 Reply
    Member

@Sandra wrote:

Ma käisin metallist heegelnõelaga Egiptimaal nagu naksti ära ja mitte keegi lennujaamas ei palunud isegi näidata seda. Ja stjuuardessidel nagu ka selle vastu midagi ei olnud, kui nägid inimest terava metalloraga rahumeelselt heegeldamas.

aga kas siis metalliotsija selle peale lennujaamas piiksuma ei hakanud?

#53897 Reply
    Member

Kui just heegelnõela taskus ei kanna, siis muidugi ei hakka piiksuma :D

Kui sul lennukisse võetav kott on täis tuubitud, pole vist nagunii eriti aru saada mis sul seal sees kõik on. Mina sain vabalt metallist heegelnõelaga Inglismaale.

#53898 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

@crazy wrote:

Kui sul lennukisse võetav kott on täis tuubitud, pole vist nagunii eriti aru saada mis sul seal sees kõik on. Mina sain vabalt metallist heegelnõelaga Inglismaale.

Ei kommentaari! :P Sellise asja teine külg võib olla hoopis see, et kästakse kott tühjaks kallata otse turvavärvate juures (mul arvati, et nuga on kotis… lusikas oli :P )

#53899 Reply
    tripsu
    Member

minulgi on tulnud kott viimse esemeni tühjaks kraamida, sest ekraan näitas selgelt püstolit. Pidin ise ka ehmatusest pikali kukkuma kui mulle ekraanipilti näidati – mõtlesin, et keegi on selle sinna sokutanud.
    Tegelikult oli hambahari koos pasta ja kammiga. Olid kõik ühte kilekotti nutsakuks keeratud ja see paistis läbivalgustamisel täiesti püstol mis püstol
    😆

#53900 Reply
    leanora
    Member

pole kyll otseselet vastus kysijale, aga kysimusele kyll: lennusôidu ajal on vâaga hea omanâonaha eest hoolitseda. st kuna niikuinii on lennukiôhk kuiv, vôiks enne sinna minemist näolepakusllt niiisutavat (aga ka mône muu toimega) maski kanda. No muidugi sellist, mis nÄol näha ei jäâ.

ja veel – nn ekslennundtustôôtajana ei soovita teil riskida nn salakaubana vardaid-heegelnôelu pardale smuugeldada, aktsioon vôib teile lennukompanii poolt persona non grataks tunnistamisega.

#53901 Reply
    Member

Aga kui on tegemist plastikust heegeln6elaga?

#53902 Reply
    leanora
    Member

issuke, kus tuli mul trykivigu! Äkki saan andeks?!

vastuseks viimasele kysijale, jÄrelemôtlemiseks – ka nÄiteks revolver LTT on valmisattud plastikust….

#53903 Reply
    Member

Veidi OT:
    Kuid teemat arendades …
    Ka juukseklambrid on teravad ja metallist ja plastikust … kas juuksed peaks siis sassis olema? 😯

Aga … kas systikut tohib kaasa v6tta, et systikpitsi teha? :m8hh:

* Ei saa lihtsalt sellele v6ib-ei v6i systeemile (selle loogikale) pihta! 😳

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
Reply To: mida teha lennukis
Your information: