Mida kingite Teie 2009 jõuludeks?

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Mida kingite Teie 2009 jõuludeks?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7468 Reply
    Kedrit
    Member

Tere armsad meisterdajad :)

Jõulud pole enam kaugel ja ega pääse ka kingituste tegemisest. Kuna meil ju MASU siis otsustasin sel aastal nii palju kinke, kui vähegi võimalik, ise meisterdada. :P Kuid ega see väga kerge tegemine olegi.. 5-7 aastastele poistele on kingituste tegemine ikka üsna keeruline. Mõistus täitsa otsas, mis neile kinkida.. :S

Kirjutan siia nimekirja, mis sel aastal kingikotti plaanis teha:

Heegeldatud jänku
    Vilditud seebid
    Poekotid
    Vilditud kaelaehted
    Ise õmmeldud köögirätid heegeldatud äärepitsiga
    Vilditud saunamütsid
    Kodutehtud leivale-saiale soojenduskotid (et ei peaks neid rätikute sisse mässima)
    Pajalapid
    Kohvikannusoojendaja
    Koerad-kassid ( ” kaltsunuku tehnikas :D ” )

Mida Teie teete? Paluks ideid :D

#256868 Reply
    Guest

Täiskasvanute õdede-vendadega leppisime kokku, et teineteisele kingitusi ei tee.

Väiksele õele, aga tegin mütsi, salli, kinnaste ja sokkide komplekti.
    Emale plaanis teha uus nõelapadi ja pesulõksukott.
    Ämmale on valminud uued tabureti katted, 6 köögirätikut äärepitsiga ja 2 käterätikut kööki.
    Äiale helkur ja müts.
    Mehe õepojale vahvad kindad ja sokid.
    Sõbrannale on ka valminud heegeldatud mummudest ja cerniti pärlitest kaelakee.

Nimekiri suht pikk. Alustasin juba novembri teisel nädalal ja tegemata asju veel on.
    Kui jõuan, siis tahaksin endale ka mõned kingitused teha 😆

#256869 Reply
    Guest

õde saab kõrvarõngad ➡ mingi udu pärast on juhtunud nii et minu ainuke õde on siiamaale jäänud eemale minu pärlendamisemaaniast
    täditütar saab mustvalge pärli komplekti,
    meheõed saavad kõrvarõngad ja käevõrud
    ja ülejäänd kari juu veel vaatab mis nad saavad

#256870 Reply
    Guest

Meil on sel aastal naturaalmajandus moes:
    emale – meepurk
    ämmale – meepurk
    õele – merekruiis (Tallinki taksoga merele!)
    lapsele – Masu mäng
    mehele – villased sokid

#256871 Reply
    Member

Õde, kes armastab lugeda saab järjehoidja (nagu nüüd ITs moes on 😉 )
    Õemees on pritsumees ja tema saab karbiga süüteroose.
    Ämma mehele IT kalender, kuna midagi muud ei oska ja ämmale on kinkide nimekiri juba liigagi pikk.
    Ämm aga saab erinevas suuruses sõrmikuvardaid ja igasugu muud käsitöö staffi (just unustasin ära mida olen talle veel mõelnud :P ) Temaga pole kunagi muret, mida kinkida.
    Aga veel on paljud, kellele tahaks midagi väikest piiu pista, aga ideed on otsas. Ei tahaks ka päris midagi mõtetut. Kõikse tähtsam – oma pere, mis nemad küll saavad?!

#256872 Reply
    helikene
    Member

Meie pere leppis juba enne eelmist aastavahetust kokku, et omavahelisi kingitusi ei tee, panustame hoopis korralikule pühadelauale 😆 Tulemus- keegi kinke ei teinud, kuid päkapikud on täiesti olemas!!! Kuusealune oli mingeid pakikesi täis. Ka tänavu sama lugu. Tütarde ämmadele koon õlasallid ja plaan on osta mõned paarid korralikke kirikindaid(no pole seda kindakudumissoolikat).

#256873 Reply
    Guest

mina teen lähedastele ise seepi ja küünlaid

#256874 Reply
    Triin27
    Member

Lähedased aavad igatsorti isetehtud asju :õed saavad ehteid ,salle ema saab pajalapid ja küünla ja ehtekarbi
    kui aega jääb siis vaatb mis meespere saab.
    Lapsed saavad vajalikke asju
    tüdrukeutele ehteid muidugi .Poistega veel ei tea
    .

#256875 Reply
    Sunrise
    Member

Eh, just see, mida ma kartsin :D “Meesperele vaatame” “Poistele ei oska” :D Ja nii see ongi. Täitsa häda kohe. Meesterahvale ei paku enamasti seep või küünal vms asi midagi ja kudumitest peaks tegema suuri asju (või kindaid-sokke, mida ma veel ei oska).

Muidu mõtlesin ka, et proovin süüteroose teha emale ja mehe vanematele ja kuna meil loosipakid, siis rohkem ei peagi pingutama ja nuputama ;)

#256876 Reply
    tintsik
    Member

Mul on ports sokke oma kallitele, kaardid tahan ka ise teha. Küünlad, et oleks jöulune. Järjehoidjad raamatusõpradele. Palju sooje tundeid ja häid soove…
    Tea kas jääb väheks?

#256877 Reply
    Member

Minu abikaasale toob Jõuluvana teatripiletid. Õnneks talle meeldib teatris käia.

#256878 Reply
    Member

Meesperele kontserdipilet, raamatuid, äiale “Kodutohtri” tellimus, paar mütsi ja sõrmikuid. Vot naisperega on raskem. Kõik on juba mingil ajahetkel (sünnipäevad-jõulud)oma lapitekid-õlasallid-sokid-sallid-mütsid-käterätid-poekotid-pajalapid saanud. Ainukesena on õde avaldanud soovi saada spagetipurk :) .

#256879 Reply
    Guest

Kingisaaja pildiga pusle ka kruus. Siin veel ideid http://meened.photopoint.ee/

#256880 Reply
    Member

Meil on juba mitmendat aastat täiskasvanute vahel tehtud loosipakid.

Üritan valmis saada Haapsalu salli ja ühed kindad. Mõlematel on veel see saba osa jäänud.

Lapsed saavad raamatud ja võibolla veel midagi.

#256881 Reply
    Sutsuke
    Member

Oh, loosipakkide tegemine oleks küll lahe. Teen ka järgmiseks aastaks sellise ettepaneku. Meil muidu suured omavahel kinke ei tee. Aga mina teen ikka! 😆
    Ja see aasta saavad kõik, kellel ahjud/pliidid, süüteroosid. Kellel ahju pole, saab kas ise valatud küünla või salvakatega kaunistatud küünla. Varuks on ka mõned pajalapid, -kindad ja teekannusoojendaja. Ja päkapikk pole ka kingisaajaid unustanud, pisike jõulusoki šokolaad läheb ka igale ühele. Ja muidugi kõik kaardid tegin ka ise, mis ka juba poolenisti kingituse eest. Ja üks pisike beebi saab Buffini papud. 43w22

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
Reply To: Reply #256880 in Mida kingite Teie 2009 jõuludeks?
Your information: