Meie mehed teevad peenemat näputööd!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Meie mehed teevad peenemat näputööd!

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
 • Autor
  Postitused
 • #8033 Reply
  AvatarPohjataht
  Member

  Huvitav, kas isetegijatest kellegi abikaasa-poeg-vend ka koob?
  Hõigake julgelt maha siia teemasse! ;)

  #272032 Reply
  Snowdrop
  Member

  Minu ema tädimees koob koguaeg oma perele sokke :)

  #272033 Reply
  helikene
  Member

  Minu kadunud vanavanaonu tegi ise “Leda” järgi endale kudumismasina ja kudus müügiks kampsuneid (pensionipõlves!), onu õppis salaja poisikesena laua all istudes kudumist (varrasteks naelad) ja see toimus peegelpildis 🙄 Pole küsinud, kas veel koob.

  #272034 Reply
  AvatarKosmosemutt
  Member

  Kaader ühest dokfilmist (autor Arko Okk), pildil ühe väikesaare majakavaht.

  #272035 Reply
  AvatarAnonüümne
  Guest

  kudumisest ei tea aga ajal kui minu ex äi oli töötu tikkis ta ristpistes väga ilusaid seinapilte.

  #272036 Reply
  Sokike
  Member

  Mul on üks tuttav (mees kolmekümnendates eluaastates), kes kuulu järgi kudunud ise endale sokid, mida mul pole meeles olnud näha küsida. :) Ja klassiõe isa kudunud ka perele kampsuneid, aga seda masinal. Minu oma mees on kudunud rea minu kootavasse kampsunisse talle endale ja see rida pani ta mõistma, miks see kampsun ei valmi ega valmi… ;)
  Ahjaa, pojad (2-ne ja 4-ne) avaldasid ka soovi kuduma õppida, aga esialgu ei tulnud kahjuks välja. Optimism püsib ja tuleval aastal proovime uuesti. Ja ületuleval…

  #272037 Reply
  toopink
  Member

  Minu hiidlasest kadunud äi tavatses ikka öelda, et andke vardad siia, koon soki ära. Ja ma olen kindel, et ta mõtles seda tõsiselt. Ju ta ikka seda tööd oskas.

  #272038 Reply
  AvatarMia32
  Member

  Minu isa ka on tikkinud. Tikkis Kadrina rahvarõiva käised ja tanu bbt kingituseks emale. Hiljem, kui ema veidi kosus 😆 , kinkis ta need rahvarõivad minule. Nii, et mul on oma isa tikitud rahvarõivad :)
  Lisak õmbles ta vene ajal, kui poest miskit head saada polnud, meile suusakombed ja joped.

  #272039 Reply
  Avatarhunditadi
  Member

  Mul ühe sõbranna isa õmbles talle pulmakleidi, muidu oli selline rauatöö mees.

  #272040 Reply
  AvatarMinni
  Member

  Mina olen kandnud õemehe kootud salli. Sama mees õmbles veel tite riideid, sest kui õde läks sünnitama, siis sündis ühe asamel kaks :P . Teisele vaja ka riideid ja ajas 25a ei olnud nii, et lähed poodi ja ostad 😥 Vaja oli ka virnade viisi mähkmeid, mille õmblemine ei olnud mitte mõnus tegevus, aga tema tegi.

  #272041 Reply
  ellenoore
  Member

  Õpetasin oma rühma ühele kärsitule sõrmkinnaste ülesarutajale kudumise selgeks. Esialgu tegi ta neid näpuotsi. Kaunistasin näpunukkudeks ja läksid üle lahe rootsi_lastele kingituseks. Tänaseks on see kuduja nii kärme, et venna sõnul vaatab tv ja koob 2 paari sokke päevas ja teenib elatist.

  #272042 Reply
  AvatarKatjaII
  Member

  Kui ma veel vene koolis käisin, oli mul üks klassivend (8.klass vist), kes koos endale kampsuneid ja puha, ei häbenenud ka, istus klassitunni ajal varraste ja lõngakeradega täitsa asjaliku näoga ja tegeles kudumisega :) Poisid veidi narrisid alguses, aga kuna too tegija ei teinud neist väljagi, lõpetasid narrimist :) Tore poiss oli, lahke ja abivalmis.

  #272043 Reply
  AvatarAnonüümne
  Guest

  Mul vastupidi – tütar sõidab rallit ja õpib autotehnikat. Alati küsitakse kolm korda üle küsimus mida õpid…. aga ta oskas juba 5-aastaselt kududa ja tikkida :D
  Vabandust, silm ruuduline ei lugenud korralikult teema pealkirja, aga mul oli kortermajas elades alt-naabrimees, elupõline autojuht, kes tikkis ristpistes seinavaipu. Tegi kõigile kaheksale lapselapsele. Sellised Disney-teemalised. Praegu elab Saaremaal, pole andmeid kas veel tikib.

  #272044 Reply
  Sibulaplix
  Member

  @Põhjatäht wrote:

  Huvitav, kas isetegijatest kellegi abikaasa-poeg-vend ka koob?
  Hõigake julgelt maha siia teemasse! ;)

  Minu vend koob, õmbleb ja kui vaja siis teeb ka muid asju :D :D Isetegijas oma nimega Allan-unustuseõlmas kusagil tolmukihi all omab ka blogi :D

  #272045 Reply
  Avatarraale
  Member

  😆
  Mu mees on kunagi ühele oma sõbrannale kleidi õmmelnud :D
  Ma vahel narrin teda, et aga MULLE??!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
Reply To: Meie mehed teevad peenemat näputööd!
Your information: