meelioja tegemised

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad meelioja tegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 54 total)
  • Autor
    Postitused
  • #39605 Reply
    Member

@Susa wrote:

Täitsa kift kott paistab olema! On see heidest või mingist üleminekuga lõngast?
    Räti kohta ei oska midagi öelda – pilt nii pisike, et ei saa hästi mustrist ja juba valmis osast aru!

Lõnga ostsin mitu aastat tagasi ühest odavate riiete poest. mõtlesin hakata kampsunit tegema aga jäigi seisma. Nüüd on siis kott, sellest saanud. ta on mingi sünteetiline lõng, mitte heie.

Rätil tulevad ainult küljed erinevad ja ma mitte pihta saa, miks nii kui püüan joonise järgi teha. Või ikkagi kui uut rida ümber pööramisel kas lõpetades või alustades teen valesti. Lihtsalt ei jõua kohale. Mul selline asi, et rohkem saan jutu ja õpetuse selestuse järgi tehtud asjad paremini valmis ja ka läheb õieti. Kui pean näpuga jooniseid taga ajama ikka läheb midagi valesti. Lihtsalt ei oska veel joonistest õieti aru saada.

#39606 Reply
    Member

Nüüd siis ka esimene heegeldatud rätik ka valmis. Kuigi ega kõige paremini välja ei kukkunud see rätik.

#39607 Reply
    Member

Nüüd peaks sellel lingil olema kõik minu nokitsemised koos, mis olen teinud.

http://www.pildid.ee/thumbnails.php?album=8905

#39608 Reply
    Member

Minu läbikukkunud topp sai sellise näo.

http://www.pildid.ee/albums/userpics/16995/Dsc01579.jpg1.jpg

#39609 Reply
    Member

Sall sai sellise väljanägemise.
    http://www.pildid.ee/displayimage.php?album=8905&pos=2

Põlvikud aga sellise väljanägemise.

[/url]

#39610 Reply
    Member

Sain oma koti ka valmis enne, kui suvi läbi saab.

#39611 Reply
    Member

Oh kui äge. Kas õmblesid voodri ka sisse?
    Mul on üks samasugune tiba augulise mustriga kott, nuputan kuidas sellele voodrit teha, sest heegeldasin nö vaba käega ja mingit lõiget pole. Ja õmblemises pole ma ka kibe käsi :D Kuid kardan, et ilma kukuvad asjad välja.

#39612 Reply
    Member

@Anniki wrote:

Oh kui äge. Kas õmblesid voodri ka sisse?
    Mul on üks samasugune tiba augulise mustriga kott, nuputan kuidas sellele voodrit teha, sest heegeldasin nö vaba käega ja mingit lõiget pole. Ja õmblemises pole ma ka kibe käsi :D Kuid kardan, et ilma kukuvad asjad välja.

Kui mul rohkem aega oleks siis aitaks sul selle voodri ka sinna alla panna.
    Mul momendil voodrit pole veel. Ikka on plaanis ka vooder sisse õmmelda.

#39613 Reply
    Member

Ma käisin ostsin omale just voodririide ära. Sellise mõnusa puuvillase. Ma pusin ta ikka ise valmis, siiani kõigile ju pusinud, aga õde kurjam vedas ju mu õmblusmasina Tallinna 😆

#39614 Reply
    Member

@Anniki wrote:

Ma käisin ostsin omale just voodririide ära. Sellise mõnusa puuvillase. Ma pusin ta ikka ise valmis, siiani kõigile ju pusinud, aga õde kurjam vedas ju mu õmblusmasina Tallinna 😆

Kahjuks enda oma ei jaksa käe otsas sinuni tassida. :D
    Kõige lihtsam Pane kott riide peale ja lõika koti järgi välja. Õmblemisega saad korrikeerida, kui palju pead õmblusvaru panema. Algul traageldad ja vaatad, kuidas sobib ja siis õmbled kokku. Vooder peab olema sees natuke lahedalt, ta ei tohiks kiskuma jääda, sest kui pesed siis võib vooder ka kokku tõmmata ja pärast on raske järgi lasta, kui õmblusvaru napib. Puuvillane kipub peale pesu kokku tõmbama.Peale esimest pesu näed, kuidas vooder istub ka kas pead veel teda korrikeerima.

#39615 Reply
    Hetty
    Member

Armas kott!

#39616 Reply
    Member

Ei ole ammu siin käinud! Tegin kolm mütsi nüüd valmis aga kahest on pildid tehtud.

#39617 Reply
    Member

Oh kui armas!!!

#39618 Reply
    Hetty
    Member

Armas müts!

#39619 Reply
    Annyliis
    Member

see kott on hästi armas :)
    ja
    http://www.pildid.ee/displayimage.php?album=8905&pos=23
    mõnus idee vaip kududa :D

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 54 total)
Reply To: meelioja tegemised
Your information: